За проблема с никовете

Книга за препоръки и оплаквания.
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Re: !!!!

Мнение от Lubo »

Папарака написа:Абе тук модератори няма ли? До кога ще се занимаваме с един откраднат ник.
Ако това се беше случило в моя форум откраднатият ник отдавна да е върнат на собственика. :twisted: :twisted: :evil:
На мен ми се струва че никой не може да докаже на кого точно е тоя ник. Освен това в никой форум го няма това - модераторите да раздават правосъдие по този начин. Кой превари - той завари. Все пак виждаш че администратора използва един добър тон за приключване на въпроса.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: !!!!

Мнение от ASSENAS »

Paparaka написа:Много смешно, смейте се де, никой не се смей :D :D :D
Не е верно. Гледай: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Аватар
Иво
Мнения: 908
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:50

Мнение от Иво »

май ми се просълзи лявото око от умиление :cry:
Bobby
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 16:07

Мнение от Bobby »

Искам да кажа, че аз бях човекът, който държеше ник-а на Папарака и искам да му се извиня публично ако се е обидил, разбира се. Направих това с идеята да стане по-забавно, но с изненада и огорчение открих, че много хора го взимат по-насериозно, отколкото трябва.

Sorry
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

!!!!

Мнение от Paparaka »

Bobby написа:Искам да кажа, че аз бях човекът, който държеше ник-а на Папарака и искам да му се извиня публично ако се е обидил, разбира се. Направих това с идеята да стане по-забавно, но с изненада и огорчение открих, че много хора го взимат по-насериозно, отколкото трябва.

Sorry
Честно казано съм адски изненадан от факта, че именно Боби стои зад цялата работа. Амо той е толкова готин и аз толкова го уважавам, че не му се сърдя.
Боби забрави. Каквото било било. !!! :D :D :D
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
г-н $

нямам милост

Мнение от г-н $ »

За съжаление г-н Папарак,
Боби наистина е добро момче и не прие предложението ми да ти поиска едни 50 лв за име. Ако бяха ТВОИТЕ ПРИЯТЕЛИ от КОБРА и КРОКОДИЛ се съмнявам дали щеше да се разминеш с толкова.
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Re: нямам милост

Мнение от Paparaka »

г-н $ написа:За съжаление г-н Папарак,
Боби наистина е добро момче и не прие предложението ми да ти поиска едни 50 лв за име. Ако бяха ТВОИТЕ ПРИЯТЕЛИ от КОБРА и КРОКОДИЛ се съмнявам дали щеше да се разминеш с толкова.
Очарован съм от обращението г-н Папарак. Именно така трябва да се обръщаме към непознати.
Кой ми е приятел и кой не, само аз си знам. Какви са Кобра и Крокодил няма да коментирам, а на теб едва ли ти влиза в работа какви са отношенията ми с моите рекламодатели.
А за това че Боби е готин, аз си го знам. Именно за това казах, че не му се сърдя.
А ти е добре поне да си сложиш иемето като искаш да ми кажеш нещо. Аман от анонимници :)))) :D
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Anonymous написа:Край на темата:

Изображение[/img][/url]
Вижте бе, човекът се е избъзикал, а вие насериозно го приехте! Мен много ме изкефи!

Браво, Боби!

Господин Папарак, предлагам ти да си сложиш тази снимка за аватар, че да знаем, че ти си автентичният, The One And Only!
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

уаааааааа

Мнение от Бат Стан »

Е тва горното ме съсипа окончателноооо. Калоян Белопопски и моя приятел Анчо Попов са направили отличен коледен брой.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”