ИАРА ШУМЕН НЕ ВИЖДА

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
ribar ot shumen
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Дек 08, 2009 10:33

ИАРА ШУМЕН НЕ ВИЖДА

Мнение от ribar ot shumen »

как е възможно безнаказано да се пускат мрежи всяка вечер на я.тича и иара да не залови най големите бракониери ате се броят на пръсти,гърмят с малките мрежички или посредствените който не се изхранват с това
Аватар
Simbat
Мнения: 1298
Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 4:01
Местоположение: Planeth Earth
дал Браво: 1 път
получил Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Re: ИАРА ШУМЕН НЕ ВИЖДА

Мнение от Simbat »

ribar ot shumen написа:как е възможно безнаказано да се пускат мрежи всяка вечер на я.тича и иара да не залови най големите бракониери ате се броят на пръсти,гърмят с малките мрежички или посредствените който не се изхранват с това
Колега,ще ти отговоря макар да се чудя дали има смисъл...
ИАРА Шумен,както и всяка една организация е създадена и организирана от хора.Тези хора не са съвършени.Това е нормално.Проблема е,че никой не пуска сигнали!!! И хората от ИАРА си бъркат в носа,понеже нямат работа.Ако не ми вярваш отиди на място и питак колко сигнала имат в последно време-ще тги дадат подробен отчет за предприетите действия.Аз мога да ти заявя,че досега на два мои сигнала са се отзовали и имаше резултат...В момента дори организираноп риболовците от варна сме пуснали отворено писмо с конкретни данни и свидетели за барониерстов на близкия до вас язовир тича-до земеделския министър,министърпредсведателя и шефа на ИАРА София.
За тази годиуна дина няма да ти кажа колко мреже съм извадил и унижожил аз лично...

Ти какво си направил до момента за да спреш бракониериоте ?
колко сигнала сио пуснал на ИАРА?
____________________________

"Confidence is going after Moby Dick in a
rowboat and taking the tartar sauce with you."
Zig Ziglar
nikgeo
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Дек 25, 2004 11:09
Местоположение: гр.Добрич

Мнение от nikgeo »

Е как е възможно !

http://www.focus-news.net/?id=n1403650
!!! Едно е да си ПРОСТОСМЪРТЕН,а съвсем различно е да си ПРОСТ и СМЪРТЕН ...... но някои така и не го разбраха !!!
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”