Побързайте, моля!!!

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Точно така, Майсторе. За какво им е двупосочна връзка? Та нали от нас, простите притежатели на любителски билет, се иска само да си плащаме таксата и да мълчим.

Сега вече мога да се опълча срещу това. Досега не съм го правил, защото работех там, но сега вече - край!
Божидар Иванов

Мнение от Божидар Иванов »

Алеко да не се окаже след месец да има бройка със същате функции но под ново щатно разписание-ако си неудобен някому давай пиши мисля,че много колеги ще застанат зад теб.Не ги жали защото по места промените които твоите бивши шефове направиха май не са от най удачните за ИСТИНСКИТЕ риболовци.
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Hi

Мнение от ASSENAS »

Ех Алеко, Алеко,

Нищо. Предлагам да изберем Алеко за ПиАр на форума и всички риболовци, на които не им е все едно дали "утре" ще има къде да се лови риба в България.

А иначе казано - на ИАРА, форума ще го в...ра :twisted:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Божидар Иванов

Re: Hi

Мнение от Божидар Иванов »

ASSENAS написа:Ех Алеко, Алеко,

Нищо. Предлагам да изберем Алеко за ПиАр на форума и всички риболовци, на които не им е все едно дали "утре" ще има къде да се лови риба в България.

А иначе казано - на ИАРА, форума ще го в...ра :twisted:
Аз съм ЗА :!:
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Божидар Иванов написа:Алеко да не се окаже след месец да има бройка със същате функции но под ново щатно разписание-ако си неудобен някому давай пиши мисля,че много колеги ще застанат зад теб.Не ги жали защото по места промените които твоите бивши шефове направиха май не са от най удачните за ИСТИНСКИТЕ риболовци.
Като нищо, ама по-скоро не ми се вярва. Защото когато ставаше дума за подобряване имиджа на Агенцията, бях добър и си вършех работата. Никой не искаше да съгласувам материалите, които съм пращал по медиите, а само ме хвалеха. Сега изведнъж се оказва, че през цялото време едва ли не съм бил в нарушение. Защо не съм съгласувал с шефа публикациите?
На всички звена от скоро е забранена всякаква медийна изява, без предварително съгласуване. Ще излизат значи само удобни неща, ако изобщо нещо излезе.
Божидар Иванов

Мнение от Божидар Иванов »

КОЛЕГИ-ПРЕМЕСТЕТЕ ТЕМАТА -ЗАЩОТО СПОРЕД МЕН МНОГО ОТ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НА ФОРУМА НЕ ЗНАЯТ КАКВО СТАВА С УВАЖАВАНИЯТ ОТ НАС АЛЕКО.
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Звучи ми доста нескромно, понеже аз съм модераторът тук, да я местя.
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Алеко написа:Звучи ми доста нескромно, понеже аз съм модераторът тук, да я местя.
Ей сега ще туря една препратка до темата в рибарска среща.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
ANUBIS
Мнения: 137
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 11:40
Местоположение: SOFIA
Обратна връзка:

Мнение от ANUBIS »

Eh deeba mnoo neprijtno !
Sorry ALEKO !
Dano barzo si namerish novo mjsto .
Рибата на аватара ми е колаж - 65 см 3+ кг.

http://hatch.flyfisherman-bg.com/
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Пичове, страшно ужасно много ви благодаря за съпричастността и подкрепата.

Затварям темата и отварям нова за идеи - ама не какво да се направи по моя случай, а как да накараме ИАРА да работи като хората!
Заключено

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”