Търмакчии по МАРИЦА

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
jansuzuki
Мнения: 82
Регистриран на: Сря Мар 23, 2011 21:39
Риболов: с бира и ракия
Местоположение: Филипополис

Търмакчии по МАРИЦА

Мнение от jansuzuki »

До кога бе хора?????????? пълно с търмакчий на Баба Рада..
ТАРАЛЕЖА Е ПТИЦА УПОРИТА , НЕ Е ЛИ РИТНЕШ НЕ ИЗЛИТА....
Аватар
С.Върбанов
Мнения: 240
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 23:22
Риболов: и пържоли !
Местоположение: Стара Загора
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Търмакчий по МАРИЦА

Мнение от С.Върбанов »

Съберете се и отидете да им вземете тройките . Тук и да го пишеш какво ще стане ?
КСР - Стара Загора
gergi762
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 22:31
Местоположение: Плевен
дал Браво: 23 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Търмакчий по МАРИЦА

Мнение от gergi762 »

piranqta написа:Съберете се и отидете да им вземете тройките . Тук и да го пишеш какво ще стане ?
То май това остана,да се сформират наказателни отряди по места.
Testis unos, Testis nullus
Аватар
С.Върбанов
Мнения: 240
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 23:22
Риболов: и пържоли !
Местоположение: Стара Загора
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Търмакчий по МАРИЦА

Мнение от С.Върбанов »

:idea: :idea: :idea:
КСР - Стара Загора
sven vath
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Фев 23, 2009 20:15

Re: Търмакчий по МАРИЦА

Мнение от sven vath »

Навсякаде е пълно с такива олигофрени ,тук по р.Струма и по р.Искър са повече на брой от кормораните-тармъкчиите(тройкаджиите)и всякакви такива.Само бой ги оправя.
Аватар
ZLAK
Мнения: 2586
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:42
Риболов: ..?...О , да !
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 103 пъти
получил Браво: 137 пъти
Обратна връзка:

Re: Търмакчий по МАРИЦА

Мнение от ZLAK »

jansuzuki написа:До кога бе хора?????????? пълно с търмакчий на Баба Рада..
Да ти кажа ли докога?
Докато такива като теб спрат най-сетне да се жалват по форумите и съберат смелост да наберат 112 и се свържат с ИАРА.

Телефон 112 е Б-Е-З-П-Л-А-Т-Е-Н !!!

Не ми казвай че не идват. В последните месеци два пъти съм им звънял за търмъкчии и са се отзовавали.
" Рано или късно всеки рибар стига до спининга."
Алберт Айнщайн

Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен

Всички се оплакват от липсата на пари, а от липсата на ум - никой.
Еврейска мъдрост
nasko831
Мнения: 88
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 22:36
Местоположение: plovdiv
дал Браво: 69 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Търмакчий по МАРИЦА

Мнение от nasko831 »

ZLAK написа:
jansuzuki написа:До кога бе хора?????????? пълно с търмакчий на Баба Рада..
Да ти кажа ли докога?
Докато такива като теб спрат най-сетне да се жалват по форумите и съберат смелост да наберат 112 и се свържат с ИАРА.

Телефон 112 е Б-Е-З-П-Л-А-Т-Е-Н !!!

Не ми казвай че не идват. В последните месеци два пъти съм им звънял за търмъкчии и са се отзовавали.
То за това не се иска смелост, а за последните месеци съм звънял доста повече от 2 пъти и един път не са се отзовали и съм сигурен, че 99% от колегите ще го потвърдят!
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 240 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Re: Търмакчий по МАРИЦА

Мнение от Yuri Varbanov »

Факт е,че три пъти съм звънял на 112 и нито веднъж някаква реакция! :!: За сметка на това,когато се звъни до ИАРА горе-долу на 2/3 от сигналите се отзовават хората.Така че по-добре на ИАРА да се сигнализира. :wink:

П.С.:Но това да се изсираш анонимно по форумите,колко си шокиран от косачи,мрежари и т.н и де факто нищо да не правиш,е абсолютна педерастия и мишкуване! :evil:
topsoft
Мнения: 409
Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 17:30
получил Браво: 1 път

Re: Търмакчий по МАРИЦА

Мнение от topsoft »

ZLAK написа:
jansuzuki написа:До кога бе хора?????????? пълно с търмакчий на Баба Рада..
Да ти кажа ли докога?
Докато такива като теб спрат най-сетне да се жалват по форумите и съберат смелост да наберат 112 и се свържат с ИАРА.

Телефон 112 е Б-Е-З-П-Л-А-Т-Е-Н !!!

Не ми казвай че не идват. В последните месеци два пъти съм им звънял за търмъкчии и са се отзовавали.

Ти си много наивен бе..
Вчера един фиркан чичак ми обясни как сега са с малките плувки и тройки и чакат да минат горските и след това "като сложиме по-големите тапи и тройки и ги съдираме..."

Така, че като звъннеш на 112 кво ще стане? Трябва постояннен контрол, събиране на пръчки и пандиз...
Дреме му на тоя пияница дето ми говореше как на стръв нищо няма да хване, че ще му напише акт, дето той никога няма да плати...
Аватар
ZLAK
Мнения: 2586
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:42
Риболов: ..?...О , да !
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 103 пъти
получил Браво: 137 пъти
Обратна връзка:

Re: Търмакчий по МАРИЦА

Мнение от ZLAK »

Всички наивници и тарикати , които искат телефона на шефа на ИАРА Пловдив могат да ме питат на Л.С.
" Рано или късно всеки рибар стига до спининга."
Алберт Айнщайн

Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен

Всички се оплакват от липсата на пари, а от липсата на ум - никой.
Еврейска мъдрост
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Re: Търмакчий по МАРИЦА

Мнение от Алеко »

Моля да смекчите тона.
bakugan
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Ное 11, 2009 16:03

Re: Търмакчий по МАРИЦА

Мнение от bakugan »

Колкото и да ви се струва неудачно на запад забраняват риболова веднага щом (често и преди) рибата се събере за миграция или нещо подобно. Забраняват се отделни места или цели реки - за всички, няма косачи, няма "спортсмени". И не ми обяснявайте, че сега бил момента за скобар и морунаж. Те си кълват и през топлите месеци и то доста добре.
О терзания!
сомовете са кът
как да открия верния път?
Търся подмола где сом дебелей
Не искам да скубя вечно уклей
gergi762
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 22:31
Местоположение: Плевен
дал Браво: 23 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Търмакчий по МАРИЦА

Мнение от gergi762 »

bakugan написа:Колкото и да ви се струва неудачно на запад забраняват риболова веднага щом (често и преди) рибата се събере за миграция или нещо подобно. Забраняват се отделни места или цели реки - за всички, няма косачи, няма "спортсмени". И не ми обяснявайте, че сега бил момента за скобар и морунаж. Те си кълват и през топлите месеци и то доста добре.
Tочно през забраната има набези на бракониери,защото редовните риболовци не ходат и копелдаците шетат.
Testis unos, Testis nullus
bakugan
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Ное 11, 2009 16:03

Re: Търмакчий по МАРИЦА

Мнение от bakugan »

gergi762 написа:
bakugan написа:Колкото и да ви се струва неудачно на запад забраняват риболова веднага щом (често и преди) рибата се събере за миграция или нещо подобно. Забраняват се отделни места или цели реки - за всички, няма косачи, няма "спортсмени". И не ми обяснявайте, че сега бил момента за скобар и морунаж. Те си кълват и през топлите месеци и то доста добре.
Tочно през забраната има набези на бракониери,защото редовните риболовци не ходат и копелдаците шетат.

Таман няма да има съмнение, кой какъв е - през забраненото всички са бракониери.
О терзания!
сомовете са кът
как да открия верния път?
Търся подмола где сом дебелей
Не искам да скубя вечно уклей
jansuzuki
Мнения: 82
Регистриран на: Сря Мар 23, 2011 21:39
Риболов: с бира и ракия
Местоположение: Филипополис

Re: Търмакчий по МАРИЦА

Мнение от jansuzuki »

Yuri Varbanov написа:Факт е,че три пъти съм звънял на 112 и нито веднъж някаква реакция! :!: За сметка на това,когато се звъни до ИАРА горе-долу на 2/3 от сигналите се отзовават хората.Така че по-добре на ИАРА да се сигнализира. :wink:

П.С.:Но това да се изсираш анонимно по форумите,колко си шокиран от косачи,мрежари и т.н и де факто нищо да не правиш,е абсолютна педерастия и мишкуване! :evil:
:oops:
ТАРАЛЕЖА Е ПТИЦА УПОРИТА , НЕ Е ЛИ РИТНЕШ НЕ ИЗЛИТА....
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”