Трофейни бели риби на джиг.

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Публикувай отговор
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от kinder »

А дали е не е друга причината,че си ловят от брега с отцепка ???
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от VARHARA »

И на жребеца е същата картинка .Но тук не ловят само от брега а и от лодките :evil: Не се наядоха :evil:
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от kinder »

VARHARA написа:И на жребеца е същата картинка .Но тук не ловят само от брега а и от лодките :evil: Не се наядоха :evil:
То за лодките колая може да им се намери,стоят и чакат ИАРА до колесара те де да избягат и ги проверяват.И оппаля, хванах ме ги. А ония на брега като песента /ДИМ да ме няма/.То в ИАРА няма хора с крила.
НЕ.не не вярвам.
Не е тук проблема не е и в ИАРА .
Пак ще мисля ,а да не би гражданския контрол да е малко.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
Аватар
abramovich
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 18:31
Местоположение: АРБАНАСИ
получил Браво: 1 път

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от abramovich »

Тая година се надявам контрола да е още по ефективен.Вече доста от тия които ловят от брега са без въдици .Едва ли някой язовир в България ще бъде изчистен напълно от мрежи и бракониери но радващото е, че има желание за това.Преди няколко години мрежите стояха посред бял ден и разни хора от брега ти се караха като я закачиш.Сега ги пускат за няколко часа и ги вадят но и те не са толкова много.Не искам да се заяждам с никого.Но ми е много странно защо някой риболовци които минават за редовни си държат караваните при дарака?Явно не се притесняват, че наемодателя им разправя че заедно ходят на риба и се покриват взаимно !
Без битка няма победа!
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от kinder »

abramovich написа:Тая година се надявам контрола да е още по ефективен.Вече доста от тия които ловят от брега са без въдици .Едва ли някой язовир в България ще бъде изчистен напълно от мрежи и бракониери но радващото е, че има желание за това.Преди няколко години мрежите стояха посред бял ден и разни хора от брега ти се караха като я закачиш.Сега ги пускат за няколко часа и ги вадят но и те не са толкова много.Не искам да се заяждам с никого.Но ми е много странно защо някой риболовци които минават за редовни си държат караваните при дарака?Явно не се притесняват, че наемодателя им разправя че заедно ходят на риба и се покриват взаимно !

Направи им снимки та да ги видим.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
amalal
Мнения: 48
Регистриран на: Пет Мар 23, 2007 13:43
Местоположение: софия

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от amalal »

Странно защо забраната е чак от 15.04.2013 щом рибата вече хвърля хайвер? Тези от агенцията в час ли са?
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”