Помощ за язовир Горни Дъбник

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Fishing Time
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 9:33
Риболов: Риболов да е
Местоположение: Плевен

Re: Помощ за язовир Горни Дъбник

Мнение от Fishing Time »

След време когато шаранчетата порастнат тази група ще има даста риба за продаване.Този голям язовир може сам да се възприозвежда.Струва ми се че всичко това е с цел.Не си мислете че тези шаранчета ще ни дойдат на въдиците хвърлени от брега или нанесени малко по-на дълбоко.Но все пак ако има такива случаи-пускай те маломерните.
И все още в язовира се хвърлят мрежи...убеден съм в това,сигурен съм.
За момента спирам с риболова на този язовир.
Fishing Time
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 9:33
Риболов: Риболов да е
Местоположение: Плевен

Re: Помощ за язовир Горни Дъбник

Мнение от Fishing Time »

Вчера един колега е бил на Горнодъбнишкия.Днес се видяхме и познайте...видял е красавците да влачат мрежи.Интересното е че за деня той беше третия от който чух тази информация.Също така че карали рибата по магазините/незнам кои са/.
Мисля че някои бивши трябва да бъдат разследвани не само за Дъбника-Враца ами и за Дъбника-Плевенско.
Едва ли ще приема някакво оправдание от наивни личности.Трябва да се случи това което се случи с яз.Йовковци.Искаха да го вземат и тотално да забранят риболова но благодарение на подписката и най-вече на това че точно тези които драпаха за този язовир бяха заснети с камера как влачат мрежите,водоема остана свободен.
Хайде кега който иска да отиде и да си извади ''членска карта'' и да си мисли че е хванал бога за пишката...и на слука.
sedev40
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 11:27

Re: Помощ за язовир Горни Дъбник

Мнение от sedev40 »

Ами Ники,стана това,което си го казахаме.Взеха ни и този язовир и няма да ловим а друг ше прибирам мрежите.Това е!!Скапана държава!!
dabnik
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Мар 09, 2013 18:40
Риболов: Спортен риболов
Местоположение: Горни Дъбник
Обратна връзка:

Re: Помощ за язовир Горни Дъбник

Мнение от dabnik »

Здравейте!
Това е официалния профил на сдружението. Утре (20.04) организираме почистване на бреговата ивица на язовира. Който желае може да се включи. Ръкавици и чували ще се раздават на място. Начало 10 часа.
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”