Търси се "приятел" бракониер

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Търси се "приятел" бракониер

Мнение от LVitchev »

Проблема е че има хора от ИАРА,на които им стана некомфортно след тази подписка.Вече ги тормозят,развали им се рахатлъка,разкарват ги по водоемите докато преди това си гледаха частното и си правеха проверки когато поискат и ако са на кеф.Представете си как го мразят разни елементи служещи в ИАРА на ниско ниво :idea: :idea: :idea: Изобщо не се учудвайте,може и те самите да са част от бракониерски групи и присъствието на мобилната група им бърка работата.Така че,не ги мислете :idea: Има проблем с кадрите и по този въпрос почти нищо не се направи а мобилната група колкото и да са нахъсани,сами нищо не могат да направят,не могат момчетата да са навсякъде из България :fish5: :fish5: :fish5:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
blader2
Мнения: 1245
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 16:06
Местоположение: София
дал Браво: 85 пъти
получил Браво: 59 пъти

Re: Търси се "приятел" бракониер

Мнение от blader2 »

LVitchev написа:Проблема е че има хора от ИАРА,на които им стана некомфортно след тази подписка.Вече ги тормозят,развали им се рахатлъка,разкарват ги по водоемите докато преди това си гледаха частното и си правеха проверки когато поискат и ако са на кеф.Представете си как го мразят разни елементи служещи в ИАРА на ниско ниво :idea: :idea: :idea: Изобщо не се учудвайте,може и те самите да са част от бракониерски групи и присъствието на мобилната група им бърка работата.Така че,не ги мислете :idea: Има проблем с кадрите и по този въпрос почти нищо не се направи а мобилната група колкото и да са нахъсани,сами нищо не могат да направят,не могат момчетата да са навсякъде из България :fish5: :fish5: :fish5:
Много точно казано!
http://www.starividri.org/

Спининг клуб "Абичи"

Спининг, Тенис и Сноуборд
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Търси се "приятел" бракониер

Мнение от Мунчо »

Стефане, не се връзвай на подобни идиотски провокации. Никой не би се хванал дебилски компромати...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
laplandetza
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 13:43

Re: Търси се "приятел" бракониер

Мнение от laplandetza »

LVitchev написа:Проблема е че има хора от ИАРА,на които им стана некомфортно след тази подписка.Вече ги тормозят,развали им се рахатлъка,разкарват ги по водоемите докато преди това си гледаха частното и си правеха проверки когато поискат и ако са на кеф.Представете си как го мразят разни елементи служещи в ИАРА на ниско ниво :idea: :idea: :idea: Изобщо не се учудвайте,може и те самите да са част от бракониерски групи и присъствието на мобилната група им бърка работата.Така че,не ги мислете :idea: Има проблем с кадрите и по този въпрос почти нищо не се направи а мобилната група колкото и да са нахъсани,сами нищо не могат да направят,не могат момчетата да са навсякъде из България :fish5: :fish5: :fish5:
Ето това е сериозен проблем, за да изисквате некой да си гледа работата, трябва съответното уважение към вършещите работа.Във ваше време го разбирате основно парично, направете подписка от таксте за билети тея хора да получават пари, поне малко над средните за страната и чак след това имате някакво основание да изисквате.
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Re: Търси се "приятел" бракониер

Мнение от Zander »

Благодаря за подкрепата,
важна е, защото в един момент си мислиш, че се бориш с вятърни мелници. Преди да пусна темата във форума питах колеги от Шумен, кой точно е Цончев, познават ли го и т.н...Явно чете той форумите...Може и да се запознаем някой ден. А и да станем "приятели" Знае ли човек.
А на колегата мр. Спасов писах лично съобщение, да се изрази по-точно, какво има предвид - много му е лаконичен въпроса.

Поздрави!
Стефан
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Търси се "приятел" бракониер

Мнение от LVitchev »

Стефане,може да са или роднини или да са едно и също лице,какво се учудваш на такива постове,я не се притеснявай,ние сме с теб :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Re: Търси се "приятел" бракониер

Мнение от Zander »

"Колегата" м-р Спасов остана безмълвен, не отгавори на личното ми съобщение.. :lol: :lol: :lol: ."Приятелят" бракониер Цончев също остана безмълвен. :lol: :lol: :lol: Интересно ще стане след 27 октомври, /събота/, когато е предвидена среща с ИАРА, след провеждането й си запазвам правото да си кажа мнението.

Поздрави!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Търси се "приятел" бракониер

Мнение от LVitchev »

Zander написа:"Колегата" м-р Спасов остана безмълвен, не отгавори на личното ми съобщение.. :lol: :lol: :lol: ."Приятелят" бракониер Цончев също остана безмълвен. :lol: :lol: :lol: Интересно ще стане след 27 октомври, /събота/, когато е предвидена среща с ИАРА, след провеждането й си запазвам правото да си кажа мнението.

Поздрави!
Върши си нещата които си подхванал и знай че правиш стотици пъти повече от колкото можеш да си представиш !!! Аз пък си правя моето където трябва и когато трябва,но ако се обадиш когато си на близо,пак ще дойда на мои разноски :idea: :idea: :idea: Така че,не им се вързвай,използвачи винаги ще има,така че спи спокойно,не си виновен че някои се е опитал да ти ползва името,лошото е ако наистина те познава,не би трябвало да го прави :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Re: Търси се "приятел" бракониер

Мнение от Zander »

LVitchev написа:
Zander написа:"Колегата" м-р Спасов остана безмълвен, не отгавори на личното ми съобщение.. :lol: :lol: :lol: ."Приятелят" бракониер Цончев също остана безмълвен. :lol: :lol: :lol: Интересно ще стане след 27 октомври, /събота/, когато е предвидена среща с ИАРА, след провеждането й си запазвам правото да си кажа мнението.

Поздрави!
Върши си нещата които си подхванал и знай че правиш стотици пъти повече от колкото можеш да си представиш !!! Аз пък си правя моето където трябва и когато трябва,но ако се обадиш когато си на близо,пак ще дойда на мои разноски :idea: :idea: :idea: Така че,не им се вързвай,използвачи винаги ще има,така че спи спокойно,не си виновен че някои се е опитал да ти ползва името,лошото е ако наистина те познава,не би трябвало да го прави :idea: :idea: :idea:
Знам, че ще помагаш, както и си го правил!
Не забравяй, че бракониерите на Пясъчник, когато правихме 15 души акция през нощта бяха предупредени! :idea: Коментирахме и тогава... :idea:
За това, че този Цончо Цончев не го познавам, не съм го виждал, не е от клуб Стари видри стана ясно и на децата, само не разбирам защо от агенцията ми се подхвърля това име, че е на хванат бракониер от нашия клуб!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Търси се "приятел" бракониер

Мнение от LVitchev »

Тези от агенцията,да не водят списъците с членовете на клуба че да знаят :idea: Ти обясни ли им че те познават в цяла България и че всеки може да се опита да те злепостави,или да ти използва името без да имаш ош-беш с него :idea: Какво се правят на луди тия,да вземат и да си вършат работата а не да се правят на следователи :evil: :evil: :evil:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
zampo
Мнения: 1117
Регистриран на: Чет Сеп 28, 2006 11:57
Риболов: спининг , тролинг
Местоположение: Враца
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 36 пъти

Re: Търси се "приятел" бракониер

Мнение от zampo »

да вземат и да си вършат работата а не да се правят на следователи
Е то сега това е модерно :wink:
Вярвай само на писмени документи,защото в един момент нечестивците се отмятат!!!!!!!!
Матей Преображенски(Миткалото)
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Re: Търси се "приятел" бракониер

Мнение от Zander »

LVitchev написа:Тези от агенцията,да не водят списъците с членовете на клуба че да знаят :idea: Ти обясни ли им че те познават в цяла България и че всеки може да се опита да те злепостави,или да ти използва името без да имаш ош-беш с него :idea: Какво се правят на луди тия,да вземат и да си вършат работата а не да се правят на следователи :evil: :evil: :evil:
Прав си!
Казвал съм им го много пъти.
След срещата на 27-ми ще пиша по темата.

Поздрави!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Търси се "приятел" бракониер

Мнение от LVitchev »

zampo написа:
да вземат и да си вършат работата а не да се правят на следователи
Е то сега това е модерно :wink:
Зампо,и при вас са едни лайна,като в полицията,вие ги хващате а "ТЕ" ги пускат :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
bolo7m
Мнения: 323
Регистриран на: Сря Дек 05, 2007 21:01
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Търси се "приятел" бракониер

Мнение от bolo7m »

[quote]За това, че този Цончо Цончев не го познавам, не съм го виждал, не е от клуб Стари видри стана ясно и на децата, само не разбирам защо от агенцията ми се подхвърля това име, че е на хванат бракониер от нашия клуб!/quote]
Този не е ли писателят-ловец? :wink: :lol:
Мъдър е този,не който знае много,а необходимото.
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Re: Търси се "приятел" бракониер

Мнение от Zander »

Ръководството на ИАРА на срещата в Русе в събота се извини пред пълна зала, като повдигнах въпроса, и каза че информацията им за бракониери от нашия клуб и мои приятели браковци е невярна е са били подведени...Всичко е добре, когато завършва добре!
Слагам точка на темата!

п.с.....Ще пиша днес и в темата за нощния риболов, как мина срещата и какви решения се взеха.
Поздрави!
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”