Откъде накъде Снежаната става частен?

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Откъде накъде Снежаната става частен?

Мнение от Бат Стан »

Бате Насо, чел съм много внимателно закона за лова и поправките в него след 2009 г., когато позволиха концесиите върху ловните стопанства. Казвам ти - никаква ловна територия не е оградена, ограден е само язовирът, който ме интересува. Същият язовир в официалната страница на ДГС Родопи фигурира като обект за спортен любителски риболов. Затова ме интересува по силата на какво е сложена въпросната ограда? Пуснал съм вече запитване по темата.
Последно промяна от Бат Стан на Чет Яну 03, 2013 14:50, променено общо 1 път.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Откъде накъде Снежаната става частен?

Мнение от quietriot »

Бат Стан написа:Бате Насо, чел съм много внимателно закона за лова и поправките в него след 2009 г., когато позволиха концесиите върху ловните стопанства. Казвам ти - никаква ловна територия не е оградена, ограден е само язовирът, който ме интересува. Същият язовир в официалната страница на ДЛС Родопи фигурира като обект за спортен любителски риболов. Затова ме интересува по силата на какво е сложена въпросната ограда?
бате що изписа тука вече да си отговорили от МЗХ :mrgreen: :wink: :mrgreen: :fish1:
NIKI1968
Мнения: 634
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 11:23
Местоположение: София
дал Браво: 143 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: Откъде накъде Снежаната става частен?

Мнение от NIKI1968 »

starlight написа: Изображение
Като гледам тази снимка, едва ли е оградено ловното стопанство... Иначе щеше да е по-правилно да забраняват лова, а не риболова...
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Re: Откъде накъде Снежаната става частен?

Мнение от naso »

Бат Стан написа:Бате Насо, чел съм много внимателно закона за лова и поправките в него след 2009 г., когато позволиха концесиите върху ловните стопанства. Казвам ти - никаква ловна територия не е оградена, ограден е само язовирът, който ме интересува. Същият язовир в официалната страница на ДГС Родопи фигурира като обект за спортен любителски риболов. Затова ме интересува по силата на какво е сложена въпросната ограда? Пуснал съм вече запитване по темата.
Аз не съм ходил скоро натам, но ако наистина е ограден само язовира от всякъде, то може и концесията да се отнася само за него.
Това че пише за спортен риболов незначи, че не може да се отдава на концесия
Винаги е имало разни табели по него и голяма неяснота. Ту го пускат, то го забраняват :roll:

Тука ги питай
гр.Батак
м.Снежана
п.к. 4580
обл. Пазарджик
тел:-03553/21-77;
Директор - 03553/22-71;
Факс:03553 / 23-71
Е-mail:
dgsrodopi@ucdp-smolian.com
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Откъде накъде Снежаната става частен?

Мнение от LVitchev »

Тадъм,тадъъъъъмммм,студио Х :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
asp-erman
Мнения: 275
Регистриран на: Пон Окт 20, 2008 21:37
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Откъде накъде Снежаната става частен?

Мнение от asp-erman »

quietriot написа:Преди 44 как е било колега, не е ли било частно всичко и после го взе народа и му еба майката
Доста некомпетентно мнение! Явно историята не ти е силната страна. Да попитам само колега, знаеш ли колко от големите язовири на които се радваме сега са построени преди 44-та и след 89-та. Няма да чакам отговора, защото се съмнявам, че го знаеш! Единствено Цанков камък. Всички останали над 20 големи язовири са строени по времето когато "народа му еба майката".
Ако ученика е готов,учители се намират!
ARK
Мнения: 1304
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:19
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Откъде накъде Снежаната става частен?

Мнение от ARK »

Какъв лов и райони, кви глупости. Заграден е само водоема с ограда като кльон и табели по 2 квадратни метра. Утре най вероятно и пътя ще затворат. Всяка година в която има избори се раздава всичко много яко, щото след това, я има, я не. Едно и също, но на все повече места!
Не ме питайте за имена на водоеми. Не ги знам!!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Откъде накъде Снежаната става частен?

Мнение от quietriot »

asp-erman написа:
quietriot написа:Преди 44 как е било колега, не е ли било частно всичко и после го взе народа и му еба майката
Доста некомпетентно мнение! Явно историята не ти е силната страна. Да попитам само колега, знаеш ли колко от големите язовири на които се радваме сега са построени преди 44-та и след 89-та. Няма да чакам отговора, защото се съмнявам, че го знаеш! Единствено Цанков камък. Всички останали над 20 големи язовири са строени по времето когато "народа му еба майката".
а пусни малко парата а! :evil:
и не ми вади фрази от контекста :evil:
Аватар
borislav58
Мнения: 73
Регистриран на: Чет Мар 15, 2007 20:33
Местоположение: Гр.Стрелча

Re: Откъде накъде Снежаната става частен?

Мнение от borislav58 »

Един приятел ми каза ,че за да се отидеш на Снежана трябва да искаш разрешение от Бойко Борисов. :roll: Работата там е доста сериозна.
Всичко заебавам и за риба заминавам
Аватар
bolo7m
Мнения: 323
Регистриран на: Сря Дек 05, 2007 21:01
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Откъде накъде Снежаната става частен?

Мнение от bolo7m »

Спри си алкохола! :wink:
Той ти е вреден! :lol: :lol: :lol:
Мъдър е този,не който знае много,а необходимото.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Откъде накъде Снежаната става частен?

Мнение от LVitchev »

bolo7m написа:Спри си алкохола! :wink:
Той ти е вреден! :lol: :lol: :lol:
Мене ме зарежи,ти си оправи исказа че нещо не можеш една дума да напишеш правилно :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Asen Ra4ev

Re: Откъде накъде Снежаната става частен?

Мнение от Asen Ra4ev »

Станиле, гьола наистина е взет от един пещерски бизнесмен-проформа който познавам лично, а иначе лицата, които ще ходят за лов и риба са от министерски съвет..., на които е всъщност!!!
А, иначе Царят си бил искал имотите...
Заключено

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”