ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от babydoctor »

Поклон.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: ЙОВКОВЦИ и как се зарибява от ВИК

Мнение от VARHARA »

toparlak написа:
ribata402 написа:Тея вече са уволнени,от ясна поляна.също и шефа им.Есента ги фана иара с полиция,имаше и свидетели на делото.Ядаха кура яко.

Това не го знаех,дайте повече инфо.По същия начин трябва и двамата от Йовковци да са уволнени,трябва и шефа им да отнесе наказание-рибата се вмирисва от главата.
Рибке а знаеш ли че настръхнаха срещу мен че са ги уволнили , и то не само тия ами и ония дето ходиха с техни протекции на язовира :wink: Снимали ме с телефона и говорят простотии . Аз си ловя на кльонк с ел.мотор ,колегата на воблер премята чат -пат когато видим повече сомета да се вдигат /пробвахме схемата на р.По с джонтед на пляскане :wink: / ,а то пише -ВЪРХАРА ТЪРМАЧИ :shock: Ей тия същите дето ги виждате да разпъват мрежите ме изгониха ,защото язовира бил забранен за риболов .Ама за едни може а за други не може :wink: Ако имаш връзка ловиш ,ако нямаш те гонят .Ей затова не искам да ставам не щатен сътрудник на ИАРА ,защото тъпаци и комплексари колкото щеш в родната ни БГ . Че мен вече ме е страх да ходя да давам дежурства на Жребеца .Утре ще ме снима някой от храсталака как вадя мрежа и ще напише -ВЪРХАРА РАЗПЪВА МРЕЖИ -ха после ходи се разправяй с малоумници .Ама са напипали цаката , донос директно в телевизията :wink: И от там се почва ,ма ти това ,онова ............
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”