В магазина на Sensas - няма Sensas...

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Напълно реално и постижимо при условие че ловиш с 1,5-2,5 метров спийд,рибата е много и си си я докарал в краката,куките са без контра и стръскваш рибата без даже да я пипаш.7 секунди са бая време както и да го гледаш при положение че си се настанил добре и сичко ти е под ръка.Освен тва като си вържеш "мустачки" на куката или сложиш шлаух на лопатката с една пинка можеш да измъкнеш десетина риби.

Лично постижение-150 уклея за час на едни баластриери на втичалото на Монатнския язовир,като при тва рибата се назландисваше и искаше придърпване за да кълве,а телескопа ми беше 5 метра.Нищо особено като бройка,но пък голем кеф. :lol:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
theater
Мнения: 646
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:17
Местоположение: София, България

Мнение от theater »

Корсе, искам да го видя това наживо, че "живо ме заинтересува" - може нещо като демонстративен риболов да направиш, а отбраната публика ще стои отстрани, ще се учи и ще те аплодира ! :wink:
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

theater написа:Корсе, искам да го видя това наживо, че "живо ме заинтересува" - може нещо като демонстративен риболов да направиш, а отбраната публика ще стои отстрани, ще се учи и ще те аплодира ! :wink:
Ахихиххх,ебавай се ти със стария,обаче пробвай верно некой път да ловиш със спийд-примерно 2 метра на място на което има НАИСТИНА МНОГО уклей и сам ще се изненадаш от резултата-влезеш ли в ритъм нееема спиране.
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Plamen
Мнения: 467
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 17:32
Местоположение: София

Мнение от Plamen »

Когато рибите са много и както каза Корсе, се лови с 2 м пръчка и кука без контра е напълно вероятно да се хванат толкова риби за един час. Особено ако това е някой френски състезател.
В пловдив на канала на последното световно единия Французин хвана за три часа близо 7 кг само слънчевки, като рибките не бяха повече от 15 гр всяка. И това е на състезание. Когато си сам на водоема може да се хванат много повече.
theater
Мнения: 646
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:17
Местоположение: София, България

Мнение от theater »

Абе явно майсторите го могат.
Аз не мога и да си го представя дори. :oops:
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”