БГ захранки

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
viiksan
Мнения: 304
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 0:56
Риболов: На плувка,фидер,и подледен

Мнение от viiksan »

toko написа:Що бе viiksan, какво й е на захранката? За тази цена си е ОК.
Не,че и има нещо,но за тази цена има по добри визирам ПРОМИКС.За мен полската на SENSAS също е много добра.
НЕ ИЗПОЛЗВАМ Facebook!!!
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

На мен най-добре ми върши работа половинка Филстар+половинка Промикс със 100 гр бял и ароматизатор,взависимост от случая!
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Мнение от toko »

Полската Sensas е много противоречива. Промикса също е читава захранка, но е малко по-скъпа. А и каквато и да е БГ, според мен трябва да се добавя ароматизатор.
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

toko не съм много съгласен за ароматизатора.промикс има специфична и силна миризма,която привлича рибата,а Филстар е по-хранителен и я задържа.Ако нямам резултат така слагам и миризатор и обикновено нещата си идват на мястото. :wink:
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Мнение от TRAP »

Аз съм доволен от Филстара въпреки ,че малко е поразвалиха а също така и Промикса няма нищо общо както преди наблъскана е с яко галета.
А Полската на Сенса не е лоша но нетрябва да се примесва с допълнително галета грешка на много колеги тъй като тя е готова за употреба и не е силно концентрирана.
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Мнение от toko »

Чак силен аромат да има Промикса:?: Както и да е един пример: Преди 2-3 седмици на Лобош аз бях забъркал любимата си комбинация от Промикс, Филстар, галета и червеи. Стана хубава храна събра се рибка и всичко точно. До мен дойдаха Kriki и Marian. В тяхната храна имаше VDE. Мирисах и двете захранки - ми тяхната миришеше и по-силно и по-хубаво. И повече риби хванаха.
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
viiksan
Мнения: 304
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 0:56
Риболов: На плувка,фидер,и подледен

Мнение от viiksan »

Аз съм имал добри резултати с полската SENSAS,от както излезе на пазара ползвам почти само нея,а Промикса е по скъп ако не се лежа с 20-ина стотинки.
НЕ ИЗПОЛЗВАМ Facebook!!!
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Мнение от toko »

Промикса мисля че беше 800 или 900 грама пакета. Което го прави с повече от 20 ст по-скъп. Както и да е не споря коя от двете захранки е по-добра Промикс или Филстар, аз ги ползвам в комбинация.

Кажи, коя от полските Sensas ти е успешна. Аз съм ловил с 3 вида, без особен успех.
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Мнение от TRAP »

Аз съм ползвал само Шаран от нея горе долу съм доволен без да е примесвам с други храни само с бел червей разбира се.
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
viiksan
Мнения: 304
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 0:56
Риболов: На плувка,фидер,и подледен

Мнение от viiksan »

Полската SENSAS,която е за платика съм я пробвал на яз.Искър няколко пъти-работи,на Белопопци съм ловил с тази която е за шаран-работи,това са мойте впечатления.
НЕ ИЗПОЛЗВАМ Facebook!!!
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

toko написа:Чак силен аромат да има Промикса:?: Както и да е един пример: Преди 2-3 седмици на Лобош аз бях забъркал любимата си комбинация от Промикс, Филстар, галета и червеи. Стана хубава храна събра се рибка и всичко точно. До мен дойдаха Kriki и Marian. В тяхната храна имаше VDE. Мирисах и двете захранки - ми тяхната миришеше и по-силно и по-хубаво. И повече риби хванаха.

П.С. Темата съвсем се изкриви от първоначалния въпрос. Не е лошо мода да я отдели като отделна тема за БГ захранките.

:twisted:
Айде сега пък ти! :D Куче и космос ми сравняваш.Много ясно,че с VDE ще хванат повече,ако ще и червеи вътре да не слагат.А за промикс на мене бая си ми вонти ,за разлика от филстара.
Аватар
Pepy
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Май 17, 2005 10:27
Местоположение: София, Надежда

Мнение от Pepy »

Аз бих искал да попитам колегата един такъв въпрос. Колко повече рибки хванаха? Разликата толкова пъти ли е колкото в цената? Интересно ми, понеже предполагам че сте ловили горе долу с подобни такъми. И аз експериментирам с всякакви захранки, но рядко имам възможност да се правят сравнения на две храни по едно и също време, все пак трябва и втори ентусиаст. Иначе за полската сенса, доволен съм от шаран, фидер и платика, без разреждане с галета.
Fishing is my religion
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Мнение от toko »

Не знам колко повече са хванали. Нямахме пряка видимост, но си ловяха добре. Те обаче тренираха за състезание, докато аз си ловях за кеф. Но като питаш колко повече - ми сигурно 2-3 пъти повече. Де да знам не сме сравнявали рибите.

На мен мисълта ми беше какъв беше аромата на захранките - моята и тяхната.
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
Kaio_82
Мнения: 59
Регистриран на: Пет Юли 14, 2006 1:38
Местоположение: Хасково
дал Браво: 1 път

Мнение от Kaio_82 »

Тази полската да не би да е "Jaxon",защото ползвах такава 2,5кг. за фидер и доста ми хареса.А за "Filstar"-а ,просто искам да я пробвам.....района е без значение толкова,примерно около пл."Възраждане"........
Последно промяна от Kaio_82 на Вто Юли 24, 2007 15:01, променено общо 1 път.
Наслука!
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Мнение от toko »

Това е полската Sensas.

Подозирам че с Jaxon-a ги пакетират на едно и също място :)
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”