Въпрос за спрей с неприятна миризма

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
lo
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 20:34

Въпрос за спрей с неприятна миризма

Мнение от lo »

Здравейте,
може ли някои да ми даде инфо за този спрей...ако изобщо правилно съм разбрала:-) Единственото, което знам е, че бил много ефективен, струвал към 30 долара и името му започвало с "т"..........Дано някой да се ориентира и помогне. Мерси:-)
Последно промяна от lo на Пон Авг 27, 2007 22:34, променено общо 1 път.
Д-р Дулитъл
Мнения: 2054
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:34
Риболов: мързелив
Местоположение: Мизия
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 174 пъти

Мнение от Д-р Дулитъл »

Ммм-има нещо подобно във ветеринарната медицина-спрей,който се използва за напръскване на малки прасета примерно,от различни прасила за уеднаквяване на миризмата им пред майката-свиня,или между тях.Спрея струваше десетина лева и миризмата му беше УЖАСНА И ОТВРАТИТЕЛНА-само при спомена за нея,при моя тренинг и почва да ми се гади-а съм виждал кви ли не гадории.За името на препарата в момента не се сещам,но утре ще проверя как се казваше и ще пиша...
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

За кво ти е това, бе, аз имам гранули, така си и им казвам - смрад. Вършат работа, ако не прекалиш... :roll: Приятелче от Илиенци ме зареди, не знам за какво се използват в реалния живот... :roll:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Божидар Иванов

Мнение от Божидар Иванов »

babydoctor написа:За кво ти е това, бе, аз имам гранули, така си и им казвам - смрад. Вършат работа, ако не прекалиш... :roll: Приятелче от Илиенци ме зареди, не знам за какво се използват в реалния живот... :roll:
Да не е храна за пъстърва-гранули дребни -черни и смрадливи :!:
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Мнение от kalinux »

lo написа:Изпаднала съм в леко неразбиране за точния вид на миризмата...оказа се,че не е ясно дали е неприятна или не.....Името със сигурност започва с "т" и било някакъв последен писък на риболовната мода,
AРК написа:Незнам дали започва с буквата "Т, но се сещам че "Ултра байт" като го изсипеш във въздуховодите на някой автомобил и след това автомобила става само за гледане, защото вонята вътре е нетърпима Laughing
Темите са сляти.
С внимание към детайлите
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Хехееее, аз съм ловил с това още през 1985 г., когато бях млад и перспективен обещаващ и талантлив шаранджия. Името на лекарството е ТРИПАФЛАВИН (дано не бъркам, ама мисля че не), зелена гадост, подобна на гранофурина, с който са ви мазали гърлата като малки.
Трипафлавина води нечувано. Навремето го използвахме като компонент в стръвта за шаран, която приготвяхме на хлебна основа. Не беше в спрей, по простата причина, че тогава спрейове нямаше изобщо.
Не мисля, че към момента употребата на трипафлавин е целесъобразна. ЯАма може пък да пробвате, от проби глава не боли.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Todor
Мнения: 977
Регистриран на: Чет Апр 28, 2005 15:54

Мнение от Todor »

Мдаааа не знам туй лекарство, но ултрабайта ..... нямам думи!!!

АРК, аз съм си мислил за седалките на автомобил леко да се накапят... Или на някоя надута мадама съвсем лекичко на стола ;-) има да се души и да тича да се мие....
Последно промяна от Todor на Сря Авг 29, 2007 16:58, променено общо 1 път.
Аватар
Васил
Мнения: 1542
Регистриран на: Съб Авг 27, 2005 17:12

Мнение от Васил »

Todor написа:Мдаааа не знам туй лекарство, но ултрабайта ..... нямам думи!!!
....
===============================================
Ужас , то и развалено яйце не мирише така :lol:
===============================
www.hristocarp.com
===============================
Д-р Дулитъл
Мнения: 2054
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:34
Риболов: мързелив
Местоположение: Мизия
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 174 пъти

Мнение от Д-р Дулитъл »

Пичове,миризмата на ултрабайта е като миризма на роза в сравнение с оная гадост,която споменах по-горе.Казват,че миришело като скункс, ма аз тази гад не съм я мирисал...
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”