Каква зхранка и каква стръв е подходяща за пролетта?

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
SaSho-Sensas
Мнения: 554
Регистриран на: Чет Дек 31, 2009 19:31
Риболов: Риболов на шаранови риби.
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Каква зхранка и каква стръв е подходяща за пролетта?

Мнение от SaSho-Sensas »

Всички мнения ще са ми от полза. :roll: :roll: :roll: :roll:
Модерен риболов на шаран.
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Мнение от TRAP »

За каква риба по точно става на въпрос.По принцип по тъмна и ниско хранителна храна.За стръв животинска.
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
SaSho-Sensas
Мнения: 554
Регистриран на: Чет Дек 31, 2009 19:31
Риболов: Риболов на шаранови риби.
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Мнение от SaSho-Sensas »

Ми колега общо за всичката риба.
Модерен риболов на шаран.
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Мнение от toko »

Ми аз пролетта когато ходя за всякаква ловя със всякаква захранка и обикновено хващам. Дедовия.

Момче вземи се у ръце и задай смислен въпрос, щото ей сега ще скочат спамерите и ще те нахранят и с пролетна и с лятна манджа. Ще ти остане даже и за есенните скобари.
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
Psychooo
Мнения: 20
Регистриран на: Пет Ное 27, 2009 17:30
Местоположение: Монтана

Мнение от Psychooo »

TRAP написа:За каква риба по точно става на въпрос.По принцип по тъмна и ниско хранителна храна.За стръв животинска.
Ако става на въпрос за риболо на бабушка и аз съм на това мнение
захранката трябва да е тъмна и ниско хранителна :wink: идеална за бабушката и за по студено време.
Поздрави
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

toko написа:Момче вземи се у ръце и задай смислен въпрос, щото ей сега ще скочат спамерите и ще те нахранят и с пролетна и с лятна манджа. Ще ти остане даже и за есенните скобари.
Не знам защо стана модерно в този форум да се правиш на улав, да задаваш малоумни въпроси и да пишеш с правописни грешки като на първокласник! Тва не беше стола, президента, кирката, мирката и т.н.....
Столе, нали не ти приличаме на хамали от площад Македония?
Няма някой на когото да не са дали информация тук, но...ако знаеш как да си задаваш въпросите и все пак да уважаваш познанието на колегите си!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
Pedro
Мнения: 1270
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 22:06
Местоположение: Ruse
получил Браво: 1 път

Мнение от Pedro »

SASHO STOLA,
Аз имам едно предложение - то не е само за тебе..и искам да го споделя.
Аз съм само по хищниците, но следя и разните му стръви и захранки за другите риби...щото съм ги ловил едно време.
И винаги съм се питал някой ползвал ли е една естественна стръв ..нека я наречем Ball shits.Па може да става и за захранка.
Става дума за едни топчета дето ги търкаля един едър черен бръмбар.Торния бръмбар.
Мисля, че идеално стават и за бойли.Мисля, че може да се намери ако се тръгне след едно такова същество - както е казал народа:"Тръгни след бръмбар да те заведе на Ball shits".
Та така де.....тези Ball shits... топчета ще да са много хранителни - все пак те са с естествен растителен произход (с помощта на разни говеда) - готови оформени от бръмбаро.
Не съм пробвал засега, щото си смених приоритета и търся само хищници (над кило !) ...
Дано да съм бил полезен ......както казват колегите.
SaSho-Sensas
Мнения: 554
Регистриран на: Чет Дек 31, 2009 19:31
Риболов: Риболов на шаранови риби.
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Мнение от SaSho-Sensas »

Мерси Pedro,ще взема твоето мнение под внимание.Разрових се в интернет и намерих доста неща за Ball shits.
Модерен риболов на шаран.
Аватар
Pedro
Мнения: 1270
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 22:06
Местоположение: Ruse
получил Браво: 1 път

Мнение от Pedro »

САШО,
Всичко е на майтап..не го взимай навътре.
Дано да откриеш подходяща пролетна захранка и стръв.
SaSho-Sensas
Мнения: 554
Регистриран на: Чет Дек 31, 2009 19:31
Риболов: Риболов на шаранови риби.
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Мнение от SaSho-Sensas »

Не межудругото вярно има такова нещо нали се ровичках в нета.
Модерен риболов на шаран.
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

Сашо и на рибата ония ден ти казах. В тоя форум има много каквото можеш да научиш но трябва да знаеш как да си задаваш въпросите.

Неможе да кажеш искам захранка за всякаква риба попринцип. Просто такава няма и това само по себе си е безмислен върпос и съответно ще те пратят при Ball Shits не че на тях няма да може да удариш някой заблуден келн ама все пак...

Въпроса ти би получил отговор ако изглеждаше примерно така:
Колеги кажете някава захранка пролетно време за каракуда и бабушка ще ги търся на язовир еди кой си и тн.

Примерно теб те интересува за яз.Сопот захранка.

И те ти казват изпозлвай тъмна и нискохранителна храна ако водата е много студена и животинска стръв защото пролетно време рибата я търси активно. И готово вече имаш основа от която за започнеш. Може да се ползват и само животинска стръв както за подхранка така и за куката. Като например аз пролетта ловя на един язовир само със стрелба на бял червей и ловя доста каракуда.
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 241 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Еба,взе Манията,да се превръща в "намесо.ком 2"-някакви 12 годишни риболовни гении дебнат зад всеки ъгъл...
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”