Протеинови топчета - смес

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
Аватар
pHoenIx
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 10:31
Риболов: На плувка

Протеинови топчета - смес

Мнение от pHoenIx »

Здравейте всички!
Както си ловях риба,си мислех да пусна една тема тук,за протеинови топчета.
Така,някой може ли да ми даде рецепта как да си направя смес,защото видях по магазините да продават,но те са около 20 топчета в пакетче,а струват 2лв и няколко стотинки(мисля че около 40,но не съм сигурен)...Затова си направих сметка,че ако си направя смес,би било добре-струва малко повече,да,но пък и повече топчета.Мерси предварително!

Наслука! :!: :fish11:
КАЯ
Мнения: 287
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 14:49
Местоположение: София
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Протеинови топчета - смес

Мнение от КАЯ »

Има готови смеси за топчета.Уловиста рецепта надали някой ще ти даде, иначе в нета рецепти бол, но не се знае колко са уловисти.Съмнява ме , че добра рецепта домашно направена ще е евтина.Разрови се из карп.бг.
fox1
Мнения: 184
Регистриран на: Вто Яну 15, 2008 9:13

Re: Протеинови топчета - смес

Мнение от fox1 »

Изображение

ето ти и топчета и миксове за топчета разфасовки по 700грама ,миксовете са между 8 и 10лв а топчетата по 10-12лв
Аватар
pHoenIx
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 10:31
Риболов: На плувка

Re: Протеинови топчета - смес

Мнение от pHoenIx »

КАЯ написа:Има готови смеси за топчета.Уловиста рецепта надали някой ще ти даде, иначе в нета рецепти бол, но не се знае колко са уловисти.Съмнява ме , че добра рецепта домашно направена ще е евтина.Разрови се из карп.бг.
fox1 написа:Изображение

ето ти и топчета и миксове за топчета разфасовки по 700грама ,миксовете са между 8 и 10лв а топчетата по 10-12лв
THX
КАЯ
Мнения: 287
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 14:49
Местоположение: София
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Протеинови топчета - смес

Мнение от КАЯ »

Сетих се, че се коментираше един микскалкулатор и пуснах търсене.Ето темата в нея има линк към калкулатора.

http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 0%BE%D1%80
Дано да ти е от полза.В шаранския форум доста се коментираше темата навремето.Скоро не съм го посещавал.В чуждоезичните форуми също има доста информация.Следях по едно време руските, но от години съм занемарил този вид риболов.Ако трябва ще се поразровя из архивите да видя дали съм запазил някакви линкове.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Протеинови топчета - смес

Мнение от Мунчо »

Аз не знам защо има хора, които си мислят, че качествен продукт(дори домашен), ще излезе кой знае колко по-евтин от аналогичен купешки. Вярно, че от една страна се икономисва от надценки, данъци и прочие присъщи на търговията елементи, което обаче се компенсира от други нещица...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”