Захранка за платика на река.

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
Boris I.
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Авг 29, 2012 22:48
Риболов: На плувка(щека и др.)

Захранка за платика на река.

Мнение от Boris I. »

Колеги кажете някоя изпробвана рецепта за риболов на платика на река.Там където мисля да ходя течението не е много бързо, а дълбочината е към 3-4 метра.Мисля да ловя на щека.Дълбочината навсякъде е еднаква, така че на 9,50 м. ще е достатъчно.Поздрави!
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: Захранка за платика на река.

Мнение от Doktor-5 »

Два пакета Голд-про, един пакет супер фийд, един пакет Натюр всичко това на Меарсел Ван ден Енде. Два килограма хубава лепкава глина. Някакъв ароматизатор-Брасем, или шоколад, 200гр жълта троха. Разбъркваш час преди риболова. Накълцваш 300-400гр торен, като го добавяш на порции комбиниран с бял и тежки кастери.
За стръв ти препоръчвам грозд от тънки торни подпрени с бял!
Успех!
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Boris I.
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Авг 29, 2012 22:48
Риболов: На плувка(щека и др.)

Re: Захранка за платика на река.

Мнение от Boris I. »

Ще я пробвам.Аз мисля торните да ги подавам отделно с глина и кастери, а може би вердеас, защото така в храната няма да са толкова пресни.
pastira
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Яну 31, 2013 12:45
Риболов: samo edro

Re: Захранка за платика на река.

Мнение от pastira »

Тая на колегата DOKTOR-5 е супер
outstanding
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Фев 27, 2013 21:55
Риболов: Сладководен

Re: Захранка за платика на река.

Мнение от outstanding »

Колега тази която ще ти предложа е много ефективна и ефтина :) . Вземаш един чорапогашник, 2 нарязани хляба и 15-20 ванилийки.
Хващаш ги по 3-4 филийки , топиш във водата (най добре от водоема където ще ловиш) и ги дробиш в чорапогашника и сипваш по 1 ванилийка. Полсе слагаш 1 камак вътре , земаш една стара дебела корда , връзваш за едно шише за шамандура и си готов :)
Аватар
martineti
Мнения: 149
Регистриран на: Сря Сеп 22, 2010 23:57
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Захранка за платика на река.

Мнение от martineti »

Doktor-5 написа:Два пакета Голд-про, един пакет супер фийд, един пакет Натюр всичко това на Меарсел Ван ден Енде. Два килограма хубава лепкава глина. Някакъв ароматизатор-Брасем, или шоколад, 200гр жълта троха. Разбъркваш час преди риболова. Накълцваш 300-400гр торен, като го добавяш на порции комбиниран с бял и тежки кастери.
За стръв ти препоръчвам грозд от тънки торни подпрени с бял!
Успех!
Наистина добра рецепта
Бързо захладня на вънкано за нас туй не е спънка.Студ и мраз не ни възпира тичаме към язовира...
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”