Платики на пуканки?

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

Марио, споко брат немам лоши мисли! Аз се радвам щото ни показваш нови неща! Мисля, че този салам с малък тунинг ще го направим страшилище!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
mario67
Мнения: 410
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 13:55
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Мнение от mario67 »

Ок,
мерси
дай идея за тунинга,че цената му е 8-9 лв
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

чакай да купя първо :)
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
mario67
Мнения: 410
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 13:55
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Мнение от mario67 »

Вчера си заприходих няколко пакета от по 2.5 кг захранки на Трапер,Джаксън,Мондиал-Ф,Марош.... + пелети на Сенса 4 и 8 мм ягода и скопекс,пелети на Трапер с мед + пуканки на Трапер-мед,ягода,ванилия и тутифрути.Мисля да екпериментирам на откриването на яз.Искър с платиките и каракудите.После ще пиша за резултати и наблюдения.
Рибите още не са си хвърлили хайвера,така че,имам една молба..
Пуснете рибата която има хайвер,задръжте си малко за храна,а другата пуснете...
Аз лично,ще пусна всички уловени риби!
Поздрави и Наслука през новия сезон!!!
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re:

Мнение от Plat1ka »

mario67 написа:Да,точно тези са.
Ето ги и тук,това намерих http://www.riboco.com/index.php?mod=pro" target="window.open(this.href);return false; ... lick&page=Пуканки-Puffi-Cukk
Ловя само с малките с аромат на мед,като често закачам по 2 на куката.Системата е с пружина и 2 куки,1 отгоре,1 отдолу,на куси поводчета от плетено влакно 0.06 ,0.10 и 0.12. В пружината слагам захранка,кукита са свободни.Като падне на дъното,поводите са отгоре.На всеки 4-5 замятания,слагам в пружината от един готов салам на CUKK с аромат на мед,на мен мн ми харесва,на платиките също.
На пружината-всякаква захранка,дори и обикновенна ярма става с малко ароматизатор на Сенса-мед,карамел,шоколад
Навсякъде всички шаранови риби ги обожават тези пуканки.
Ловя и на мач с тази стръв и на директен също

Здравей колега. Незная дали посещаваш още нашия форум, но днес се разрових из архивите и попаднах на тази тема в която обясняваш как ловиш платики на пуканки и салам. АКо все още си активен тук драсни ми едно лс да те питам някой работи за тия пукнаки и салами. Аз съм голям фен на платиките и търся нови и иновативни техники за техния риболов.
Аватар
mario67
Мнения: 410
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 13:55
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Re: Платики на пуканки?

Мнение от mario67 »

Здравей Пепи,всеки ден съм тук,това че не пиша не означава,че не посещавам форума или пък съм спрял да ходя за риба.Чета с интерес постовете ти.Питай,каквото те интересува....
Поздрави!
HristoNN
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Ное 23, 2010 16:12
Риболов: От всичко по нещо.
Местоположение: Казанлък

Re:

Мнение от HristoNN »

mario67 написа:Вчера си заприходих няколко пакета от по 2.5 кг захранки на Трапер,Джаксън,Мондиал-Ф,Марош.... + пелети на Сенса 4 и 8 мм ягода и скопекс,пелети на Трапер с мед + пуканки на Трапер-мед,ягода,ванилия и тутифрути.Мисля да екпериментирам на откриването на яз.Искър с платиките и каракудите.После ще пиша за резултати и наблюдения.
Рибите още не са си хвърлили хайвера,така че,имам една молба..
Пуснете рибата която има хайвер,задръжте си малко за храна,а другата пуснете...
Аз лично,ще пусна всички уловени риби!
Поздрави и Наслука през новия сезон!!!
Здравей mario67 може ли да споделиш как са се представили захранките на Трапер, Джаксън, Мондиал -Ф, Марош и пелетите на Сенсас, пелетите на Трапер и кои аромати са били най ефикасни.
Захранките на Трапер лесно да си ги заприходя, но за другите можеш ли да кажеш каде да си ги намеря.
Благодаря ти много предварително.
HristoNN
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Ное 23, 2010 16:12
Риболов: От всичко по нещо.
Местоположение: Казанлък

Re:

Мнение от HristoNN »

mario67 написа:Вчера си заприходих няколко пакета от по 2.5 кг захранки на Трапер,Джаксън,Мондиал-Ф,Марош.... + пелети на Сенса 4 и 8 мм ягода и скопекс,пелети на Трапер с мед + пуканки на Трапер-мед,ягода,ванилия и тутифрути.Мисля да екпериментирам на откриването на яз.Искър с платиките и каракудите.После ще пиша за резултати и наблюдения.
Рибите още не са си хвърлили хайвера,така че,имам една молба..
Пуснете рибата която има хайвер,задръжте си малко за храна,а другата пуснете...
Аз лично,ще пусна всички уловени риби!
Поздрави и Наслука през новия сезон!!!
Здравей колега.
Искам да те попитам как са се представили споменатите захранки от теб. Захранките на Трапер мога най-лесно да си ги намеря за това ако може да споделиш мнението си за тях и кои си използвал. И ако може да кажеш от къде мога да си закупя останалите захранки.
Защото тази седмица имам ходене до София до университета и ще гледам да си закупя захранки за новия сезон.
Благодаря ти предварително.
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”