Портативна лодка

Независимо дали сте майстор професионалист или просто обичате да дялкате в свободното си време, това е мястото, където може да сверите часовника си и да почерпите опит и да споделите свой.
Аватар
godzillata
Мнения: 76
Регистриран на: Нед Юни 24, 2007 14:40
Местоположение: Видин

Мнение от godzillata »

peter46 написа:Ей-велики сте-направо мечтая за мига,когато ще изпия една бира с вас,също да видя лодката-GSM-0887899461-peter
Градски, да направим инициативен комитет и да поканим Smokey във Видин? :wink:
Вече му отправих оферта, ама нещо се дърпа. :lol:
Кажи му к'ви трофейни сомове има тук.
What goes around - comes around!
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

godzillata написа:Марко, визирам тези, които започнаха с "разпни го"...интересно ми е сега дали ще викат "осанна". :roll:

Нека да припомним:...
Инициативния комитет, хайде да не ти припомням нечии реплики от близкото минало...
Много обичаш да вадиш думи от контекста, ама нЕкакси не ми се ще да захващам разговор на тая тема. Магаре съм, трудно ще излезеш на глава с мен... ;)
Смоуки си направи рекламата, завърта си бизнеса, а това че не можете да се разберете финансово - няма да се оправи като го четкаш толкова много... ;)
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

та за 500 лева мисля че ще осигуря пазар поне за 3 броя :wink:
...
godzillata написа:Порта-боут може да се направи с подръчни материали в гаражни условия, излиза около 200-300 лв. :idea: :wink:
hobie revolution 13
Аватар
баш майстора
Мнения: 5831
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1642 пъти
получил Браво: 1778 пъти

Мнение от баш майстора »

пускайте конвейера :wink:
те ви и пазара:
http://bulgaria-yachts.com/buy
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
dimow
Търговец
Мнения: 854
Регистриран на: Нед Авг 20, 2006 18:01
Местоположение: софия
получил Браво: 1 път

Мнение от dimow »

поздрав момчета,
браво за ентусиазъма и възможностите
успех в бизнеса и плаването

п.п. само да помоля следващия път като споменавате за изпитани и детаилно, перфектно изработени части да се поогледате малко
Ръкоделско студио "Димови"
ARK
Мнения: 1304
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:19
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнение от ARK »

Понеже е намесен мой цитат по-горе и аз да кажа няколко думи. :) Щом в нещо е вложено толко много труд мога само да поздравя хората, които са се постарали над тази лодка. Мойте поздравления! Като човек обаче който ползва подобна лодка тази не ми харесва особено, но за в бъдеще ако правите ъпдейти на тази с удоволствие бих ви дал оригинални размери, наименования на материали и разстояния на дадени елемент от един оригинален модел. :fish3:
Не ме питайте за имена на водоеми. Не ги знам!!
Аватар
godzillata
Мнения: 76
Регистриран на: Нед Юни 24, 2007 14:40
Местоположение: Видин

Мнение от godzillata »

Marco Polo написа:Смоуки си направи рекламата, завърта си бизнеса, а това че не можете да се разберете финансово - няма да се оправи като го четкаш толкова много... ;)
Просто се радвам, че се намери човек, който да грабне и да реализира идеята! :idea:
What goes around - comes around!
Smokey
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Май 30, 2009 18:00

Мнение от Smokey »

Не желая да се карате и обиждате в тази тема. Моля за градивни коментари единствено, както и за добре обмислен градивен критицизъм.

И Ви Моля да не зачеквате темата за бизнеса - никой не е тръгнал да прави бизнес от това и никаде не е споменато от моя страна в тази тема. Така че прекратете с коментарите за бизнеса ако обичате.

Мисля че успях да докажа следното нещо: Да, възможно е в домашни условия да се изгради надеждна портативна платформа. Няма невъзможни неща
Catch'n'Release!
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

Както ти казах в началото -
Marco Polo написа:Име, шише шампанско в носа /внимателно! ;)/ и...
Попътен вятър и седем фута вода под кила!
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
antoanBS
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 17:33
Риболов: Spining ribolov s kayak
Местоположение: burgas
дал Браво: 1 път
получил Браво: 6 пъти

Мнение от antoanBS »

при цена от 1950 лв толкова ми каза колегата и 4акане 1 месец за направата на самоделката трябва да е луд някои да си я поръча при положение че оригинала е 3000лв и няма да чакам за него иначе адмирации за реализираната идея но са обаркали калкулациите на цената само :twisted:
nespori s glupak 6tete svali na negovoto nivo i 6te te bie s opit
Hobie mirage drive outback
Публикувай отговор

Обратно към “ВоблероСтроители”