Самоделки - 2010

Независимо дали сте майстор професионалист или просто обичате да дялкате в свободното си време, това е мястото, където може да сверите часовника си и да почерпите опит и да споделите свой.
Venci-fishingmania
Мнения: 125
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 10:46
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 39 пъти

Самоделки - 2010

Мнение от Venci-fishingmania »

Здравейте колеги,реших и аз да направя тема, в която да показвам воблерите които си правя.Пускам няколко снимки ,за да има тръпка :lol: .След което ще показвам нови докато не свършат .Ако имате въпроси ,съвети,препоръки ,моля казвайте за да мога да се осъвършенствам...Искам да се извиня за недоброто качество на снимките,просто са от жисиема:


Изображение
Изображение
Изображение
Айде още 3 да не се загуби интереса ! :D:D

Изображение
Изображение
Изображение

Това са първите ,утре ще кача още тъй като бях на бал и имам нужда от почивка...
Venci-fishingmania
Мнения: 125
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 10:46
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 39 пъти

Мнение от Venci-fishingmania »

Малко ъпче,тва е от вчера,воблера се вижда...
Изображение
Изображение
Изображение
Venci-fishingmania
Мнения: 125
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 10:46
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 39 пъти

Мнение от Venci-fishingmania »

Колеги ,тъй като фотото се сговняса и не съм писал от доста време ,сега ще се включа пак.В общи линии не съм спирал да правя воблери ,както и да ги тествам .Ше Ви приложа едно клипче ,за да можете да видите ,какво се скатава в кутията ми .Единствени купени са тумбестото Strike Pro както и златистото Ugly... Ето го и него ;

http://vbox7.com/play:986f268a
Кръсто Стефанов
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:31

Мнение от Кръсто Стефанов »

Здравей ! Изненадан съм!!! - Приятно разбира се.Много са готини.Ако приемаш съвети от такива като мен ето:
Телта където закачваш воблера за този размер трябва да бъде прибрана в основата на човката.Както е на воблера с костура.Ако искаш да гази дълбоко човката трябва да бъде по - излравена и обратно за по - плитко.Не можах да се регистрирам затова ако искаш да видиш моите напиши на гугала къца - кълве . Къде хвана този хубавец?
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Мнение от maranzika »

Кръсто Стефанов написа:затова ако искаш да видиш моите
Колега,така като гледам твоите ми приличат на пластмасови или се лъжа. :wink:
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Кръсто Стефанов
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:31

Мнение от Кръсто Стефанов »

Не се лъжеш,точно така е.Имат сачма за грохалка.
Кръсто Стефанов
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:31

Мнение от Кръсто Стефанов »

Очаквам новите докато свършат.Не каза нищо за моите.Търпя критика и не се обиждам лесно.
Venci-fishingmania
Мнения: 125
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 10:46
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 39 пъти

Мнение от Venci-fishingmania »

Извинявай ,късно видях.Аз нямам какво да кажа за твоите просто са уникални.За съжаление съм на 16 и все още нямам достъп и средства за по-добри материали.Очарован съм от твоите много ми харесват,приемам забележката която ми каза за телта,останових го това отдавна .Иначе продължавам да правя ,въпреки че съм фен на риболова на пъстърва и сега ми е малко невъзможно .Ще снимам довечера още няколко нови,тъй като в момента имам някакви проблеми здравословни и по цял ден си седя в къщи и майсторя.Не всички се получават ,но тези които се получат са с уникална игра и почти съм сигурен ,че ще ловят.По-късно ще кача няколко снимки :) Поздрави
Венци !
Venci-fishingmania
Мнения: 125
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 10:46
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 39 пъти

Мнение от Venci-fishingmania »

Ето 3 снимки на едни от последните ми воблерчета,имам и други ,но са ми в мазята.Съжалявам за лошото качество но снимах с Джи-ес-ем.Поздрави и късмет Венци :) !

Изображение
Изображение
Изображение

:roll:
Аватар
antivik
Мнения: 348
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2010 10:42
Риболов: На леко, на тежко, от време на време спининг.
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 3 пъти

Мнение от antivik »

Привет авери, позволете ми да се включа в темата ви :wink: . От скоро и аз се присъединих към дялкащото братство и за сега нямам още пробвани на вода произведения/подготвям се за по добри времена/ :oops: . Една молба към всички, напишете някакви размери към вашите воблери:дължина, диаметър, дебелина и диаметър на лопатката, ако е възможно ъгъла на лопатката към тялото, грамаж и др. подобни, че така наизуст малко трудно се ориентира човек. Признавам си, че до сега успехите ми са по-вече в плувките и лекото риболовене, но съм решил да пробвам и спининга и по-точно с воблери и блесни собствено производство/тези по магазините ми идват малко скъпички/, а и друго си е тръпката сам да си издялкал нещо :wink: .
Гат рибата неще - НЕЩЕ!
Venci-fishingmania
Мнения: 125
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 10:46
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 39 пъти

Самоделки -2011

Мнение от Venci-fishingmania »

Честита Нова Година,колеги! Да сте живи и здрави и много щастие ,късмет и риби да ви улавят самоделките .
Някъде се загубиха воблеростроителите,къде по кръчми ,къде по риби ,а бе по скоро са кръчми,но аз от време на време се досещам и дялкам по някой друг воблер.Днеска се добарах до ГСМ-а и нащраках на бързо няколко снимки на новите ми творения.Съжалявам за гадното качество,но колкото-толкова .По-добре това от колкото нищо,ето и няколко снимки :
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Това е от мен ,очаквам и другите да се включат с произведения от студените месеци ! :)

П.П Колегата който пита за размерите .Най-малкият е с размер 2 см,докато най-големият двуделен е 6 см.Като грамажи не мога да ти кажа,тъй като нямам възможност да ги меря :)
Venci-fishingmania
Мнения: 125
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 10:46
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 39 пъти

Мнение от Venci-fishingmania »

Ето тука още няколко нови ,както и 2 клипчета с презентация на играта .
Изображение
Изображение

А ето и клиповете :
това още не е одобрено:
http://vbox7.com/play:a96252b4

а това може да се види :
http://vbox7.com/play:90f6d2fc
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Мнение от te4osoma »

Пърфект. :) :D :D
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
pi4a94
Мнения: 1509
Регистриран на: Сря Юни 20, 2007 10:13
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 875 пъти
получил Браво: 55 пъти

Мнение от pi4a94 »

На последнатаснимка виждам цената на дребно... :lol:
Браво давай с пълна сила!
Замислял ли си се за по дълбокогазещи?


ПОЗДРАВИ :!:
http://www.starividri.com/
http://www.starividri.eu/
Kentavar написа:...Зависи дали си рибар или риболовец....Единият отива за риба с цел на всяка цена да хване риба а другият да се наслади на на гледката, бриза, мириса на морето, да пийне една бирица седнал съзерцавайки залеза...
Публикувай отговор

Обратно към “ВоблероСтроители”