Стъкло за лодка

Независимо дали сте майстор професионалист или просто обичате да дялкате в свободното си време, това е мястото, където може да сверите часовника си и да почерпите опит и да споделите свой.
quo
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 10:31
Местоположение: Козлодуй

Стъкло за лодка

Мнение от quo »

Здравейте колеги,имам лодка от 1 година но стъклото и е демонтирано и е незнайно каде.Решил съм да си го възстановя като използвам плътен прозрачен поликарбонат(не плексиглас) с дебелина 3мм.Дотук добре но навсякъде кадето попитам ми отговарят че максималната дължина на парчето поликарбонат може да е 205см.защото листа от който се реже бил 600х205см и режели само на късата страна.На мен ми трябва парче 300х50см.Ако може някой да помогне. Благодаря предварително.
sampo
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 9:16
Риболов: Тролинг
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 13 пъти

Мнение от sampo »

Колега, без да ти виждам лодката ми се струва че парче 300х50см. няма да ти свърши работа, трябва да е по широко. Ако стъклото отпред е вертикално ще стане, но то ще е под наклон и в страни ще му липсва материал, по добре ще е ширина от 70см. Мои приятели внасят поликарбонат и май имат някакви лайсни за сглобяване на парчета. Поликарбонат с дебелина 2мм. ще е по добрия вариант, монтира се по лесно, а здравина няма да му липсва, преди месец видях подобен монтаж.
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

Привет, колега.
Интересувам се от къде мога да се снабдя с поликарбонатни плоскости 2 мм.
Може ли някакъв телефон за връзка?
Благодаря.
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
Публикувай отговор

Обратно към “ВоблероСтроители”