Българи-воблеростроители?

Независимо дали сте майстор професионалист или просто обичате да дялкате в свободното си време, това е мястото, където може да сверите часовника си и да почерпите опит и да споделите свой.
sergey_moscow
Мнения: 20
Регистриран на: Чет Дек 23, 2010 11:13
Местоположение: Москва, София
Обратна връзка:

Българи-воблеростроители?

Мнение от sergey_moscow »

Привет момчета ,
Чета форума Ви от две-три години и чак сега склоних да пиша ( много съм зает и не ми остава много време).
Имам поставена задача от мой близък другар да намеря контакт на хора, занимаващи се с производство на качествени ръчно изработени воблери.
Моя познат е мениджър в голяма риболовна верига магазини в Русия.
В края на 2010 и началото на тази година се забелязва сериозен интерес към ръчноизработените воблери и в частност тези от Балканите.
Засега имаме запитване към няколко хърватски, литовски и 4 сръбски производителя. Лошото при тях е,че нямат нужния капацитет да покрият нуждите ни. За мен като българин ще е радостно да запълним тази ниша с родни изделия.
Ако проявявате интерес, моля пратете точна спецификация и снимки на продуктите на ЛС. Ако Алексей ги одобри ще Ви дам негов имейл или контакт за да се доуточните.

С поздрав,
Серго
С уважением, Сергей !
TENRYU CIERRY CR56UL-6 + Daiwa EXIST NATIVE CUSTOM
UFM BWS-64WRX-T Super Bellinger Custom + EXIST HYPER BRANZINO CUSTOM 2508R
Аватар
Ivo75
Мнения: 209
Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 17:04
Местоположение: Русе

Мнение от Ivo75 »

Едва ли някой в БГ може да покрие Руския пазар.Незнам за някой с такова серийно поизводство на ръчни воблири
Моята риба си е моя.
mihata
Мнения: 129
Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 16:30

Мнение от mihata »

За покриване на пазара не може да става дума, но пък за да се прославят нашите воблери може :). Нека Христо Златев, Спас и останалите да направят по някой воблер за хората от Русия :)
Аватар
Fisherman66
Мнения: 3196
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 22:37
Местоположение: София
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Fisherman66 »

Миха, мисля че колегата пита за производство.... за запълване на магазини.. а не за популяризиране на българските воблеристи.... популяризирането няма да стане в руски магазини, а на някое международно изложение например.... :wink: На мен друго ми е интересно... защо при такова огромно изобилие от руски домашни воблеростроители не сме видели почти нищо? :roll:
Spinning is contagious ... Let's start an epidemic!
www.starividri.org
Публикувай отговор

Обратно към “ВоблероСтроители”