новите...

Независимо дали сте майстор професионалист или просто обичате да дялкате в свободното си време, това е мястото, където може да сверите часовника си и да почерпите опит и да споделите свой.
Дино
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Юни 05, 2011 18:07

Re: новите...

Мнение от Дино »

Здравейте всички реших че е време да покажа на широката публика нещо ново и вече изпитано ,ИзображениеИзображениеИзображение в момента работя по една нова концепция но съвсем скоро ще я видите и нея лека и късмет на всички
Mix02
Мнения: 863
Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 13:01
Местоположение: София
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 1 път

Re: новите...

Мнение от Mix02 »

Дино, здравей!
Добри воблери си спретнал, браво! Предполагам, тези , с тънките лопатки, са ти само за проба? Още не съм чул рибите да могат да четат. :wink: Намери си, или поликарбонат (LEXAN), или плексиглас, а не полистирол (от фоно-карти) - ще ти изиграе лоша шега. Ще съжаляваш за труда и времето, които си им отделил.
Лека, късмет и на теб!

Бъди здрав!
Думам ти "дъще" - сещай се "снахо"!
Дино
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Юни 05, 2011 18:07

Re: новите...

Мнение от Дино »

Здравей,благодаря за добрите думи но специално тези лопатки /от фонокарти/ се оказаха най-сполучливи и уловисти при мен просто са леки и режат водата по различно от другите ,с тях самия воблер добива друг баланс и игра -а и за сега нямам счупвания.
Лека и късмет....
Mix02
Мнения: 863
Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 13:01
Местоположение: София
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 1 път

Re: новите...

Мнение от Mix02 »

Дино, здравей!
Воблерите ти с лопатки от фоно-карти (полистирол) ще трябва да ги пазиш по-добре от високи температури (силно слънце, в лекият автомобил, на задното стъкло :wink: ), отколкото тези с по-дебелите лопатки. Или ... ще положиш малко повече труд и няколко опита. Като направиш дадения воблер с дебела лопатка да сложиш толкова количество олово, в посока опашката, че да можеш да го балансираш по подобие на този с тънката лопатка, ако ги правиш по един и същи начин, де... Иначе, нали, правим ги за да оползотворим свободното си време, с нещо приятно . :)

Дано съм бил полезен някому.
Лека... и
бъди здрав!
Думам ти "дъще" - сещай се "снахо"!
Mix02
Мнения: 863
Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 13:01
Местоположение: София
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 1 път

Re: новите...

Мнение от Mix02 »

donchev написа:Здравейте ,Колеги ето няколко и от мен ,преди лакиране.
Изображение
Изображение
Дончев, здравей!
Тези воблери твое производство ли са?
По снимките констатирам, че ги правим по сходен начин.
Най-важното е да ги удостоява рибата с внимание, а на нас да ни доставя удоволствие от добре свършена работа!
Поздрави и успех!
Думам ти "дъще" - сещай се "снахо"!
donchev
Мнения: 118
Регистриран на: Сря Яну 13, 2010 21:25
Местоположение: Chirpan
получил Браво: 12 пъти

Re: новите...

Мнение от donchev »

Mix02 написа:
donchev написа:Здравейте ,Колеги ето няколко и от мен ,преди лакиране.
Изображение
Изображение
Дончев, здравей!
Тези воблери твое производство ли са?
По снимките констатирам, че ги правим по сходен начин.
Най-важното е да ги удостоява рибата с внимание, а на нас да ни доставя удоволствие от добре свършена работа!
Поздрави и успех!
Здравейте ,Колеги.Тези воблери са мое производство ,първият хвана хубав распер.Мисля че има нужда от нова обща тема където да качваме всички да не спамим темите на колегите (за което се извинявам на Дино) не на всички им харесва да се публикуват воблери в темите им(за което са абсолютно прави).
Публикувай отговор

Обратно към “ВоблероСтроители”