Дали пък не са живи?

Независимо дали сте майстор професионалист или просто обичате да дялкате в свободното си време, това е мястото, където може да сверите часовника си и да почерпите опит и да споделите свой.
Аватар
tursesht
Мнения: 145
Регистриран на: Пет Яну 27, 2006 10:33
Местоположение: София

Дали пък не са живи?

Мнение от tursesht »

:lol: Здравейте колеги видях един клип,идеята ми се стори много добра и реших да я споделя с вас! Воблерите не впечатляват с цвят и окраска,но пък плуват,като живи !!! :shock: :shock: :shock: Решил съм и аз да направя 1-2 от първият вид,защото изглеждат по-прости за направа,а и самата идея да са от пластмаса ме навежда на мисълта,че би трябвало да са доста здрави.Ако някой колега ме изпревари с направата нека сподели какво се е получило :!:
На лошото отвърни с добро,а на доброто по съвест!
Аватар
bakxys
Мнения: 67
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 18:47
получил Браво: 1 път

Re: Дали пък не са живи?

Мнение от bakxys »

Здравей колега. Немога да разбера кои 1-2 от първия вид имаш в предвид. Видеоклипа започва с пет воблера като първите три, от ляво на дясно са многоделни а двата са 'червеи' с лопатки. Тестът във ваната пък започва с 'червеите'. Предполагам, че имаш в предвид многоделните, защото играта им е много жива. А съм правил няколко и мога да ти кажа, че е много пипкава работа. Обаче като им направих водни проби и останах много впечатлен. Така че си заслужава да си поиграеш малко повече. Ето тукhttp://www.lureandmore.com/viewtopic.php?f=69&t=5940 на трета страница е показано как са направени точно тези многоделни, а и някой други. Незнам дали ще ти се отворят снимките може би ще трябва да се регистрираш. Този diemai е голям манияк описва много подробно как си прави нещата. Има и други негови творения на този сайт, които си заслужава да бъдат разгледани.
Аватар
tursesht
Мнения: 145
Регистриран на: Пет Яну 27, 2006 10:33
Местоположение: София

Re: Дали пък не са живи?

Мнение от tursesht »

Имах в предвид за червеите с лопатки,защото ми се струват по-лесни,но задължително ще пробвам и многоделните,защото играта им е много жива! Благодаря ти за линка ще го прегледам сега подробно и ако трябва ще си направя една регистрация :mrgreen: :wink: :wink:
На лошото отвърни с добро,а на доброто по съвест!
Публикувай отговор

Обратно към “ВоблероСтроители”