Риболовно училище по спининг - неделя, Искрец

Представителен форум на Спининг клуб “Старите видри”
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Риболовно училище по спининг - неделя, Искрец

Мнение от Бат Стан »

Уважаеми колеги,

Спининг-клуб "Стари видри" организира за втора поредна година есенно училище по спинингов риболов за вашите деца. Училището е безплатно и е предназначено за деца и юноши от 8 до 16 години, които искат да овладеят тънкостите на риболова с блесна.
Тази година заниманията ще се проведат на река Искрецка, общ. Своге, в неделя, 11 септември. Сборният пункт е в 10.30 часа до рибарника на Жоро Видрата. Рибарникът се намира в село Искрец и до него се стига по отбивката за село Бресте.
Спининг-клуб "Стари видри" осигурява цялата организация на училището, а най-изявените състезатели от клуба ще бъдат инструктори на младите спинингисти. Училището се провежда съвместно със Съюза на ловците и риболовците в България, който осигурява награди за всички участници в проявата.
Децата и юношите, които искат да участват в училището, трябва да си носят въдица с макара, желателно е да имат поне една или няколко блесни. Да бъдат добре облечени, по възможност с гумени ботуши или поне добре затворени туристически обувки. Задължително да бъдат с предпазни тъмни очила. Даъ си носят питейна вода и храна за един ден.
Моля, заповядайте.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
BOROOO
Мнения: 1228
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 13:42
Местоположение: гр. София
получил Браво: 12 пъти

Мнение от BOROOO »

Бат Стане, от тази инициатива получи ли се нещо или не?
Връщайте маломерните риби обратно във водата.
Като ме погледнете трябва да знаете, че аз гледам през вас и се виждам на реката как подавам, водя и ми кълве ...
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг клуб “Стари видри””