Първи кръг - яз. Жребчево 10.04.2010 г.

Представителен форум на Спининг клуб “Старите видри”
HAPPY FINE
Мнения: 477
Регистриран на: Чет Апр 10, 2008 14:02
Риболов: Спининг
Местоположение: София

Първи кръг - яз. Жребчево 10.04.2010 г.

Мнение от HAPPY FINE »

Никакви други чувства освен подозрения като "тези луди ли са, че ще ходят за риба в два и половина, чак до Нова Загора?" не показваше лицето на продаващoто ни кафе момиче в OMV-то на Цариградско шосе. Събрахме се аз, Алеко, Ники - майстора, момчето с ник "alien6", Павел, Стамен, Иво и Ники - "blader2". С две коли всичките стигнахме малко след шест часа до къмпинга на язовира. За да добият представа читателите, ще поясня, че къмпинга по численост и население на квадратен метър наподобаваше този на Мичурин през 1977 година, който смътно си спомням от детството си. В тъмнината разпознах силуети на познати хора и приятели пристрастени към магията на спининга, които подобно на нас бяха дошли от всички краища на страната. Слънцето воюваше с мрака, като си прокарваше все по - ясен път. Вече се развиделяваше, когато се събра толкова много ентусиазиран народ, който непрестанно отправяше закани към всички водни хищници, оказали се впоследствие без въздействие върху апатичната риба. По лицата на хората личеше този човешки идеализъм, че предстоящият излет ще бъде с по - добър улов от всички предишни. Ето с тези настроения участниците в надпреварата на Спининг лига „Brother – на Ваша страна” заемаха подходящите места по брега на пълноводния язовир. В края на състезанието се разбра, че рибата е всеобщ победител в тази злощастна битка. Разбира се, трябва да отдадем заслужена похвала на тримата уловили „бели” и разделили медалите. Първи е Дани от Бургас, втори - Георги Колев, трети - Павел (sestrata). Честито на победителите.
Аз, които безкрайно обичам спининг риболова, изпробвах всичко - от силикони през клатушки и въртящи се блесни до воблери. Посмях се много с Павката Иванов, видях приятели. Гордея се, че съм част от Клуба. Щастлив съм, че се срещнахме и ловихме заедно. Благодаря на Иво (Брадъра), че разсея тревогата ми с какво да се върна до София, след като Алеко запраши към Пловдив. С Иво, Ники (jazzmena) и майстора оформихме капото, като му предадохме изключително завършен вид на река Тунджа.
Когато се върнах вкъщи, видях, че в чантата ми имаше ядена, сдъвкана и изплюта самоделно направена поролонова рибка.

До нови срещи Приятели и Видри.

Моля, притежателите на снимки от вчера, затвърдете всеобщото капо посредством снимков материал.
Последно промяна от HAPPY FINE на Нед Апр 11, 2010 18:13, променено общо 1 път.
emil petkov
Мнения: 953
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 23:12
Местоположение: sofia
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 38 пъти

Мнение от emil petkov »

Аз мога да участвам с една скромна снимка на скромна риба от преди състезанието
Изображение
а на самото състезание участвах в всеобщото капо. Но поне допринесох за превоза на първенеца до печелившото място.
НАСЛУКА.
http://starividri.org/
http://www.album.bg/detelini/?page=1
http://nojove.weebly.com/index.html
emil petkov
Мнения: 953
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 23:12
Местоположение: sofia
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 38 пъти

Мнение от emil petkov »

Пропуснах втората снимка:
Изображение
НАСЛУКА.
http://starividri.org/
http://www.album.bg/detelini/?page=1
http://nojove.weebly.com/index.html
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Първи кръг - яз. Жребчево 10.04.2010 г.

Мнение от Павел Иванов »

HAPPY FINE написа:... С две коли всичките стигнахме малко след шест часа до къмпинга на язовира...
По бегли спомени баш кога пристигнахме и вече слезли мъ запита колко е часът и те просветлих че е шест без десет :idea: Амахааа , тва твоето си е слероза отсекъде р`иаш ли :lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
HAPPY FINE
Мнения: 477
Регистриран на: Чет Апр 10, 2008 14:02
Риболов: Спининг
Местоположение: София

Re: Първи кръг - яз. Жребчево 10.04.2010 г.

Мнение от HAPPY FINE »

Павел Иванов написа:По бегли спомени баш кога пристигнахме ...
Много бегли Павка. :lol: Не издребнявай бе :lol:
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Re: Първи кръг - яз. Жребчево 10.04.2010 г.

Мнение от Zander »

HAPPY FINE написа: Когато се върнах вкъщи, видях, че в чантата ми имаше ядена, сдъвкана и изплюта самоделно направена поролонова рибка.
По разкази на очевидци се оказаха, че е дъвкана и от някакво куче. С мъка са я спасили. Тази примамка е уникална, достоен експонат е за музея на спининга.
HAPPY FINE
Мнения: 477
Регистриран на: Чет Апр 10, 2008 14:02
Риболов: Спининг
Местоположение: София

Re: Първи кръг - яз. Жребчево 10.04.2010 г.

Мнение от HAPPY FINE »

Zander написа:По разкази на очевидци се оказаха, че е дъвкана и от някакво куче. С мъка са я спасили. Тази примамка е уникална, достоен експонат е за музея на спининга.
Незнам защо горенаписаното се тълкува неправилно. :lol: Защо непременно трябва да е ядена, сдъвкана и изплюта от риба? :lol: Решен съм, както споменах на язовира, че с гордост ще даря примамката на музея. :lol:
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Мнение от sandista »

От къде мога да си набавя подобна на гореупоменатата рибка ? :)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
HAPPY FINE
Мнения: 477
Регистриран на: Чет Апр 10, 2008 14:02
Риболов: Спининг
Местоположение: София

Мнение от HAPPY FINE »

Скоро Сашо. Много скоро ще видиш изложената в музея поролонова рибка. Предполагам че надписът под експоната ще бъде: "Изключителен уникат. Пазете от кучета". :lol: :lol: :lol:
Аватар
bendy
Мнения: 824
Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 19:14
Местоположение: София
дал Браво: 120 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнение от bendy »

Бе Стоенчо, те кучетата от страх са я нападнали според мене :lol: Та надписа трябва да е "Изключителен уникат. Пазете кучетата"
Стари видри
Лукавия
HAPPY FINE
Мнения: 477
Регистриран на: Чет Апр 10, 2008 14:02
Риболов: Спининг
Местоположение: София

Мнение от HAPPY FINE »

bendy написа:Бе Стоенчо, те кучетата от страх са я нападнали според мене :lol: Та надписа трябва да е "Изключителен уникат. Пазете кучетата"
В тази връзка производителят се замисля, че един среден клас кучегон струва между 65 - 85 лева. :lol: :lol: :lol:
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Kentavar »

То заради тази твар рибата се изпокри. За това не хванахме нищо...Имаше навярно некой котсуз в колата ни на отиване...Може и тва да е причината...Щото на връщане си хванахме рибка. Кой каза, че на Тунджа нямало рибка... Е не бяхме на разните му там мостове...Но си хванахме... :)
Цял живот в длан една, длан загребала вода от любимата река...Пролетта с цъфнали дървета, лятото с горещи ноти, есента е с мириса на вечността и зимата с носталгия пропита!

www.starividri.org

Prowler Elite 4.5 Angler

Спининг клуб "Абичи" - кандидат член, Forever majdramuniaci!
DobreFF
Мнения: 2151
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:17

Мнение от DobreFF »

Колеги, може ли някой да пусне официалното класиране на призовата тройка с точните килограми. Инфото ми трябва за отразяване по медиите. Благодаря!
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Килограмите са малко в сферата на хиперболата... :D
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
marrio
Мнения: 63
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 10:27

Мнение от marrio »

ето един малко по-различен поглед на лагера ви,ние бяхме с караваната субарото,нисана..Изображение

Изображение

а това момче във водата ловешв със дунапрененето рибе,даже го питах дали не се продава,много ми хареса дунапренчето :D
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг клуб “Стари видри””