5-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2012

Представителен форум на Спининг клуб “Старите видри”
Аватар
getsbi
Мнения: 290
Регистриран на: Чет Фев 04, 2010 11:34
Местоположение: Плевен
дал Браво: 47 пъти
получил Браво: 49 пъти

Re: 5-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2012

Мнение от getsbi »

Marco Polo написа:Гетсби отърва капото с едно костурче педя+, което обаче не снима
Ей, изяде ме, че не съм го снимал тоя костур :D
Друга ми беше целта, ама Искъра реши да не бъде "изобилен" към мене този път. :)
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: 5-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2012

Мнение от Павел Иванов »

Милими Магарко ! Това иначе убаво Кроа съжителствува само с иначе убавите Дайва СОЛ и ИГК Г-Соу , бяло на 14 либри , което смятам че ти е известно още от край време :lol: Талянчето си го нося на много по-бедни от народоприсъствие рибосъбития , щото не обича да го бърничкат особено акомеразбираш :mrgreen:

Мили ми Минчо , индикирах те ама Магарко присъстваше на филма , та за туй да го питам как е било от първият ред :lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
VDP
Мнения: 517
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 12:01
Местоположение: София
дал Браво: 691 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: 5-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2012

Мнение от VDP »

Павел Иванов написа:...Това иначе убаво Кроа съжителствува само с иначе убавите Дайва СОЛ и ИГК Г-Соу , бяло на 14 либри...
То и Магарковите така съжителстват, ма дотам само съжителстват. :lol: Аз затова мисля да му предложа да ги остави у нас на "хотел за такъми", даже като на приятелче и наем нема му взимам! :D :lol: :lol: :lol:
Спининг клуб "Софийско кап0чино"
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: 5-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2012

Мнение от Павел Иванов »

Съжителстват сигур щото навремето Магарко е видел от некой :mrgreen:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
VDP
Мнения: 517
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 12:01
Местоположение: София
дал Браво: 691 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: 5-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2012

Мнение от VDP »

Павел Иванов написа:Съжителстват сигур щото навремето Магарко е видел от некой :mrgreen:
Факт :D , ма е време и да половят, стига само съжителстваха! :wink:
Спининг клуб "Софийско кап0чино"
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: 5-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2012

Мнение от Marco Polo »

Павел Иванов написа:Съжителстват сигур щото навремето Магарко е видел от некой :mrgreen:
Не "видЕл", а направо "питАл и слушАл" ;)
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: 5-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2012

Мнение от stancom »

Я да взема да ви покажа и моя поглед върху мероприятието. За разлика от Марко мен ме взеха доста по-късно :P в 6,30 и в 7,30 бяхме на мястото на събитието. Първи :shock: без да се загубим дори, а дори аз карах :roll: това е на посоки :lol: . Е не можахме да пием кафе, защото всички банкомати за кафе :D бяха заключени за през нощта в Кнежа :shock: с метална врата и катинар и Марко бе изрекетиран безмилостно като се появи :mrgreen: . Та пристигаме с убеждението, че събитието е от 8, да ама не, било от 8,30, още по-добре ще има повече време да се видим с приятели :D . Дори не разбрахме как мина този час. Започна състезанието. Района ми е познат, то остана и да не е :lol: По-перспективните места са надолу по течението, следователно тръгваме ................ нагоре :lol: . Гледам всички взели тежките въдици и аз да не се деля от всички вземам .......... УЛ :lol: Божкее какво доживях, на едно и също място да ловим с Ицето ( Мунчо ) и на мен горния ми тест да е по-малък от неговия долния на въдицата :shock: За успокоение на Бисер, ще ставам мухар :mrgreen: Та тръгваме нагоре, слизам на един бързей и започвам да упорствам за распер. Да ама распера не мисли така :roll: извъобще не обръща внимание с какво го замерям :twisted: . За сметка на това се закачи едно щукле към 50 санта и нали ми е първата рибка, започнах да си играя с нея, вместо веднага да я извадя, не че носех кеп или грипер де :lol: . Та щуклето го докарах до мен и го оставих да си играе, да но то реши че ще прави свещи. Аз го натиснах и не му дадох и то се разсърди и си замина, като ми взе и лонгкаста 8 грама :twisted: . Толкова такива се извадиха и никой ми не върна блесната :roll: :lol: . Та продължих нагоре и дори извадих 2-3 кефалчета, преди да дойде Мунчо и да ги излови :lol: . Реших да не се правя на луд и след като съм взел УЛ въдица, да сложа и съответните примамки. Установих се над един бързей, където в началото му имаше паднало дърво , дълбочина към 50 санта. Сложих да пробвам един бръмбар на Смит, току що донесен ми от Русе и явно научен да лови Янтренски кефали, та и Искърските не му се опряха :D 5 проводки, четири риби и едно подгонване, кефали 35-40 санта. Мдаа това лови, слагам чиърфул, най-малкия , я и той лови три рибки същия калибър. Слагам блесничка ПМ 1 и с нея 2 рибки. И решавам че на брега има повече риби 8) и хвърлям там :oops: . Отидох да си взема блесната и се оказа, че е имало яма към метър и рибите са се били свряли там и са атакували всичко минало над тях. Взех си блесната, но там вече нямаше риби и тръгнах пак на горе. Отлични места с дълбочини и дървета, но рибата не бе там. Под един бързей, взех още три риби от другия бряг, нали не сте забравили че въдицата ми е точно за такава работа :lol: След това набарах костурчета в една тишинка между два бързея, вземаха всички миноу каквото подадях, стига да го туичнеш малко, но бяха дребни 10-15 санта. Сложих силикон, сирената на орка, за нещо по-едро и извадих ............ две маломерни кефалчета :shock: И стана време да се връщаме, защото бяхе стигнали доста нагоре. На връщане видяхме едно момче, така и не разбрах как се казва :oops: , което бе закачило добра риба, но му се откачи и така и не видяхме какво беше :roll: . Започнах да хвърлям само от брега и закачих най-голямата си риба за деня, кефал към килограм. Уставно си го докарах до брега и понеже ме домързя да сляза :oops: , се опитах да го вдигна за влакното, примамката се откачи и ме изтряска в главата, добре че бях с очила, ( воблера беше имитация на камион, дълбоко газещ, много лови ), а кефла изпляска до брега и най-нагло застана отново пред мен и дори прояви интерес към чъбито което сложих после :shock: . Та извиках Тео да го види, но или позна майстора, или реши че двама идиота на едно място едва ли са се събрали и си би камшика :lol: Това беше последната ми риба за деня. На връщане видяхме много добри кленове влезли в бързея, над килграм и половина, но нямаше време да им обърнем внимание. На отиване там нямаше никои, явно са влезли след като напече здраво.
Аз не мога да ловя риба !!!
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: 5-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2012

Мнение от ivo Vratsa »

Eто Станко, явно след като ти се обадих и ти е тръгнало...Мисли си какво ще черпиш, че сега с тоя вървеж... :mrgreen:
Спининг клуб "Абичи"
dankata
Мнения: 673
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 20:35
Местоположение: София
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 357 пъти

Re: 5-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2012

Мнение от dankata »

И аз да си кажа. За сефте бях на състезание на Видрите и си изкарах идеално - приятна компания през цялото време (макар, че и в двете посоки в колата дремех).
stancom, аз съм момчето със закачената риба. По начинът, по който ми взе и се залепи на дъното съдя че е сом и то не лош като килограми. Но в онова течение, 0.16 моно и куки на воблера No14 никакъв шанс. Просто покарах теснолинейката за около минута :twisted:
Аватар
Fisherman66
Мнения: 3196
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 22:37
Местоположение: София
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: 5-ти кръг Спининг лига БРАДЪР 2012

Мнение от Fisherman66 »

И аз кат Станко (то ние си бехме заедно от сабахлемта та до вечерта де...) ... :lol: ..... хванахме нагоре, щото ни се видя по-безлюдно .... така си и беше ... ама не само откъм хора..... беше и безрибно..... :lol: .... в един от бързеите (до който стигнах след обилно намокряне на крака, бедра, дирник и прилежащите му атрибути отпред) имах няколко плахи ударчета на дребосък.... оттам се изтъпанихме баш срещу Мунча, който ни стори учение как се фащат кефалюги.... :lol: .. там, от високия около 5 метра бряг си поиграхме с едни батковци на Мунчовите кефали, които не разбираха, че трябва да лапат примамките веднага след приводняването им, ами се опитваха да ги преследват по вертикала (разбира се, само до повърхността на водата) ... реших проблема с едно калмарче на DUO - KOIKAKO, розовичко ... което светкавично извади един кефал-гей около нормата.... малко по-нагоре в един разлив успях да бодна дедото на костурите.... примамката беше една домашно сглобена блесна (тяло от 4 гр. оливетка на Тубертини, черна, листо: селта на Рублекс 2-ри номер - бяла с червени точки)..... бая се поборихме с дедата.. докарах го до мен (беше адски красавец ... над 30-те сантиметра.... изглеждаше величествено в тая прозрачна огряна от слънце вода!)... бръкнах назад да хвана кепа и тоз момент охлабих линията... костурягата само това и чакаше - изми ми очите с един плясък и се откачи от безконтрената тройка.... :? :roll: .... Станко само регистрира за статистиката моя рев на разочарование, придружен с витиевата попръжня към непохватното ми АЗ .... малко по-нагоре, между два бързея един подобен бабанка успя да си тръгне с едно от май прешъс воблерчета - Чакалче чъби миноу, цвят жълтозелена отровна мухоморка.... явно нанофила, който ползвам се беше протрил по гадните подводни камъняци.....
та така... екстра състезание!... важното е, че се видяхме, похортувахме, помятахме, похванахме (някои от нас само тен и ТЕНдовагинит).... :lol: :lol: :lol:

Данка, като видяхме отдолу как ти се е сгънала тоягата мислехме, че ще те вкара да те повози на водни ски до Байкал..... нищо, подържа го достатъчно, за да ти се брои.... :wink: :D
Spinning is contagious ... Let's start an epidemic!
www.starividri.org
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг клуб “Стари видри””