Спининг турнир "Купа Николай Киров", р. Тунджа 2016

Представителен форум на Спининг клуб “Старите видри”
Аватар
stoev
Мнения: 885
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 16:44
Риболов: с изкуствени примамки
Местоположение: Варна
дал Браво: 144 пъти
получил Браво: 127 пъти

Re: Спининг турнир "Купа Николай Киров", р. Тунджа 2016

Мнение от stoev »

mitq_p написа:
stoev написа: Коце, требе дугио пат керпеден, кози крак и бичкия да носиш
:lol: :lol: :lol: Ми той тея си ги носи......не ги е извадил -щото не са му потрябвали.
Носи още нивел,отвес,пирони,....две тухли четворки .......и презервативи(за такива дето го бъзикат :D ) :mrgreen:
То за на теслата дръжката гумички не са нужни...само лубрикант да не збрави :lol:
Бъдете здрави и наслука...
http://starividri.org
Аватар
karidata
Мнения: 1126
Регистриран на: Чет Авг 21, 2008 15:16
Риболов: spinning
Местоположение: Бургас
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 829 пъти

Re: Спининг турнир "Купа Николай Киров", р. Тунджа 2016

Мнение от karidata »

Ше ви скъсъм......от смях.Ааа също така нося и трион.лопата.брадва и теллл.
Ходене му е майката.
http://www.starividri.org/
Аватар
aphala
Мнения: 322
Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 16:14
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 556 пъти
получил Браво: 203 пъти

Re: Спининг турнир "Купа Николай Киров", р. Тунджа 2016

Мнение от aphala »

Привет и поздравления на победителите. Бих се радвал ако те намерят време и възможност да опишат състезанието през техния поглед. Разбира се, това се отнася и за всички останали участници. Всяка гледна точка е важна. Интересно е също така, ако колегата Къца-кълве реши да сподели своите впечатления и как работят примамките му на различна река. Виждам, че Лео е уловил трофеен распер. В тази връзка малко инфо за параметрите на уловените риби (а и на изпуснатите :) ) също би било прекрасно допълнение. Така всички ние, които сме имали желание, а не сме успели да дойдем по една или друга причина, ще можем макар и за момент да се потопим и усетим атмосферата на тази прекрасна река.
По-здрави.
Temperata fortuna optima.
Аватар
stamen
Мнения: 2265
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 20:11
Местоположение: София, Мусагеница
дал Браво: 35 пъти
получил Браво: 33 пъти

Re: Спининг турнир "Купа Николай Киров", р. Тунджа 2016

Мнение от stamen »

Аз първия ден се капотирах жестоко, но втория отлепих леко от дъното с една маломерна и две мерни риби :) Имах удари на цикади, две риби на воблер и една на клатушка Блу Фокс Луциос.
Ето и снимки, както си му е редът :) :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Павлин Калайджиев
Мнения: 1085
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2011 23:53
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 64 пъти
получил Браво: 470 пъти

Re: Спининг турнир "Купа Николай Киров", р. Тунджа 2016

Мнение от Павлин Калайджиев »

Здравейте,

тази година определено риболова беше тегав и то не защото риби нямаше, а по скоро поради факта, че кълванетата бяха много плахи, почти анемични, а аз лично имам и доста откачени риби, както и две уловени маломерни кленчета.
За двата дена на състезанието с Бончо и Симо, обиколихме доста голям периметър, както нагоре, така и надолу по течението на реката :lol:
Залагах на примамки с ярки окраски и активна вибрация, като първия ден успях да излъжа един мерен костур, а в края на втория ден успях да уловя и едно расперче на апокрифна блесна завещана от баща ми преди доста години.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Кефалите определено бяха в краката ни, спотайвайки се в подмолите на близкия бряг, но поради гъстата растителност по местата, където лових и силното течение все се откачаха набивайки се в най-различни папури и подводни драки.

Иначе, купона както винаги бе на ниво, а компанията само от подбрани риболовни капацитети.

Живот и здраве догодина пак, като не знам дали не е добре да вкараме още едно състезание с преспиване и палатков лагер в календара...

Поздрави и наслука!
www.starividri.org
.................................
Go Fishing!
Leave nothing but Steps, take nothing but Pictures!
Catch the moment, release the fish!
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг клуб “Стари видри””