Да почистим р. "Златна Панега" на 24 Ноеври 2012, Събота

Представителен форум на мухарски клуб "Стари видри".
Аватар
jazzmena
Мнения: 4593
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Да почистим р. "Златна Панега" на 24 Ноеври 2012, Събота

Мнение от jazzmena »

Може би не много колеги са прочели, затова публикувам поканата и тук.

Тази Събота, 24 Ноември правим почистване на река "Златна Панега". Целта е както винаги - да свършим едно добро дело, да направим любимата река по-чиста и красива, а и да се съберем весела компания и да си направим едно барбекю на открито.

Сборен пункт - моста под мелницата, над бензиностанцията Лукойл в 9 часа сутринта. От 9:30 - 12 правим почистване. След това палим огъня и хапваме.

Ще раздадем чували и ръкавици на всички. Събирайте боклука в чувалите и носете обратно на изходния пункт. Кмета на Зл. Панега е обещал контейнер за отпадъците, който да напълним. (Може да се наложи да дадете по 3-5 лв за чувалите.)

Носете си ботуши и гащеризони, ако може. Така ще може да съберем боклука от по-трудно достъпните места.
Стани Мънков и Дани Крилов ще се погрижат за огъня и скарата. Носете си по някоя мръвка и прибори.

Ето още по въпроса:
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 3&start=45" onclick="window.open(this.href);return false;

Очакваме ви!
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Re: Да почистим р. "Златна Панега" на 24 Ноеври 2012, Събота

Мнение от wertus »

С удоволствие бих дошъл, щот откак сменям работно място вече ще имам повече време за таквиз мероприятия и риболов.....обаче таман утре съм дежурен...мамка му....имам още един месец да им доработвам ангария на основна на тез робовладелци. Успех и весело на всички отзовали се. Иначе от 25.12.`12 отново съм с вас :D :D
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Аватар
jazzmena
Мнения: 4593
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Re: Да почистим р. "Златна Панега" на 24 Ноеври 2012, Събота

Мнение от jazzmena »

Ето какво се случи, отразено в нашия уебсайт:

http://starividri.org/flyfishing/" onclick="window.open(this.href);return false;еко-акция-река-златна-панега/
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски клуб "Стари видри"”