Списък с развъдниците

Какво знаем за рибите? Какви са хранителните им навици? Кога се размножават? Местообитания? И още много други въпроси относно Михаля ;)
Камбата
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Авг 07, 2008 21:30
Местоположение: Варна

Списък с развъдниците

Мнение от Камбата »

Колеги, исках да задам въпрос конкретно за развъдник за пъстърва в близост до Варна, но е възможно да има и колеги от останалите краища на България, за които би било от полза да знаят от къде най-близо могат да закупят зарибителен материал при добро желание.

Предлагам тук да обобщим информацията за местонахождението на развъдниците в Родината ни, информация за контакт и т.н. Дори си мисля да не се ограничаваме само с пъстърва. :wink:
"Риболовът на дивите риби е твърде ценен, за да бъдат те улавяни само веднъж"

- Лий Улф - 1939 г.
kopana
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Окт 17, 2013 14:42

Re: Списък с развъдниците

Мнение от kopana »

Камбата написа:Колеги, исках да задам въпрос конкретно за развъдник за пъстърва в близост до Варна, но е възможно да има и колеги от останалите краища на България, за които би било от полза да знаят от къде най-близо могат да закупят зарибителен материал при добро желание.

Предлагам тук да обобщим информацията за местонахождението на развъдниците в Родината ни, информация за контакт и т.н. Дори си мисля да не се ограничаваме само с пъстърва. :wink:
Аз се интересувам от зарибителен за калкан, за Черноморски калкан, не за Средиземноморски. Ако някой има информация, освен от Трабзон, откъде другаде може да се поръча, ще съм благодарен.
Публикувай отговор

Обратно към “За рибите”