най голямата пъстърва

Какво знаем за рибите? Какви са хранителните им навици? Кога се размножават? Местообитания? И още много други въпроси относно Михаля ;)
keni
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Юли 24, 2014 17:37
Риболов: практикувам всякакъв вид риболов, дори с извара!

Re: най голямата пъстърва

Мнение от keni »

keni написа:Питането ми беше какъв вид е пъстървата, благодаря на тези които са ми отговорили на въпроса, а на другите които по някакъв начин се опитват да ми дават наклон и да се правят на остроумни мога да им кажа да ходят да се снимат!!!!!!!!!!!!!!!!
Мога да ви снимам и аз, но разбирам, че не ви харесва студиото ми.
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: най голямата пъстърва

Мнение от Doktor-5 »

Не бе Кени, явно не си разбрал.
Уловил си уникално рядко едра балканка, похвално.
Но повечето пишешти тук смятаме, че мястото на капиталните екземпляри е във водата не на куката на античния кантар.
Не че нямаш право, избора си е твой, ама НАС ни боли! :cry:
Не се сърди, успех и още по-големи риби, просто ги снимай във водата, или там ......измисли нещо, имай милост! :tup:
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Re: най голямата пъстърва

Мнение от naso »

keni написа:
keni написа:Питането ми беше какъв вид е пъстървата, благодаря на тези които са ми отговорили на въпроса, а на другите които по някакъв начин се опитват да ми дават наклон и да се правят на остроумни мога да им кажа да ходят да се снимат!!!!!!!!!!!!!!!!
Мога да ви снимам и аз, но разбирам, че не ви харесва студиото ми.
Ами снимай се ти тогава :lol: Как държиш кантара :lol:
Ще стане много яка снимка :lol:
Заключено

Обратно към “За рибите”