Рейки за полатка-резервни

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Аватар
spookymiro
Мнения: 681
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 15:01
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Рейки за полатка-резервни

Мнение от spookymiro »

Понеже става въпрос за рейки, да попитам нещо.
Днед ми донесаха нова палатка на Jaxon. Хубава, висока и с издържливост на воден тест 5000мм.

Изображение

Веднага я сглобих да проверя дали всичко е наред. Забелязах, че рейките ми се вадят и от двата края на втулките а не само от единия. От единия край на рейките като че ли има някакви следи от лепило. Ама много мижави.

Моля някой да ми каже дали да ги оставя така или трябва да фиксирам единият край на рейката към втулката с подходящо лепило. До сега не съм ползвал палатка с такива рейки и не ми ще да бастисам нещо. Че и не е от най-евтините...

Поздрави!
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Рейки за полатка-резервни

Мнение от LVitchev »

spookymiro написа:Понеже става въпрос за рейки, да попитам нещо.
Днед ми донесаха нова палатка на Jaxon. Хубава, висока и с издържливост на воден тест 5000мм.

Изображение

Веднага я сглобих да проверя дали всичко е наред. Забелязах, че рейките ми се вадят и от двата края на втулките а не само от единия. От единия край на рейките като че ли има някакви следи от лепило. Ама много мижави.

Моля някой да ми каже дали да ги оставя така или трябва да фиксирам единият край на рейката към втулката с подходящо лепило. До сега не съм ползвал палатка с такива рейки и не ми ще да бастисам нещо. Че и не е от най-евтините...

Поздрави!

Не ги пипай приятелю,ако ги залепиш,счупи ли се рейката ще се наложи смяна,което после ще ти създаде проблем и ще се мъчиш да махаш залепеното.Така че,не ги барай,нека излизат,това не ти пречи да я зглобяваш :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
spookymiro
Мнения: 681
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 15:01
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Рейки за полатка-резервни

Мнение от spookymiro »

Благодаря за съвета, Любо! Направо занесох лепилото в другата стая :).

Поздрави!
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
Аватар
Поморийския
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 16:50
Местоположение: Поморие Чикаго
получил Браво: 1 път

Re: Рейки за полатка-резервни

Мнение от Поморийския »

Абе Миро нищо не каза за новата палатка Как се държа във ветеро но жреба.
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”