Стабилен стол.

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
баничката
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Май 23, 2007 20:50
Местоположение: Враца
получил Браво: 1 път

Re: Стабилен стол.

Мнение от баничката »

ogo написа: ...моя е най-добрия в това отношение - две П-образни ,здрави тръби а между тях опънат бризент. От военните ми го уредиха.Недостатък е ,че няма облегалка. ..
Мани ги военните- знам ги, че си падат по лукса- в казармата правехме атаки с един БТР- вътре беше истински лукс- 5 звезди... само че стояхне с каски да си не бием канчетата в тавана, че нямаше амортисьори въобще.
Военните съм ги признал- обичат да си угаждат...! :lol:
Аватар
Милен Динков
Мнения: 1952
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 13:00
Местоположение: СВИЩОВ
дал Браво: 291 пъти
получил Браво: 463 пъти

Мнение от Милен Динков »

Моро, извинявам се, че ще питам - това, на което си седнал, е Корум нали :oops:
Благодаря предварително :oops:
Miro Ni4ev
Мнения: 660
Регистриран на: Вто Юни 27, 2006 14:35
Риболов: шаран
Обратна връзка:

Мнение от Miro Ni4ev »

Милен Динков написа:Миро, извинявам се, че ще питам - това, на което си седнал, е Корум нали :oops:
Благодаря предварително :oops:
Корум модел делукс
цък тук
Svet
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 14:22

Мнение от Svet »

Понеже на снимката с Пелцера съм аз, да ви кажа и моето (без)пристрастно мнение :wink:
На Корума не съм седял, но изглежда като сравнително удобен стол с екстри за риболов на плувка - разни прикащи се стойки и други джаджи които мен не ме интересуват. Ако това е важно за някой, значи избора му може да и този стол.
Аз ходя основно (да не казвам само) за шаран и за мен най-важно е удобството - 4-5 дена не мога да стоя на неудобен стол, а колко е удобен разбираш именно при по-дълъг излет.
Столовете за които писахте JRC Cocoon и Pelzer Target Chair са сравними като характеристики - здрав, широк, с висока облегалка която е над височината на главата освен ако не сте 2 и 20, вградена възглавница. Естественно си имат и регулируема височина на краката за нагласяне на наклонен терен и регулиране на наклона на облегалката до хоризонтално положение - с един допълнителен крак на облегалката става малко легло.
За мен все пак по-добрия стол е моят защото:
- е по-мек, разбирай по-удобен;
- възглавницата която предпазва краката от рамката на седалката е по-дебела;
- е моят :lol:
Столът обаче си тежи, да знаете.
Аватар
Васил
Мнения: 1542
Регистриран на: Съб Авг 27, 2005 17:12

Мнение от Васил »

Изображение
===============================================
Pelzer - висок , стабилен със регулираяма облегалка , купих си го нов за 85ЛВ :wink:
===============================
www.hristocarp.com
===============================
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”