С кемпер за риба

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
bgangler
Мнения: 33
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 0:46
Местоположение: София

С кемпер за риба

Мнение от bgangler »

През дългите нощи прекарани край водоемите, идилията и спокойствието ми бяха системно нарушавани от оплакванията на приятелката ми. Студа, твърдата земя, неравния терен за бивака и пр. са причините, които катализираха тези нейни "трепети", затова реших да намеря алтернатива, по-добра от тази да я оставя у дома :lol: . Преди година започнах активно да търся каравана или кемпер. Да си призная чесно, в БГ все още е много трудно да се намери нещо добро, а за ново да не говорим. По време на My Camp аз случайно попаднах на един нов уебсайт, където се предлагат нови кемпери на италианската фирма Rimor: http://www.rimor-bg.com Фирмата вносител предлага гаранционно и следгаранционно обслужване и сервиз, което е страхотно. Разполага ли някой с такъв кемпер или с информация за тази марка.
Поздрави
Последно промяна от bgangler на Вто Ное 13, 2007 12:42, променено общо 1 път.
Човек е толкова голям, колкото големи са мечтите му.
www.rimor-bg.com
www.xvclub-bg.com
www.xventurerace.com
Аватар
Tedo
Вносител
Мнения: 2333
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 17:07
Местоположение: София
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Tedo »

колега, специално за риба мога да ти препоръчам /нов/ VW Multivan California 4x4 http://www.autotrade-vw.com/california.html
големите /дълги/ кемпери не са хич удобни за нашите рибарски пътища и пътечки... гледал съм го на живо... струва около 80 000лв... :oops: то май по-добре да оставиш жената вкъщи... :lol:
bgangler
Мнения: 33
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 0:46
Местоположение: София

Мнение от bgangler »

Мерси за съвета! :D
Интересен е този модел, но чесно да ти кажа, предпочитам нещо по-голямо с кухненски кът, баня и тоалетна. Като ще давам пари да е поне за нещо, което предлага перспективата за удобно пътуване. Ще е удачно за почивката край морето и за обиколки из Европата.
Просто май аз обичам големите неща: големи гърди, големи двигатели, огромни шарани и пр. :wink:
Човек е толкова голям, колкото големи са мечтите му.
www.rimor-bg.com
www.xvclub-bg.com
www.xventurerace.com
Kalbo
Мнения: 14
Регистриран на: Пон Окт 08, 2007 12:14
Местоположение: София

Мнение от Kalbo »

Виж сега, колега -- първо здрасти !
------------------------------------------------------------------
Има един готин сайт за безплатни обяви -- www.dalavera.net
Та там, на рубриката за автомобили, на подрубриката "автомобили и бусове" имаше май отделен раздел "каравани и кемпери". Освен частните продажби там имаше и няколко ( поне ) обяви на една фирма ( австрийска, с филиал в България ) за каравани и кемпери втора употреба. Имаше доста хубави неща, различни размери и модели. Цените на кемперите им бяха някъде 7000 - 10000 лева -- доколкото помня, де. Там е и адреса на сайта на фирмата ( с каталог в него ).
------------------------------------------------------------------------
Също на подобни цени съм виждал кемпери ( втора употреба ) в една специализирана автокъща -- "Караван-парк" -- в София, на "Симеоновско щосе", почти точно срещу входа на Зоопарка. Успех в намирането !
---------------------------------------------------------------------------
П.С. - Обаче това със сайта ДАЛАВЕРА.НЕТ май няма да стане. Току-що влязох там -- цари някаква страшна каша. Обявите, които ти трябват, може би и да са там, обаче как ще ги намериш, не знам.
bgangler
Мнения: 33
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 0:46
Местоположение: София

Мнение от bgangler »

Мерси много, колега!
Ще проверя на местата, за които ми каза и ще пиша за резултата!!

Поздрави
Човек е толкова голям, колкото големи са мечтите му.
www.rimor-bg.com
www.xvclub-bg.com
www.xventurerace.com
Аватар
Tedo
Вносител
Мнения: 2333
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 17:07
Местоположение: София
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Tedo »

кемпери втора употреба има няколко в автокъща ВЕНИ /при караулката на Самоковско шосе завиваш в посока Герман/Лозен и на 100-ина метра се пада отдясно...

тия с цени 7-10 хиляди лева не са препоръчителни, защото са много стари и ще береш ядове...
atanasov2004
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 11:11

отговор...

Мнение от atanasov2004 »

Колега гледах един "кемпер направи си сам"-един микробус Форд бял
от тези високите.Един мераклия от Пловдив ни "събра очите" на язовир
а в Орешец. Имаше сгъваем матрак,разтегателни маси,хладилник,разни
лампи,даже въдиците му бяха под сянката на навеса.Имаше направени
отзад като етажерки от чамов материал "поставки за въдици",газови
котлони,телевизор и каквото се сещаш за къмпиг.При добро желание
и мерак може да се оборудва нещо такова.Успех!
Аватар
Tedo
Вносител
Мнения: 2333
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 17:07
Местоположение: София
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Tedo »

продавам бус подходящ за кемпер "направи си сам" - Фолксваген Т2 с присаден ладов двигател - изрядни документи, ходовата част е в добро състояние, има забележки по купето... цена 1000лв

снимки по е-мейл batev@techno-link.com
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”