Интересно изложение

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Николай Димитров
Мнения: 25
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2007 11:02
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Интересно изложение

Мнение от Николай Димитров »

Здравейте съфорумци, това е информационния сайт на изложение, което комшиите организират ежегодно в Истанбул http://www.avrasyaboatshow.com/en/index.asp
Основно е за лодъчно оборудване и е едно от най-големите в Европа. Предполагам, че повечето от Вас го знаят и са ходили. За тези, които не са ще кажа, че има над 1000 фирми изложители и е на много удобно място: на входа на Истанбул до магистралата от Одрин. Има мотори, лодки, навигация, облекла, водолазна и риболовна екипировка и прочие, все актуални предложения. Представят се и турски производители, които също правят свестни неща, но си ги продават само на местния пазар.
Аз съм ходил на това изложение 6 пъти и ако е живот и здраве тази година също няма да го пропусна. Има фирми, които организират екскурзии специално за посещение на това изложение, като цените им включват вътрешен транспорт и входни билети за два дни.
Нашата варненска компания още не сме решили как ще ходим. Аз лично предпочитам да си спестя шофирането в Истанбул. От тук правят уикенд екскурзии от петък до неделя с тръгване в четвъртък вечерта за около 160лв. Градския транспорт е добре уреден и също е вариант.
Човек е умен за дълго, но глупав за цял живот.
Аватар
duffi_duck
Мнения: 43
Регистриран на: Сря Яну 24, 2007 7:48
Местоположение: варна

Мнение от duffi_duck »

браво за инфото колега , а сега остава да навия жената ,
да се пошматкаме до истанбул добре че рано каза че да
има време да подготвя почвата... смятам да започна с
МИЛО, ИСКАШ ЛИ.... :D :D :D
жив и здрав.дано ти поне да идеш.
знам
Аватар
Julian_84
Мнения: 755
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 13:16
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Обратна връзка:

Мнение от Julian_84 »

Вариант е да го СЪВМЕСТИМ с СВ.Валентин в ИСТАНБУЛ.Чудесен празник за чудесни хора :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”