Камуфлаж на ф-ма HILLMAN ?

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Хич не останах доволен днес на дъжда. Явно Хилман са екстра на сняг, виелица и вятър. Ама на дъжд не държи никак. Все пак, от цялата зима, като цяло съм доволен - дишат добре, тялото не се запарва и имаш супер комфорт приз цялата зима.
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

joro_olyмпус написа:Хич не останах доволен днес на дъжда. Явно Хилман са екстра на сняг, виелица и вятър. Ама на дъжд не държи никак. Все пак, от цялата зима, като цяло съм доволен - дишат добре, тялото не се запарва и имаш супер комфорт приз цялата зима.
Оти бе Жоре ? Той си се мокри материала, но не пропуска, защото има мембрана от вътрешната страна. Или ти се прибра мокър ? Аз не съм имал такъв проблем досега. Ама истината, е че не ме е валял силен дъжд.
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Неее не съм се прибрал нито мокър, нито измръзнал. Не ми хареса, как започва да ти студенее в един момент.
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

joro_olyмпус написа:Неее не съм се прибрал нито мокър, нито измръзнал. Не ми хареса, как започва да ти студенее в един момент.
Така е Жоре - горния материал пропуска, отдолу мембраната пази, но така е влагата е по-близо до тялото и затова чувстваш студенината :) Навличай полара и няма да има студ :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

С два полара бях, просто дрехата не е за дъжд. Натежа, отвсякъде се чувтваш просмукан - макар и сух. Да наистина се приброх сух, ама ич на кеф.
milo69
Мнения: 625
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 16:48
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 13 пъти

Мнение от milo69 »

за да не отварям нова тема реших да питам в тази-днес в един ловен магазин видях едно якенце което ми се видя читаво ама понеже тази марка не съм я чувал и реших да питам въобще има ли такава марка или е някакво менте,та на един от джобовете пишеше SCENT STOP...някой знае ли нещо по въпроса...
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

И аз да кажа няколко думи за моя комплект. Да се внимава много с дрехите на Хилман. Хубави са, топлят много, но онзи ден на мокрия сняг почти ме издъниха. Сигурно защото бях на платформата и се мокрих целия. Вярно редуваше дъжд и сняг, но почти бях мокър. Добре, че имах два полара. Този на комплекта и още един отдолу. Спасиха ме. Иначе дрехите наистина натежават. Мембраната отдолу не пропусна много вода въпреки, че аз аз имах вода в джобовета, но повърностния материал беше просмукан целия !!! Дрехите са идеални за много студени дни, но не и за продължителен мокър сняг. Пробвал съм ги само на сняг, проблем нямаше.
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”