Палатка от Практикер

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Аватар
koragroup
Мнения: 1435
Регистриран на: Сря Дек 28, 2005 21:52
Местоположение: Русе
дал Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от koragroup »

Ако може и аз да кажа...

Палатката, за която казваш, може да събере 4 човека, но не е с 2 спални...
Въпреки това далаверата е налице. Събери само цените на всичко поотделно и ще видиш :wink:
Аз лично бих препоръчал един надуваем дюшек, щото сутрин винаги ме боляха кокалите преди да си взема :oops:

Относно пропускливостта, това е моята палатка

Изображение

(2 стаи с коридор и голяма веранда :lol: ). Колкото пъти я разпъна, толкова пъти небето се излива + "естествени светлинни ефекти". досега една капка не е влязла вътре... верно е и че не излиза де, ама пък за 1-2 часа е суха все едно не е мокрена.

Моят съвет - вземай и дано по-често можеш да я разпъваш :!: (след втория път това ти отнема 10 минути!)

Поздрави
Красота и спокойствие.
http://www.pepelina.com

http://www.starividri.org

"Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора
Деян Златев
Мнения: 60
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 19:53

Мнение от Деян Златев »

И аз съм с Изображение и съм много доволен. Иначе тая с рогозките беше малко по малка от гореспоменатата.
Аватар
Рак1
Мнения: 373
Регистриран на: Пет Юни 17, 2005 19:27
Местоположение: София

Мнение от Рак1 »

Ето с тези подобрения се получава супер
Изображение
Footman
Мнения: 72
Регистриран на: Чет Юли 14, 2005 11:53
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Палатка от Практикер

Мнение от Footman »

JimBeam написа:Я момента гледам в брошурката на Практикер към вестник Капитал, че има една палатка 4 места (2 отделения) + 2 спални чувала + 2 рогозки за 60 лева :shock: Някой да знае дали си струва? Някой да е ползвал подобна?
То ако става дума за парите наскоро гледах пак в Практикер палатки за 25 лв.
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”