Помощ за Уоки-Токи...

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
simon197310
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 21:40
Местоположение: sofia

Помощ за Уоки-Токи...

Мнение от simon197310 »

Здравейте , на всички ! Търся локи токи за връзка между лодката и брега , с обхват до 10 км. Моля пуснете линкове на някои магазини. Благодаря ви предварително!
simon197310
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 21:40
Местоположение: sofia

Мнение от simon197310 »

Колеги,никои ли неиска да помогне на един невежа като мен??/ Моля,ако някои може нека сподели ,наистина за мен е важно да чуя мнения на хора ползвали локи токи./
Аватар
Ники Дончев
Мнения: 1567
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 2:54
Местоположение: София

Мнение от Ники Дончев »

ВсЕкИ дЕн зА РиБа мИ сЕ хОди...ЛуД Ли Съм..ИлИ дА
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Мнение от wertus »

В една от последните брошури на Метро май имаше некви уоки-токита по 10-12км обхват :roll:
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Аватар
kita20008969
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 10:29
Местоположение: ГАБРОВО
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 2 пъти

Мнение от kita20008969 »

Колега,що не си вземеш 2 евтини GSMа с някаква тънка промоционална оферта за разговори по между си.Има такива мисля.Ще минеш доста по-тънко.
simon197310
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 21:40
Местоположение: sofia

Мнение от simon197310 »

Досега ползвахме телефони,но човек иска да си достави и душено удоволствие,та затова решихме с моито приятелче да отделим пари за нещо по професионално.Много благодаря на КОЛЕГИТЕ Wertus и Ники,че се отзоваха и ми помогнаха да се ориентирам в ситуацията. П.П. Ако и някои друг може да помогне,ще сьм задьлжен.Благодаря ви колеги!
Аватар
Ники Дончев
Мнения: 1567
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 2:54
Местоположение: София

Мнение от Ники Дончев »

Само не се лъжи да си купуваш от Метро или Шел :wink:Разпитай в форума на predavatel.bg ще ти кажат най точно
ВсЕкИ дЕн зА РиБа мИ сЕ хОди...ЛуД Ли Съм..ИлИ дА
simon197310
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 21:40
Местоположение: sofia

Мнение от simon197310 »

Ок,Ники ще те послушам,ще тьрся нещо наистина добро.За тези които ти ми предложи чувам само добро,така че мисля да са тези,за което много,много ти благодаря.
Аватар
Васил
Мнения: 1542
Регистриран на: Съб Авг 27, 2005 17:12

Мнение от Васил »

http://www.sectron.com/products/coms/KENWOOD
===============================================
Ето ти нещо от висок клас !
===============================
www.hristocarp.com
===============================
jey
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Мар 16, 2009 14:45
Местоположение: Ямбол

Мнение от jey »

разгледай в технополис имаше 4 модела
до 8км около 85лв
или вариант 2 взимаш няква gsm предплатена и я връзваш в групата
Jordan
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Мар 08, 2006 10:23
Местоположение: София

Мнение от Jordan »

Значи,отиваш на Илиенци.Влизаш през паркинга който е -гледайки с лице към главния вход,дясно до входа.Ходиш 30м.и виждаш едно магазинче от ляво за всякакви електронни джаджи,входа на магазинчето е откъм паркинга.Там за около 60-75лв.ще си купиш 3 или 5W радиостанция китайска естествено но направена по модел на извстни фирми.С доста опции като връзка с PC ,програмиране на канали и др.Значи това е цена за 1 брой.Те се продават по 1.С 3W спокойно се покриват 10км. пряка видимост.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

На мама й купих Нокия за 17 лв., батерията издържа 10 дена, кви уики-тукита, кви дяволи търсиш???? Продават и зарядни за кола - що требе да се връщаш у миналия век? Или ако верно те влече екзотиката, ползвай димни сигнали, или чичо Морз....
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

babydoctor написа:На мама й купих Нокия за 17 лв., батерията издържа 10 дена, кви уики-тукита, кви дяволи търсиш???? Продават и зарядни за кола - що требе да се връщаш у миналия век? Или ако верно те влече екзотиката, ползвай димни сигнали, или чичо Морз....
Има си случеи в които токито е незаменимо.В фирмата си ги ползваме и са незаменими.Телефона се ползва ако токито откаже.Разбира се зависи от спецификата на употребата . :wink:
hobie revolution 13
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

RIMOHIT написа:Има си случеи в които токито е незаменимо.В фирмата си ги ползваме и са незаменими.
Да, бе, съгласен, ама не вярвам да е такъв случаят, едва ли гласят десанта на Нормандия - Неман... :roll:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
баш майстора
Мнения: 5824
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1642 пъти
получил Браво: 1775 пъти

Мнение от баш майстора »

babydoctor написа:
RIMOHIT написа:Има си случеи в които токито е незаменимо.В фирмата си ги ползваме и са незаменими.
Да, бе, съгласен, ама не вярвам да е такъв случаят, едва ли гласят десанта на Нормандия - Неман... :roll:
краси
не знам къв точно е случая ама ако става дума за тоа бургаскио юбавец дето си го цитирал по горе като нищо ша спретне един десант бургас - поти :wink: :lol: :lol: :lol:
свръзка даййййййййй!!! :lol:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”