Печка на газ / батерии

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
dunedanetz
Мнения: 201
Регистриран на: Пет Мар 30, 2007 18:12
Местоположение: София

Печка на газ / батерии

Мнение от dunedanetz »

Здравейте,

Иде лято, ама половинката винаги й е студено през нощта в палатката дори и юли / август месец. Моля дайте акъл за някаква печка на газ или батерии, която ще бъде безопасна за ползване вътре в палатката за час преди лягане, колкото да се затопли докато заспиш :lol: Цената има значение разбира се, въпроса е, че дори в онлайн магазините за планинарска и алпинистка екипировка не видях такова чудо, ама може и да не съм видял добре.
ARK
Мнения: 1304
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:19
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнение от ARK »

Купи един читав спален човал и няма да и се излиза от него. Печки на газ за палатки, само такива без пламък на Coleman, но мисля, че тук ги няма. Ама такова включвам само ако е 20 градуса под нулата. :)
Не ме питайте за имена на водоеми. Не ги знам!!
dunedanetz
Мнения: 201
Регистриран на: Пет Мар 30, 2007 18:12
Местоположение: София

Мнение от dunedanetz »

Мдам, добър съвет мерси. Разгледах продуктите на тая фирма Coleman, самата печка не е скъпа - 50 долара в онлайн магазина им, ама разбира се работи само с няква специална тяхна пропанова бутилка. И като не се внасят таквиз бутилки, пък и сигурно са скъпи, става проблематично :)
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от hobby »

И аз съм за добър спален чувал. Ако ме питаш, даже, не единична мумия, а пухен, правоъгълен. Съединявате два и двамката с жената заедно вътре... А да видим дали ще й е студено. Ако и тогава мрънка - ти си за бой!
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
dunedanetz
Мнения: 201
Регистриран на: Пет Мар 30, 2007 18:12
Местоположение: София

Мнение от dunedanetz »

Hobby мерси! Би ли ми постнал моля, когато имаш време 1-2 варианта на правоъгълни пухени чували, че честно казано мумиите и на мен не ми харесват - не съм се пъхал в такъв, но някаси като ги разглеждам ми мяза, че има lack of space като влезеш :lol:
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от hobby »

http://www.milolab.com/index?id=1702&lang=bg
1 бира!
Имай в предвид, че има специални изисквания за пране. Проучи ги добре, щото иначе ще го съсипеш, и хем ще ти е студено , хем ще смърдиш на пуйка... И Сатори и Мило са българи и шият по поръчка. Ако ти е скъп намери си обикновени спални чували и само гледай да не е с положителен комфорт. В диапазона около -5; +15 е съвсем добре.
За втората бира получаваш и бонуси :lol:
http://www.extreme-bg.com/shop/index.ph ... ZgodSiUDvA
http://www.scoutgb.org/index.php?option ... 14&lang=bg
http://handbook.scoutbg.org/index.php?o ... 16&lang=bg
За повече информация вече ще се пазариме...
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

hobby написа:И аз съм за добър спален чувал. Ако ме питаш, даже, не единична мумия, а пухен, правоъгълен. Съединявате два и двамката с жената заедно вътре... А да видим дали ще й е студено. Ако и тогава мрънка - ти си за бой!
От тва нема да намериш по-добро, Ники е джилезен...Вервай ми... :D :D :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Iceberg
Мнения: 368
Регистриран на: Съб Дек 02, 2006 22:13
получил Браво: 1 път

Мнение от Iceberg »

джобна печка

Виж това дали не ти върши работа
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от hobby »

babydoctor написа:
hobby написа:И аз съм за добър спален чувал. Ако ме питаш, даже, не единична мумия, а пухен, правоъгълен. Съединявате два и двамката с жената заедно вътре... А да видим дали ще й е студено. Ако и тогава мрънка - ти си за бой!
От тва нема да намериш по-добро, Ники е джилезен...Вервай ми... :D :D :D
Аре, не скромничи! Във форума никой не бивакува повече от тебе! Верно, че на бутилка джин никога не ти е било студено, ама и ти има какво да кажеш по въпроса...:lol:
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
ribar4e
Мнения: 34
Регистриран на: Сря Дек 07, 2005 14:42
дал Браво: 1 път
получил Браво: 3 пъти

Мнение от ribar4e »

Младо гадже е най допра "печка" :lol:
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Мнение от ecoplast »

момчета, не бъркайте риболова с и...нето, аааа
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Iceberg написа:джобна печка

Виж това дали не ти върши работа
Туй се ползва да си топлиш ръцете, като ходиш на лед.
По топика мога да коментирам само че паленето на газова печка в палатка е малко неразумно. Едно че може да се запалите, второ че при горенето на пропан-бутана се отделя голямо количество вода.
dunedanetz
Мнения: 201
Регистриран на: Пет Мар 30, 2007 18:12
Местоположение: София

Мнение от dunedanetz »

Колеги благодаря още веднъж! Значи се ориентирам към хубав спален чувал и не се занимавам с простотии :lol:
ARK
Мнения: 1304
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:19
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнение от ARK »

fori написа:паленето на газова печка в палатка е малко неразумно. Едно че може да се запалите, второ че при горенето на пропан-бутана се отделя голямо количество вода.
Не е точно така, защото печките на колеман за палатки са без пламък и неможе да се запалиш. Разхода на час е по-малък от 30 грама. Просто са си направени за къмпинг и не са разни горящи пити завъртяни на туристически ботилки с пропан бутан. :)
Не ме питайте за имена на водоеми. Не ги знам!!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

dunedanetz написа:Колеги благодаря още веднъж! Значи се ориентирам към хубав спален чувал и не се занимавам с простотии :lol:
Абе, обади ми се и за некоя простотия - 0884-249-323 или 866-32-31 - Жените винаги имат нужда и от некоя простотия - ей тъй, за резерва.... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”