12V енергоспестяващо осветление

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Jordan
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Мар 08, 2006 10:23
Местоположение: София

12V енергоспестяващо осветление

Мнение от Jordan »

Ето какво си купих скоро от Илиенци.Свети доста добре.Консумация на ток-пренебрежимо малка-11W,за опасения относно акумулатора.Цена на дребно-7лв.Ако има мераклии ще обясня кой магазин точно.Изображение
Аватар
Ники Дончев
Мнения: 1567
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 2:54
Местоположение: София

Мнение от Ники Дончев »

ще съм благодарен,ако обясниш :lol:
ВсЕкИ дЕн зА РиБа мИ сЕ хОди...ЛуД Ли Съм..ИлИ дА
Jordan
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Мар 08, 2006 10:23
Местоположение: София

Мнение от Jordan »

Обяснявам,т.е. направо показвам http://www.google.com/maps/ms?ie=UTF8&m ... 2&t=h&z=16
Jordan
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Мар 08, 2006 10:23
Местоположение: София

Мнение от Jordan »

Вчера ходих до там бяха ги свършили но казаха ,че със сигурност ще докарат скоро.Имаха нещо много готино обаче,пак такава лампа от тези дето са цяло тяло като фенер с дръжка отгоре и акумулатор,но освен двете зарядни за 220 и 12 волта имаха и соларен панел за зареждане.Цената беше към 90лв.
Pin2
Мнения: 429
Регистриран на: Пет Дек 01, 2006 0:48
Местоположение: Банкя/София-център
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Pin2 »

Аз си взех 1000 Ватров Инвертор, който го боцвам на акумолатора и си имам 220 Волта. Много готина шукарийка, пак от този магазин. Препоръчвам го на всики, които обичат палатковите изпълнения.

Абее... да са ни живи и здрави китайчетата, все ще се намери нещо полезно от тях :)
www.pin2.net

Приятелите идват и си отиват,
а враговете се натрупват.
Jordan
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Мар 08, 2006 10:23
Местоположение: София

Мнение от Jordan »

Pin2 и аз съм се замислил за инверторче,ти правил ли си замервания дали без включен консуматор към инвертора има някаква консумация и колко е.А също и при включени различни консуматори напр.лампа,радио и т.н.
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”