хладилник на газ ?

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
bavar
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 10:07
Местоположение: СОФИЯ

хладилник на газ ?

Мнение от bavar »

Здравйте колеги. Преди няколко години си купих хладилник на газ-супер за бивак,но сега като си прогонвам оборудването за новия сезен се оказа ,че нещо не работи.Та въпроса ми е ,ако някой знае къде мога да го занеса на ремонт -да каже.Ще съм много благодарен,защото е голяма екстра....
baralya
Мнения: 141
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:48

Мнение от baralya »

Прочети по долу темите за хладилна чанта и прочие
ето това е от там
http://www.gas-service.hit.bg/fridge_gas_12v.html
и ремонтират ..
Да прекараме кризата в лукс !
bavar
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 10:07
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от bavar »

Мерси много
Jordan
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Мар 08, 2006 10:23
Местоположение: София

Мнение от Jordan »

Това е фирма за сервизиране на газови уреди ,а става въпрос за хладилник.Колега bavar имаш бележка на лични.
Последно промяна от Jordan на Чет Юни 04, 2009 23:38, променено общо 1 път.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: хладилник на газ ?

Мнение от babydoctor »

bavar написа:Здравйте колеги. Преди няколко години си купих хладилник на газ-супер за бивак,но сега като си прогонвам оборудването за новия сезен се оказа ,че нещо не работи.Та въпроса ми е ,ако някой знае къде мога да го занеса на ремонт -да каже.Ще съм много благодарен,защото е голяма екстра....
И Господ не може да ти го оправи, аз също се набутах 300 кинта - гърмят им изпарителите и до там...Ако чуеш нови да се продават, свиркай...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Я виж първо дали не са ти препълнили газовата бутилка, че аз имах подобен проблем.
Jordan
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Мар 08, 2006 10:23
Местоположение: София

Мнение от Jordan »

Докторе,не е баш тъй.Има повреди който могат да се отстраняват по тези хладилници.Не всички "пукат изпарител" както се изрази.Аз не съм господ но ми се е налагало да поправям такива,при това успешно :).
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”