Ремонтен кит за гащиризон

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Ремонтен кит за гащиризон

Мнение от stancom »

Вчера забелязах че ми е протекъл ризогащника. А с него не са ми пратили ремонтен кит . Някой може ли да помогне с нещо по въпроса ? Гащиризона е от евтините Симсове, на първо четене се сещам че такива имат Стоян Хепито и Ники Джазмена. Това за да се сетите за модела :D Приемам всякакви съвети и мурафети :D
Аз не мога да ловя риба !!!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Ремонтен кит за гащиризон

Мнение от quietriot »

Аз имам , но моя е друг симмс, ако искаш мога да говоря с Бил като си купувам новото яке , че първото не го уцелих да ти прати един кит, да си имаш като за твоя.
но ще стане по натам, след нова година , щото сега няма пари, щото гарнитурите на събка изядоха якето :)
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: Ремонтен кит за гащиризон

Мнение от Ivan VP »

Станко, как точно е протекъл? Неопрена, на шева, от дупка и т.н. Дай първо да видим диагнозта. После хапчето. :D
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Ремонтен кит за гащиризон

Мнение от sandista »

По-скоро е важно какво е протекло ... :)))
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: Ремонтен кит за гащиризон

Мнение от stancom »

Ivan VP написа:Станко, как точно е протекъл? Неопрена, на шева, от дупка и т.н. Дай първо да видим диагнозта. После хапчето. :D
Не е по шева, цепнатина около два сантиметра от вътрешната страна на крачола, в същност само горния слой, предполагам от тръстика или папур из които газих. Не е неопренов, някаква дишаща материя бил.
Аз не мога да ловя риба !!!
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: Ремонтен кит за гащиризон

Мнение от Ivan VP »

stancom написа:
Ivan VP написа:Станко, как точно е протекъл? Неопрена, на шева, от дупка и т.н. Дай първо да видим диагнозта. После хапчето. :D
Не е по шева, цепнатина около два сантиметра от вътрешната страна на крачола, в същност само горния слой, предполагам от тръстика или папур из които газих. Не е неопренов, някаква дишаща материя бил.
Ясно, че не е неопренов. Обаче чорапа е такъв и той, може да даде бъг. Тогава си купи лепило за PVC, отрежи една лепенка от стар д'шек и вапцай отгоре. Или някаква друга подходяща материя. Ако нямаш от така наречения кит. Поне разбрах, че това е от вътрешната страна и естетиката няма да се загуби. :D
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Ремонтен кит за гащиризон

Мнение от hobby »

Колега, имам огромно количество от Гор-текстови изрезки. Ако мислиш, че ще стане да се залепи с тях, ще измислим начин да стигнат до теб.
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
kaloian1979
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 10:26
Местоположение: София

Re: Ремонтен кит за гащиризон

Мнение от kaloian1979 »

виж това... :wink:
http://flyfishing.iantra.com/index.php? ... Itemid=302 няма да съжаляваш... аз имам drysuit и по същата технология го залепих стана префектно. в опаковката на лепилото има мрежичка която може да ти послужи като основа да не се отваря повече цепката
капитан на кораб :-)
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”