Валандър

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Валандър

Мнение от te4osoma »

Коце написа:
te4osoma написа:Екстра супер,само една забележка ще си позволя
мачкай кюфтаците малко с ръце преди да ги метнеш на огиня,да не стоят така дебели,а и се испичат по добре :D
Слагаш малко водичка на ръцете и мачкаш кюфтака да не залепне,па и допълнително подправки можиш да туриш
С най-голямо уважение, но теорията на кюфтетата съм я писал аз! Едно кюфте трябва да бъде сочно! Всичко останало е загуба на време и ресурси!
Така е абсолютно квот казваш .....баси двамата сме ги писали май заедно..нещата де за теориата :wink:

Чревуогодници от всички страни трябва да се съюзяваме :mrgreen:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
Д-р Най
Мнения: 1472
Регистриран на: Пон Май 15, 2006 22:30
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 203 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: Валандър

Мнение от Д-р Най »

joro_olyмпус написа: Нема такова нещо - по-убава сливова от Троянската домашна! Друг е въпроса, че откак умряха сливите - всичките ракии от троянско са боклук - включително и гложенската съдържа джанки, круши и скоруши и ябълки. :wink: :wink: :wink: :wink: :D

Всъщност наистина има и това са ракиите от Априлци! Съчетани с чушка-пръжка на Балкана! :wink: :D
Е, Гоге, какво не ти ареса хлябовската отровница (освен, че беше 66,696 градуса, ама няма да мъкна от село вода,я :D )

Коце, ето моята "концепция" за долни крайници на валандъра - удължени гайки М10, заварени на дъното, а краката са шпилки М10. Е, вярно, че малко се люлее, ама като се подготвиш правилно с дестилат за отговорния процес и изпаднеш във фаза люлеенето спира :
Изображение

Тук до ръба на долната повърхност се виждат други две заварени гайки, с чиято помощ и с помощта на двурога "вилица" ( още неизработена засега) да се вземе уреда и да се отстрани от огъня при нужда:
Изображение
Тук се опитваме да правим пърленки, които, поради несъобразената температура плавно, но бързо преминаха във въгленки :oops: , ама се учим :mrgreen:
Изображение
Ето тук се вижда, че сме се понаучили- пражолите и гъбките станаха божественяшки:
Изображение
...есть только миг
между прошлым и будущим,
именно он называется жызнь...
Таралежът е птица упорита. Не я ли ритнеш- не излита!
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Валандър

Мнение от Коце »

Леле майко, а аз седя и ям препечени филии и сирене...
Ако ще го ползваш в тъз камина, що не му направиш един параван от ламарина /от три страни/. Ще пестиш много дърво!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Валандър

Мнение от LVitchev »

Д-р Най супер е станало,само дето си направил грешка и не си заварил четири гайки,по-големи за по дебели крака,става непоклатимо :idea: :idea: :idea:

П.П Съобщение от главна дирекция на Полицията,съвместно с Министерството на Земеделието и Храните :idea: :idea: :idea:

Поради изчезването по незнайни причини на дисковите брани от тракторите по села и градове,сме длъжни да ви уведомим че таз годишната реколта ще е с 50% по ниска,тъй като няма с какво да обработваме земята.За това,цените на храните ще се вдигнат с 80% .Моля,върнете ни инвентара.В противен случай,винонвиците ако бъдат хвнанати,ще лежат в затвора от 3до5 години за подривна дейност,ще ги третираме като терористи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Това прочетох вчера в един вестник :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :fish15:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Валандър

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol: Уплашихте ли се бе :lol: :lol: :lol: Да не спряхте производството на Валандъри :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Валандър

Мнение от Коце »

LVitchev написа::lol: :lol: :lol: Уплашихте ли се бе :lol: :lol: :lol: Да не спряхте производството на Валандъри :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Не. Всичко премина в сивия сектор! :lol: Ти твоя няма ли да го покажеш?
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Валандър

Мнение от LVitchev »

Коце написа:
LVitchev написа::lol: :lol: :lol: Уплашихте ли се бе :lol: :lol: :lol: Да не спряхте производството на Валандъри :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Не. Всичко премина в сивия сектор! :lol: Ти твоя няма ли да го покажеш?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Чакай бе,от проблеми не ми остава време да му сложа дръжките и да дам на стругара да ми направи резби на краката :lol: :lol: :lol: Аз като съм готов,сам ще го покажа,ама ме е страх да не даде някои снимката в полицията и да ме обвинят в кражба по време на движение на трактора с превишена скорост :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Re: Валандър

Мнение от minkata »

На моя остава само да го изжуля, да му заваря дъното и да му сложа краката и дръжките :mrgreen:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Валандър

Мнение от LVitchev »

Е,ти почти си го завършил :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”