Пак за дрехите :)

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
bae
Мнения: 570
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 14:10

Re: Пак за дрехите :)

Мнение от bae »

Хилмана не диша. Запарва и тежи брутално. Вярно е, че издържа на дъжд, поне докато е нов.Всеки де е ходил горе по езерата ще потвърди това. :wink:
Зад всеки успял мъж стои една жена, за която жена му не знае.
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Пак за дрехите :)

Мнение от joro_olyмпус »

Дилемата е, че Хилман са ни добре известни и отношението цена-качество при тях преобладава и натежава като такова. Знаем им и минусите и плюсовете, но дойде ли въпрос до цената Хилман избиват рибата. Все пак - кеф цена няма и който иска и желае има и други фирми - но тогава цената остава на заден план. Нашите пък производители не стават за НИЩО!!!
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: Пак за дрехите :)

Мнение от MapuaH »

Само за протокола - днес минах през офиса на Раптор в с. Крън. Хубави неща имат, ама направо ме застреляха. Комплект яке и панталон без, каквито и да е екстри, само елементарни джобове, на якето два и на панталона два - 470 лв !!! Ебах го, каквато и мембрана да ползват си е ебаси и цифрата. Иначе ме застреляха, поне бяха откровенни - чакали да дойдат новите платове от Китай, заедно с мембраната. Не могли да си набавят плата от Италия, където преди взимали и за това от Китай. Ясни са ми като бял ден !!!

Предимство, е че ще ти направят всичко спрямо твойте мерки.

Засега се въздържам, защото за около 300 евраки ще намеря с GoreTex мембрана.

Ааааа, забравих да допълня - това беше цена на дрехите без подплати. За тях около 150 лв още.

Имат и хубаво термобельо.

Поздрави :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
Георги Кръстев
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 17:39
Местоположение: Айтос-Бургас
получил Браво: 1 път

Re: Пак за дрехите :)

Мнение от Георги Кръстев »

hobby написа:Ако резервното парче от дрешките върши работа ще ти го дам да го тествате и ако материята не е дишаща ще съм безкрайно разочарован от Хилман и ще им пиша.
Вземаш въпросното парче и го надуваш с уста от двете страни. Ако от едната страна пуска въздух, а от другата го спира значи диша. Това е най-елементарния тест... Един познат си ши дрешки в някаква българска фирма, оказа се че са му обърнали плата и познай, вали дъжд и всичко вътре, потиш се и пак всичко вътре....... :lol: :lol: :lol: Язък за якенцето..
outsider написа:Вярно , че на спинингиста макарата му си остава чиста - не ползва подхранка , не пипа риба..
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: Пак за дрехите :)

Мнение от MapuaH »

Георги Кръстев написа:
hobby написа:Ако резервното парче от дрешките върши работа ще ти го дам да го тествате и ако материята не е дишаща ще съм безкрайно разочарован от Хилман и ще им пиша.
Вземаш въпросното парче и го надуваш с уста от двете страни. Ако от едната страна пуска въздух, а от другата го спира значи диша. Това е най-елементарния тест... Един познат си ши дрешки в някаква българска фирма, оказа се че са му обърнали плата и познай, вали дъжд и всичко вътре, потиш се и пак всичко вътре....... :lol: :lol: :lol: Язък за якенцето..

Хахахахахахахаха, Жоро, ти ме УТЕПА !!!! :) Муахахахахахахахах :)

Апропо, теста ти не е много верен :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
Георги Кръстев
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 17:39
Местоположение: Айтос-Бургас
получил Браво: 1 път

Re: Пак за дрехите :)

Мнение от Георги Кръстев »

Мариянски и ти ме убиваш бавно и мъчително с твоите продажби, на бранзинота и егзисти разни ама... пусто нямам толко кинти.....
По въпроса за теста, това ми го е казвал шивач. Духни и ти да повярваш :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
outsider написа:Вярно , че на спинингиста макарата му си остава чиста - не ползва подхранка , не пипа риба..
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: Пак за дрехите :)

Мнение от MapuaH »

Георги Кръстев написа:Мариянски и ти ме убиваш бавно и мъчително с твоите продажби, на бранзинота и егзисти разни ама... пусто нямам толко кинти.....
По въпроса за теста, това ми го е казвал шивач. Духни и ти да повярваш :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Хахахахаха, Коледа е бате :) Нали си слушал рекламата "Коледа е, отворете душите си" :) Според мен имат предвид "Отворете портфейлите си" :)

А шивача му кажи да оди жена му да му духа, а не той да духа на разни платове :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Станимир
Мнения: 1762
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Пак за дрехите :)

Мнение от Станимир »

Едни познати внасят дрехите (и другите работи де) на GELERT които хич не са лоши...
Гащи с воден стълб 5000мм и дишаемост 5000гр. - под 100 кинта
Яке трислойно с воден стълб 10,000мм. и дишемост 6000г. - под 250
Да не стане реклама ако някой се интересува ще му дам адреса на магазина им на ЛС :)
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”