Столче със стойка

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
zariben
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Юни 10, 2013 11:20
Местоположение: Габрово
получил Браво: 1 път

Столче със стойка

Мнение от zariben »

Здравейте колеги.Не намерих точно такава тема с търсачката и реших да пусна.Ако има,моля да бъда извинен.На скоро си купих директен телескоп 7м. 290грама и въпреки че не тежи чак толкова е хубаво от време на време да може да се остави на стойка.Било то да хвърлиш захранка или за нещо друго,да са ти свободни ръцете.Имам столче от този тип и когато отида за риба слагам задния край на чипа в образуващият се "Х" на столчето и забивам отпред една стойка.До тук всичко е добре, но се случва да отида на места където самия бряг не позволява това(или е много каменисто и не мога да забия стойка или е много стръмно и не е удобно за столчето), та съм решил да си взема столче с стойка.Единственото което намерих е това , но тук идва проблема че пише че издържа до 100 кг. , а аз като всеки уважаващ себе си мъж който си тежи на мястото минавам над тези килограми :).Ще съм много Благодарен ако ми дадете идеи, как да си разреша проблема.
Станимир
Мнения: 1762
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Столче със стойка

Мнение от Станимир »

Здравей!

Аз бих ти препоръчал столче като ТОВА. Краката са телескопични, което помага (донякъде) при кофти терен, стойката си му е отстрани, има и масичка...
Ползвам такова от пет години и още се държи (и аз съм минАл 100-те килца... :oops: )
В интерес на истината моето е същия тип, но с кръгъл профил на краката и ако не се лъжа отгоре пишеше LineaEffe. Малко по-добро изпълнение е от FishermanClub по мое мнение, но не съм ги виждал много отдавна...
На моето му тунинговах седалката - свалих я (парче шперплат, държи се на 4 винтчета) и си я претапицирах с по-дебел дунапрен и изкуствена кожа. По-мекичко е и при мокро време само забърсваш преди да седнеш и не си мокриш д-то :mrgreen:
Успех!

EDIT: Намерих го моето в каталога на LineaEffe. Мисля Майсторски Риболов представяха марката за БГ, може да ги питаш ако ти хареса столЕто :)
Изображение
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
zariben
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Юни 10, 2013 11:20
Местоположение: Габрово
получил Браво: 1 път

Re: Столче със стойка

Мнение от zariben »

Столчето си е супер.Благодаря за бързия отговор.Мисля че скоро ще си имам ново столче :lol:
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Столче със стойка

Мнение от Коце »

http://fishermanbg.com/product/1626/sto ... -f-cl.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Купуваш и още нещо, и за над 50 лв дават 10% отстъпка в магазина. Намира се в Княжево.
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”