TFT-телевизор

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

TFT-телевизор

Мнение от babydoctor »

От понеделник се каня да ви се похваля, добре, че случайно се срещнах с Любо, та се сетих. В Технополис /аз ходих в този в Сити-центъра, че ми е под носа/ има ТФТ-телевизорчета, взех си едно за 200 кинта. 7" са, цветни, много спретнати - дебелината им е колкото показалеца ми. Страшно удобно за лагер. Захранването е 12 и 220 волта, както и на батерия. Има дистанционно и опция за външна антена. Такива лятото гледахме с Ели в бакалията на Кресна, но бяха 350-500 лв. и без гаранция, най-вероятно от митницата. С наш човек проверихме в Технополис, но досега нямаше внос, едва миналата седмица са ги докарали.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
virbela1
Мнения: 1211
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 16:09

Мнение от virbela1 »

Докторче,
кога имаш време да гледаш телевизия когато си на водоем и има бивак и компания. А освен това когато ходя за по-дълго време най-хубавото на излета, е че няма радио, телевизор и каквато и да била комуникация.
blader2
Мнения: 1245
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 16:06
Местоположение: София
дал Браво: 85 пъти
получил Браво: 59 пъти

Мнение от blader2 »

virbela1 написа:Докторче,
кога имаш време да гледаш телевизия когато си на водоем и има бивак и компания. А освен това когато ходя за по-дълго време най-хубавото на излета, е че няма радио, телевизор и каквато и да била комуникация.
Човека се готви за световното по футбол сигурно :lol:
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Мнение от wertus »

virbela1 написа:А освен това когато ходя за по-дълго време най-хубавото на излета, е че няма радио, телевизор и каквато и да била комуникация.
Съгласен :!:
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

blader2 написа:Човека се готви за световното по футбол сигурно :lol:
Тук позна :D Но основната идея е, Ели да си изгледа нещо, ако иска, докато аз ловя. На нас ни трябваше най-вече за Батулията - там има един Шилялис :twisted: , сега закарахме и един Електрон :twisted: с надеждата, че мангалите ще ги домързи да го влачат по баира. Иначе за риба на палатка като съм, задължително гледам прогнозите за времето в 19.30. То и тук така, де - освен шас-е-пеш и фешън-тв. Но миналото световно така и го пропуснах цялото, включително финала :twisted:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
virbela1
Мнения: 1211
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 16:09

Мнение от virbela1 »

То явно си зависи от човека - когато ходим за по-дълго и жената идва, тя първа вади в София телевизора и радиото от багажа.
В гората требе да се слушат само горски шумове, а колкото до прогнозата за времето изобщо не ни интересува защото каквото и да е на другия ден времето, ние сме си там. А по кълването разбираш пада ли налягането или не.
ако два дена не пипа - сигурен признак че наблизо е имало земетресение.
Е те това е.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

virbela1 написа:В гората требе да се слушат само горски шумове
Е те тук сме съгласни и двамата. Ма вие мачове няма ли да гледате, бе :roll: Аз, дето не съм толкова запален смятам да поизгледам някой и друг... :roll:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
bobsana
Мнения: 602
Регистриран на: Сря Дек 22, 2004 10:25
Местоположение: Sofia

Мнение от bobsana »

virbela1 написа:Докторче,
кога имаш време да гледаш телевизия когато си на водоем и има бивак и компания.........
Това е само когато не е с нас :D
АБЕ КЪДЕ Е ГЕЛЕТО С КЕПА...
ОТБОР: HOPELESS
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”