Съвет за лодка

Минава, големият кораб минава ...
nasko
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 11:20
Местоположение: софия

Съвет за лодка

Мнение от nasko »

Здравейте колеги имах руска гумена лодка лисичанка която на последниат риболов я остави на язовира издаде багажа на 20 години.Решил съм да си взема лодка КАРАЙДЕЛ -44 руска с твърдо дъно, някакви отзиви и съвети за тези лидки. Предварително благодаря.
Аватар
SELVA
Вносител
Мнения: 1290
Регистриран на: Съб Ное 05, 2005 22:48
Местоположение: София
дал Браво: 42 пъти
получил Браво: 30 пъти
Обратна връзка:

Мнение от SELVA »

не е зле да изчакаш изложението от 11ти април. там и карайдела може да го продават
nasko
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 11:20
Местоположение: софия

Мнение от nasko »

Аз,че ще изчакам е ясно но някой ползвал ли е такава лодка и какви са му впечатлениата.
vtcucu@abv.bg
Мнения: 359
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 11:02
Местоположение: В.Тьрново
получил Браво: 1 път

Мнение от vtcucu@abv.bg »

да не се доближава6 до туи не6то .имах я за 1 г. и я продадох.кат я позасили6 и вибрира цялата.6евовете се разлепят и няма гаранция.ка4ество никакво :evil:
nasko
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 11:20
Местоположение: софия

Мнение от nasko »

Дайте тогава предложениа за други лодки около трите метра,че по голямите стават много скъпи.
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Четох преди време вариянт за изплащане.................Я някой да каже ако знае колко на месец ще се плаща ако на лодка от 3000 лева и платя вноска 1000?
Мразя го изплащането аз,ма сьм се загледал в едни коли тук и :evil: :x за парите които ще дам поне ще знам какво сьм купил.

Иначе по темата имам вьпрос - до какви пари си говорим и кое е скьпо за теб?Таван на парите дай да знаят какво целиш.
Go BIG or Go Home!
nasko
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 11:20
Местоположение: софия

Мнение от nasko »

Цена на лодка 1500-2000 лева.
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Споменаваше се нещо за едни експонати на годинки,но неупотребявани ако не се льжа.Почакай малко и ще ти скочат с оферти,те все така правят. :D
Go BIG or Go Home!
Landy
Мнения: 432
Регистриран на: Съб Окт 28, 2006 14:55
Местоположение: По света и в Бургас
Обратна връзка:

Мнение от Landy »

Аз бих погледнал и евентуално преговарял за цената на тази лодка ......................


Променено доста от ПЕНН.

Ланде разбирам,че искаш да помогнеш,но е против правилата на форума да пускаш обяви на трети лица.Аз като модератор я направих тази грешка и ме затриха,а теб,да ме извиниш,ма те отнасям аз да не те отнесе Левака 8)

Сега ми е ясно какво става - инфото минава на лични,но такива са правилата и трябва да си ги спазваме. :roll: :D

ПРАВИЛО 17

17. Рекламни / търговски постинги. Постинги с рекламен или търговски характер не се допускат във форума и ще бъдат своевремнно изтривани.
Под постинги с рекламен или търговски характер се разбира:
- бот постове;
- постинги от вносители, търговци или производители с цел реклама на техни продукти или услуги;
- постинги от трети лица с рекламно съдържание и контактна иформация за вносителя/ търговеца/ производителя;
- постинги от вносители, търговци или производители в теми, дискутиращи даден продукт, целящи конкретна продажба на продукт или услуга на участник в дискусията.
Изключение от тези правила се допуска, когато самите потребители са поискали информация от вносителя/ търговеца/ производителя за предлагани от него продукти или услуги.
nasko
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 11:20
Местоположение: софия

Мнение от nasko »

Какво ще кажете за Selva PA 320AL.Някой знаели къде може да се види тази лодка на живо и цена.
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Селва е член на форума,пий една бира и ще ти налети като Селва на рибар мераклия. :wink: Ако правилно помня имаше и модели които можеш да си ги пробваш преди да ги купиш.

Реклама има на Селва някаде из форума,погледни горе и ще я мернеш. :wink:
Go BIG or Go Home!
Landy
Мнения: 432
Регистриран на: Съб Окт 28, 2006 14:55
Местоположение: По света и в Бургас
Обратна връзка:

Мнение от Landy »

Пенн, съвсем правилно си ми корегирал поста. Благодаря ти и се извинявам за нарушаването на правилата. Няма да се повтори :oops:
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Мани,аз сьщото го направих преди месец,а сьм модератор,би трябвало да знам правилата като ОТЧЕ НАШ.Остарявам нещо. :shock:
Go BIG or Go Home!
Landy
Мнения: 432
Регистриран на: Съб Окт 28, 2006 14:55
Местоположение: По света и в Бургас
Обратна връзка:

Мнение от Landy »

Лека-полека одъртяваме,но още не си напикаваме обувките :lol:
Хич не ми мина през акъла, че правя реклама на нещо или някого :oops: Видях Бомбард Командо и се зарадвах-нали разните спец части ги ползват, та си помислих,че е добре да се погледне. Преди време един колега от форума продаваше Бомбард Командо С2-имаше обява в "Купува/Продава/Предлага/Подарява",може още да не го е продал, а цената беше под долната граница на бюджета на колегата.
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Ма как езуитски се измькна - ни е реклама,ни е за триене :lol:

Аз чесно да ти кажа,мислех,че колегата е приготвил половината от парите,от Лисичанка слиза все пак и подобна тзрси или поне с такова впечетление бях останал.За тия пари и Командо и Селва и какво ли не,че и на изплащане май може вече.

Дайте по темата,че ще почна да се трия сам вече. :twisted:
Go BIG or Go Home!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”