Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Булстарите »

Повечето от Вас познават фирмата ни като вносител на двигатели Mercury и сонари Lowrance, но не знаят че имаме голямо разнообразие от аксесори за лодки и къмпинг оборудване.
Във тази тема искам да ви представя продуктите които внасяме.
Основно работим със 3 фирми, две от който са за лодки, а трета за къмпинг.

1. Фирма Navimo - Това е фирма за аксесоари за лодки с високо качество.
- Интерактивен каталог можете да разгледате тук:http://www.plastimo.com/ecatalogue/2012 ... /appli.htm
- или да изтеглите пълния каталог от тук: http://www.plastimo.com/ecatalogue/2012 ... alogue.pdf
- или да изтеглите за Ipad от тук:http://itunes.apple.com/us/app/navimo-c ... mpt=uo%3D4

Цените и наличностите на всеки един продукт можете да проверите в нашия магазин на адрес
http://store.bulstar.bg/ като напишите каталожния номер в полето search
Изображение

Ние държим голяма част от продуктите в наличност, но ако даден продукт го няма то доставката е до 15 дни.

2. Фирма Trem - това е фирма за аксесори за лодки от по нисък клас и по-евтини цени.
- Каталог на тази фирма можете да изтеглите от тук: http://www.matteogalassi.it/MarEst2012.pdf

Проверката на цените и наличностите стават по същия начин.
От тази фирма също държим голяма част от продутите на склад, като не наличните продукти се доставят в рамките на 1 месец.

3. Фирма Fritz Berger - фирма за къмпинг аксесоари
- Интерактивен каталог можете да разгледате тук: http://www.shop.fritz-berger.de/Blaette ... index.html

Проверката на цените и наличностите стават по същия начин само че в каталога всички номера завършват с -12. Това -12 трябва да се замени с 0.
Цените на продуктите в България са еднакви с тези в германия който са написани и на каталога.
Доставки от този каталог имаме почти всяка седмица.

Във тази тема ще ви представяме ежедневно по интересните продукти за риболов и бивак приложими в България
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Булстарите »

Аварийна стоп корда - Цена 13.70 лв.
Изображение

А Mercury/Mariner
B Mariner/Suzuki/Johnson 4 тактови
C Tohatsu
D Honda/OMC
E OMC - Johnson/Evinrude
F Yamaha
G OMC

Резервен накрайник - Цена 5.00 лв.
Изображение

А Mercury/Mariner
B Mariner/Suzuki/Johnson 4 тактови
C Tohatsu
D Honda/OMC
E OMC - Johnson/Evinrude
F Yamaha
G OMC
Аватар
тони котев
Мнения: 479
Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 9:20
Местоположение: София а лятото в кемпера
получил Браво: 2 пъти

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от тони котев »

Здравей Миро.Виждал съм по пътя за Созопол ,след Бургас, плац с лодки, с вашето лого.Там мога ли да разгледам нещата които предлагате, в смисъл има ли магазинна част? Края на юни ще пътувам в тази посока .
Ех, с интелигентни хора се работи лесно,....но с вас господине......
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Булстарите »

тони котев написа:Здравей Миро.Виждал съм по пътя за Созопол ,след Бургас, плац с лодки, с вашето лого.Там мога ли да разгледам нещата които предлагате, в смисъл има ли магазинна част? Края на юни ще пътувам в тази посока .
Здрасти Тони

Имаме скромна магазинска част (около 400 квадрата) с около 10 000 артикула в наличност :wink:
Можеш да разгледаш, да купиш или просто да спреш да пием кафе.
Гледам че си с кемпер пред магазина имаме условия и да преспиш(ток, вода, канал и интернет) и се ползват безплатно.
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Булстарите »

Препарат за почистване и предпазване
на надуваеми лодки и кранци (470 мл) - Цена 22,70 лв.

Изображение
http://store.bulstar.bg/index.php?product=STA+83416
Heavy Duty формула премахва мръсотия, петна и окисление от всички видове пластмаса, гума и винил повърхности.
Оставя предпазен UV слои за дълъг живот на вашата лодка
Аватар
тони котев
Мнения: 479
Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 9:20
Местоположение: София а лятото в кемпера
получил Браво: 2 пъти

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от тони котев »

bulstar_nikolov написа:
тони котев написа:Здравей Миро.Виждал съм по пътя за Созопол ,след Бургас, плац с лодки, с вашето лого.Там мога ли да разгледам нещата които предлагате, в смисъл има ли магазинна част? Края на юни ще пътувам в тази посока .
Здрасти Тони

Имаме скромна магазинска част (около 400 квадрата) с около 10 000 артикула в наличност :wink:
Можеш да разгледаш, да купиш или просто да спреш да пием кафе.
Гледам че си с кемпер пред магазина имаме условия и да преспиш(ток, вода, канал и интернет) и се ползват безплатно.
Здравей. Ако не успея да се отбия попътно, ще се метна на колелото и ще дойда, тъй-като ще съм на близо, до Смокиня- при Гошо Калафатев, къмпинга на приятелите.
Ех, с интелигентни хора се работи лесно,....но с вас господине......
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Булстарите »

ПРЕПАРАТ ЗА ПОЛИРАНЕ НА СТЪКЛО (237мл.) - Цена 19,60 лв.
Изображение
http://store.bulstar.bg/index.php?product=STA+88708
Подобрява видимостта при влажно време на предното стъкло и прозорц.
Може да се използва на стъкло и пластмаса.
Работи с или без чистачки на предното стъкло.
Прави повърхността, така хлъзгава, че дъжда и влагата буквално се стича на долу.
fedko1
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 4:00
Местоположение: Чикаго но духом в Бургас

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от fedko1 »

Колега ,този хладилник ИзображениеCOOLMATIC 40L 12/24V 110/230V сам си го купил за 500 долара ,а в сайта ви цената е 2100 и косур ! Ебаси цените,Ебаси пазарната тъпотия! :oops: :fish6:
shkarcheto
Мнения: 791
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 19:26
дал Браво: 1 път
получил Браво: 2 пъти

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от shkarcheto »

Аз такава цена като твоята не намирам ,освен ако не е 10литровка, 500 USD откъде, това не е европейска цена, а на тези близка до твоята не видя ли колко им е транспорта......всичко двойно, после имаш ДДС и митнически такси....хххх честито минахме 2100лв. Ако е скъпо, понеже за мен е, си оставям коментарите настрани, ако можеш на 500 долара да доставиш такъв хладилник ще ми бъде интересно да си взема един. Мерси и поздрави
veso1968
Мнения: 224
Регистриран на: Съб Ное 29, 2008 16:52
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от veso1968 »

За тези пари, се нареждам и аз за един :idea: :D
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от LVitchev »

Аз давам 510 доларес :wink:

Колега Федко1,коментара наистина ти е неуместен,и сравнението на цените Сащ-Бг просто не можеш да правиш.Хората пускат обяви,ако някои оцени стоката и има възможност да си я вземе,ще си купи.Скоро писах на една фирма за транспорт от Англия,Щатите и не знам още къде,дали могат да ми доставят нещо,което ми трябва и помолих за цени,та когато съм готов да си поръчам.Няма да ти казвам че излезе двойно и отгоре :idea: :idea: :idea: Вярно е че ми го купуват,превозват и ми го доставят до нас,обаче които не иска главоболия и проблеми,ще ги ползва ако му отърва цената.Не забравяй че тези хора имат фирма и тя плаща данъци и заплати,колко да го продават тук ???Айде някой да ни изтрие коментарите,хората си плащат за рекламата,не ми отговаряй,а ако го направиш,нека е на ЛС !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
fedko1
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 4:00
Местоположение: Чикаго но духом в Бургас

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от fedko1 »

Транспорта на подобен обем излиза няколко десетки долара,а мито и ддс са не повече от 150 .Ма те парите са си ваши :lol: .То е просто смешно подобно нещо да струва 2100 лева ,че той хладилника ми в кухнята е толкова.Ама Българите сме баровци ходят ни такива цени. :lol:
fedko1
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 4:00
Местоположение: Чикаго но духом в Бургас

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от fedko1 »

Бих вземал и на тримата по един. Още повече ,че в момента правя контейнер но не ми е това бизнеса! :roll:
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Булстарите »

Здрасти Колега

Понеже работим със много фирми и продуктите им се вкарват автоматично в нашата програма.
Общо имаме над 160 000 артикула и найстина не можем да следим всяка една цена по-отделно.
Високата цена не идва от нас, а от доставчика.
Във някой случай имат неща който не са тяхни, но си ги слагат в каталозите за разнообразие.
В тези случай тези компании си слагат доста сериозни надценки.
Мога да ти дам много примери в нашия магазин, когато сме вносители на дадена марка и същия продукт го има под каталожен номер на някой от горните каталози разликите найстина са драстични.

Въпросната чанта е спряна он производство и не мога да ти дам точно за нея но ето ти линк за подобна:
http://store.bulstar.bg/index.php?product=FRZ+455620" onclick="window.open(this.href);return false;

Ние затова в тази тема пускаме продукти само за който сме сигурни че няма да ги намерите на по-добри цени. Ако ти трябва нещо конкретно врътни един телефон на момчетата в магазина те знаят кои продукт от коя фирма е евтин и ще те опътят.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”