Състезание по тролинг - Mercury open III

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от kinder »

Тролинга само за СОМА ли е ?

Бая си понаучил от миналата година вече и Цвят и :?: :?: :?: :?: ДъЛБОЧИНА да минеш покрай него/ Сиреч Майстор/ брей я разкажи по-подробно.


И без всякакви лични съобщения Майсторе. :fish2: :fish2: :fish2: :fish2:

Тролинга е Изкуство което за последните години надмина и Киното Живописта това каза в интервюто си един известен критик и добави бурното развитие но това изкуство в последните години в България доведе и до повишаване на Вътрешния брутен продукт на повишаване на доходите на българския данакоплатец/Граждани/и призова за по нататъшно развитие чрез използване на Европейските програми по развитието на този вид туризъм/селски/ --/ ВАН ГОГ/ тази фраза не съм я измислил А друг добавя ,че това доведе и за успешното развитие на ОРГАХИМ гр.Русе блажни бой и други тем подобни красители.

bg.wikipedia.org Тук го прочетох.

Това са думи на един ........... както каза Бат Бойко в изтеклите СРС в разговора между него Кокинов и Найденав.Сиреч Умен човек-цитира по дати с факти.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от kinder »

Заглавие: Състезание по тролинг - Mercury open III
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2012 18:52

Това е от 1ва страница от 2012г вече сме 10,07,2013г кво става закъснаваме кога да почвам да постя та да ям по 50 кюфтета естествено отслабнал, като се довлека до там.

Искам да ми пораснат още две ръце и да мога да нося по 6 бири и две тарелки по 50 кюфтака.

Николов извинявай за това ,че не си пия редовно хапчетата а сутрин в Карлуково сестрите пият кафя на двора и пафкат цигарки а КОМПА е включен.Та аз тум безплатно ЧАТЯ с Извън земните дето са ми у главата/ бая мухи имам у нея та ще ми правят дупка да могът поне Мед да събират/.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от LVitchev »

kinder написа:Заглавие: Състезание по тролинг - Mercury open III
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2012 18:52

Това е от 1ва страница от 2012г вече сме 10,07,2013г кво става закъснаваме кога да почвам да постя та да ям по 50 кюфтета естествено отслабнал, като се довлека до там.

Искам да ми пораснат още две ръце и да мога да нося по 6 бири и две тарелки по 50 кюфтака.

Николов извинявай за това ,че не си пия редовно хапчетата а сутрин в Карлуково сестрите пият кафя на двора и пафкат цигарки а КОМПА е включен.Та аз тум безплатно ЧАТЯ с Извън земните дето са ми у главата/ бая мухи имам у нея та ще ми правят дупка да могът поне Мед да събират/.
А бе,бизнесмен,защо не направиш ти едно състезание на Тича и да дойдем да ядем твоите кюфтаци :roll: :roll: :roll: Ако го направиш,аз ще стана като бог Шива осморъкия че да мога да нося по 100к,фтета и 12 бири :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Или,вземи определи и ти три награди,че да те видим колко си велик :idea: :idea: :idea: От известно време се опитваш да омаловажаваш нещата,но не мислиш ли че не си актуален ? Вземи се спри,то бива,бива,ама нещо ако завиждаш на Булстар,вземи направи твое си състезание и да те видим :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от kinder »

Ела,ЙЕЛА да ти натирим шушоните.Мен Върхара ми е гот да натирим но он се крие.
Елате двамца да видим кво сте научили за една година.Има да мигате като тоя тук :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: .
Състезанието е всеки Петък,Събота и Недела Адреса е яз.Тича с.Ловец пред Ремзи Дарака а кюфтета има в Изобилие 150на человек магазина е пълен от всякъде ама бая надценка съм сложил.

А Нинолов и Бай Палаз са предупредени око прекалявам с мухите искам ЛС.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от LVitchev »

kinder написа:Ела,ЙЕЛА да ти натирим шушоните.Мен Върхара ми е гот да натирим но он се крие.
Елате двамца да видим кво сте научили за една година.Има да мигате като тоя тук :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: .
Състезанието е всеки Петък,Събота и Недела Адреса е яз.Тича с.Ловец пред Ремзи Дарака а кюфтета има в Изобилие 150на человек магазина е пълен от всякъде ама бая надценка съм сложил.
С маломерки ли ще ми натириш шушоните или си почнал да ловиш по-големи рибки :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Вземи се разкарай от темата на състезанието и ако искаш да се гъбаркаме ела в друга тема да ти набия канчето,да не спамим в тази тема.Нали разбираш че нямаш думата,човек като се осере,колкото и да се мие,вечно си остава насрания и датата на насирането винаги изплува през определен период от време :idea: :idea: :idea: Не те знам дали си станал с гъза назад тази сутрин,но тук всички до един нямаме намерение да идваме на "твоето" състезание,ако някога го организираш,малки са ти възможностите а ние сме по големите кюфтаци от кайма,твоите ще са я от куче,я от котка :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от kinder »

LVitchev написа:
kinder написа:Ела,ЙЕЛА да ти натирим шушоните.Мен Върхара ми е гот да натирим но он се крие.
Елате двамца да видим кво сте научили за една година.Има да мигате като тоя тук :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: .
Състезанието е всеки Петък,Събота и Недела Адреса е яз.Тича с.Ловец пред Ремзи Дарака а кюфтета има в Изобилие 150на человек магазина е пълен от всякъде ама бая надценка съм сложил.
С маломерки ли ще ми натириш шушоните или си почнал да ловиш по-големи рибки :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Вземи се разкарай от темата на състезанието и ако искаш да се гъбаркаме ела в друга тема да ти набия канчето,да не спамим в тази тема.Нали разбираш че нямаш думата,човек като се осере,колкото и да се мие,вечно си остава насрания и датата на насирането винаги изплува през определен период от време :idea: :idea: :idea: Не те знам дали си станал с гъза назад тази сутрин,но тук всички до един нямаме намерение да идваме на "твоето" състезание,ако някога го организираш,малки са ти възможностите а ние сме по големите кюфтаци от кайма,твоите ще са я от куче,я от котка :idea: :idea: :idea:
Кой ги разправя тези неща онези същите ли както в една друга тема дета ЕМО-83 говори та за ХУМАННОСТА иде реч.Та дето за Воблерите продал три на двата хванали и СЪРДИТИ дето на третия не могли.Тук в околноста един кво прави Купува воблер оди за риба нищо не хване и после той връща го и вика дай друг да пробвам тези завишчиите ли говорят дето мръсотия вместо Мед им капе там за Хлебарките ли иде реч о майна сладка реч на Мама и на Татка.
Посочи темата или съм се досетил ,къде да премина.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от LVitchev »

kinder написа:
LVitchev написа:
kinder написа:Ела,ЙЕЛА да ти натирим шушоните.Мен Върхара ми е гот да натирим но он се крие.
Елате двамца да видим кво сте научили за една година.Има да мигате като тоя тук :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: .
Състезанието е всеки Петък,Събота и Недела Адреса е яз.Тича с.Ловец пред Ремзи Дарака а кюфтета има в Изобилие 150на человек магазина е пълен от всякъде ама бая надценка съм сложил.
С маломерки ли ще ми натириш шушоните или си почнал да ловиш по-големи рибки :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Вземи се разкарай от темата на състезанието и ако искаш да се гъбаркаме ела в друга тема да ти набия канчето,да не спамим в тази тема.Нали разбираш че нямаш думата,човек като се осере,колкото и да се мие,вечно си остава насрания и датата на насирането винаги изплува през определен период от време :idea: :idea: :idea: Не те знам дали си станал с гъза назад тази сутрин,но тук всички до един нямаме намерение да идваме на "твоето" състезание,ако някога го организираш,малки са ти възможностите а ние сме по големите кюфтаци от кайма,твоите ще са я от куче,я от котка :idea: :idea: :idea:
Кой ги разправя тези неща онези същите ли както в една друга тема дета ЕМО-83 говори та за ХУМАННОСТА иде реч.Та дето за Воблерите продал три на двата хванали и СЪРДИТИ дето на третия не могли.Тук в околноста един кво прави Купува воблер оди за риба нищо не хване и после той връща го и вика дай друг да пробвам тези завишчиите ли говорят дето мръсотия вместо Мед им капе там за Хлебарките ли иде реч о майна сладка реч на Мама и на Татка.
Посочи темата или съм се досетил ,къде да премина.
Завистта е противопоказна майна,а на Тапета не можеш да му се качиш на малкия пръст по търговия,доста има да учиш за тая работа.Нищо,ще го израстеш,като научиш воблерите :twisted: :twisted: :twisted:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от kinder »

Посочи темата ни отклонявай въпроса.Никой не говори за търговия а се стига само до там и никога от мен ако греша дай линк.Давай но ми гарантираш,че няма да трият постове.

Обидни думи не употребявам закачки и майтапи търпя всякакви а обидните само очи в очи.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от kinder »

Туй за кюфтаците го знам не от кого да е,не съм го чул, разбрал ,недочул, препредал и не разбрал.Туй от Извора на Белоногата го знам но той Извора и Белоногата ИМЕНА не са споменавали те са културни хора Сиреч Умни. :idea: :idea: :idea:

Той тапета знае за какво говоря сеща се той сеща се ТОЙ ЗНАЕ за какво иде реч.там дето го пишат ПОСЛЕ СЕ ОКАЗАЛО ДРУГО в другата тема.

Мед им капе там за Хлебарките ли иде реч о майна сладка реч на Мама и на Татка. Това май бе от Стихотворение или пак съм с мухите наред.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от boababa »

Съгласен съм с Незнамсикойси,че тролингът е изкуство и бих добавил:

ТРОЛИНГЪТ е изкуство да избираш правилния воблер в точното време на определено място!"-Троли Рапала!""

Горане,това че ти не знаеш някои тънкости в тролинга,не означава че Сампо например не ги знае!Не вервам Сампо да е толко тъп и от 1980година до сега да не е разбрал как се сваля или вдига дълбочината на газене,на воблера когато практикува Норвежки Тролинг за пъстърви на Доспат! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от kinder »

boababa написа:Съгласен съм с Незнамсикойси,че тролингът е изкуство и бих добавил:

ТРОЛИНГЪТ е изкуство да избираш правилния воблер в точното време на определено място!"-Троли Рапала!""

Горане,това че ти не знаеш някои тънкости в тролинга,не означава че Сампо например не ги знае!Не вервам Сампо да е толко тъп и от 1980година до сега да не е разбрал как се сваля или вдига дълбочината на газене,на воблера когато практикува Норвежки Тролинг за пъстърви на Доспат! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Добре защо употребявате тая дума с променения цвят по-горе.Не е ли по правилно да се каже.Тролинга е онова нещо което кара човек да мисли за довеждането на воблера/примамката или нещо си там/ до необходимата дълбочина с подбора на цветовете с динамиката в движението му за определените водоеми , или с по-прости думи ВЪРХОВНОТО ХОБИ. Да сигур има ПОЕЗИЯ и в това.Какво изкуство аз ли съм грешния.

Ше ме накарате да дойда на турнира еи ще ме накарате.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от boababa »

Баща ми е художник,а майка ми пианистка пък аз завърших Философия! :idea: Дали знам какво е определението за ИЗКУСТВО или ТИ ще се справиш по-добре? :roll: Моля те заповядай и ни обясни,та да влеземе у час най-накрая! :mrgreen:
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от kinder »

Е прекалено е изкуство съгласи се.току що ми пойскаха Флашка със зарядно и слушални.Еи това е изкуство да разбереш какво искат.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от boababa »

Не е ли изкуство,да имаш идеята за Воблер,да го издялкаш от дърво в най-различни форми в продължение на 3години докато стигнеш до точно определената завършена Цялост,която работи по еднакъв начин по цял свят? :wink: Създаването на картината "Мона Лиза" е с подобна история,появила се е в главата на Леонардо като идея,после е рисувана поне 15години,докато стигне до крайния си вид-Цялост и да въздейства на цял свят! :wink: Та кое е изкуство и кое не е? :shock: Вече има и слонове,които рисуват с хуботи та понятието Изкуство е доста размито.......,спирам да не ти доскучае! :wink:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от LVitchev »

kinder написа:
Ше ме накарате да дойда на турнира еи ще ме накарате.
Стига бе,спри се,омармалади цялата тема в червено с твоите простотии,дето не написа нищо въпреки драсканиците.А темата за която говориш,за осирането е темата дето ти направиха акта с маломерките.Аре,бягай от темата че я направихте мармалад :evil: :evil: :evil:

Оооооооооооопппппппппссс,и другия професор маломерко се намеси,няма ли кои да почисти тука бе,има си теми за спорове по въпроса за воблерите и дали тролинга е изкуство,марш и двамата от темата :evil: :evil: :evil:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”