TРОЛИНГ НА ЯЗ. ЙОВКОВЦИ

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
marancika21977
Мнения: 295
Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 10:35
Риболов: риболов на сом

TРОЛИНГ НА ЯЗ. ЙОВКОВЦИ

Мнение от marancika21977 »

Пускам тази тема заради господата който по цял ден тролят на яз. Йовковци, въпреки че е забранен за лодки..Това са две три лодки който си тролят необозпокоявани от никой, и тези господа се бият в гърдите че могат да ловят риба а и някой от тях са даже и състезатели по риболов, снимат филми и показват как се лови на язовира а те дефакто ловят с лодки или ловят в забранената част на язовира..Казват че имали билежки за тролинг, искам да попитам кой ги издава тези бележки ,че несе сещам..Ако несе спре това обещавам ,ч ще докарам 10-15 лодки да тролим и да видя кой ще дойде дани изгони..Просто неим подхожда и им е под достойнството ..Как за едни може а за други който ловят с въдици идва лодката на охраната и им правт забележки;;Неказвам имената нарочно ,но повечето ги знаят кой са и кой има наглоста да троли на яз. Йовковци..
Аватар
tvardi6kiqt
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Дек 06, 2009 23:29
Местоположение: ТВЪРДИЦА,лятото на Жребеца
получил Браво: 1 път

Re: TРОЛИНГ НА ЯЗ. ЙОВКОВЦИ

Мнение от tvardi6kiqt »

Опаааааа , Върхи тези камъчета да не са у :lol: :lol: :lol: твоята градинка :lol: :lol: :lol:
Дай на човекът огън и ще му е топло цял ден , запали човека , и ще му е топло до края на живота му.
NE_ZNAM_KOI_SAM
Мнения: 306
Регистриран на: Сря Юли 18, 2012 20:18
Местоположение: ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Re: TРОЛИНГ НА ЯЗ. ЙОВКОВЦИ

Мнение от NE_ZNAM_KOI_SAM »

той май не ходи там за риба.може да е снимал там бате Марчо...
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: TРОЛИНГ НА ЯЗ. ЙОВКОВЦИ

Мнение от kinder »

Доколкото знам в язовира има доста риба /боулук както казват старите Тракийци/ то там да снимаш ФИЛМИ и покойната ми БАБА го може/да ме прощават кокалите и/ та като си почнал ТЪЙ я момко им кажи имената. Та да ги спукаме от бъзик то в боулука ВСЕКИ го може.Яяяяя да видим кой са тез Юнаци със щтръкнали пищаци/ако няма рима -ударима/.Можеш ли и мен да поканиш-и яз да ОБЛАЖА/на всяко гърне похлупак/?Маранцика да не ми намалиш самочуствието ,че сега те подкрепям.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: TРОЛИНГ НА ЯЗ. ЙОВКОВЦИ

Мнение от kinder »

tvardi6kiqt написа:Опаааааа , Върхи тези камъчета да не са у :lol: :lol: :lol: твоята градинка :lol: :lol: :lol:
Пламка от Въбица с тез очила си голям Пич,Спомняш ли си как боядисвах воблери на Жребеца? Сутрин един цвят вечер друг.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
marancika21977
Мнения: 295
Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 10:35
Риболов: риболов на сом

Re: TРОЛИНГ НА ЯЗ. ЙОВКОВЦИ

Мнение от marancika21977 »

имената са много добре познати на всички:те си влачат а на нас ни правят забележки за лодка с гребла и то само даси пуснем буя:) Еи на вчера пак е имало лодки , сега щяло да имало акция на ИАРА ,но не вярвам тази седмица ще отида с лодката да видя дали някой ще дойде да ми прави забележка:)Вече сме събрали достатъчно много снкимков материал за троленгистите:)Имам и подкрепата на10 лодки за влизане на тролинг в язовира само да продължи това зада видим как щени спре охраната:)
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: TРОЛИНГ НА ЯЗ. ЙОВКОВЦИ

Мнение от kinder »

За едни МОЖЕ за други НЕ ами то и Аз да се запиша пусни снимки да ги видим УБАВЦИТЕ.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: TРОЛИНГ НА ЯЗ. ЙОВКОВЦИ

Мнение от Д-р Флекс »

Маранцика, да не би от нещо да те е шубе, та не им напишеш имената? Какво усукваш само: "много добре известни, много добре се знаят"... Ми не се знаят, не са ни известни, напиши ги!!!
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: TРОЛИНГ НА ЯЗ. ЙОВКОВЦИ

Мнение от kinder »

Аз не се сещам. .-..................... Спининга се прави с блесни,клатушки и воблери,но не и със силикони!Има Уикипедия,там са обяснени нещата перфектно!Питерцов,колко мангизи изкарва на година от риболов,та да видим на кво ниво е като професионалист?Перфектно казано!
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: TРОЛИНГ НА ЯЗ. ЙОВКОВЦИ

Мнение от VARHARA »

Твърдишки не прави интрижки-не съм аз.На Йовковци освен перки и слънчак друго не съм ловил и то на щека :wink: :lol:
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: TРОЛИНГ НА ЯЗ. ЙОВКОВЦИ

Мнение от kinder »

Единия го разкрих бат Марчо слабия ама спах с него на един язавир от хъркане стъклата на колата се тресяха. :? :wink:
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
marancika21977
Мнения: 295
Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 10:35
Риболов: риболов на сом

Re: TРОЛИНГ НА ЯЗ. ЙОВКОВЦИ

Мнение от marancika21977 »

Не е Върхи той не е толкова нахален--той е умно момче:) Да единия вече го разбрахте кокй е , има и един състезател от отбор Колмик и зет му който не излизат от язовира..Има още две лодки който са с преференций там..Няма дасе учудя вече ако пуснат от там филм за тролинг защото в един филм Марчо каза че можело на гребла или с ел .двигател,,това е пълна глупост хората са наслагали табели на който пише че забранено за лодки--никъде не пише по табелите че може с ел. двигатели...То по тази негова логика щеси влачим с ел. двигатели на язовира тогава.. Нямам нищо против него даже мога да кажа че от него съм научил доста неща в риболва ,но неможе дасе ебаваме с колегите риболовци...След тези филми елате да видите колко Софиянци,Старозагорчени,Варненлий и акви ли не идват даси губят времето за шарани..Стоят по една вде седмици и познайте колко шарана хващат--нула:) само почивката и разходите им остават:)
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: TРОЛИНГ НА ЯЗ. ЙОВКОВЦИ

Мнение от kinder »

Има още две лодки който са с преференций там- казвай ,че да знаем.Аз знам и коя е следващата лодка дет ша са появи. То в боулука Всеки може.
Последно промяна от kinder на Чет Сеп 20, 2012 13:00, променено общо 1 път.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
marancika21977
Мнения: 295
Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 10:35
Риболов: риболов на сом

Re: TРОЛИНГ НА ЯЗ. ЙОВКОВЦИ

Мнение от marancika21977 »

Идеално значе ще станем повече---ами то няма да останат сомове..Еаз вече мойте сиги хванах за тази година там жалко ,че неможах да мина границата от над 30кг
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: TРОЛИНГ НА ЯЗ. ЙОВКОВЦИ

Мнение от kinder »

Идеално значи ще станем повече---ами то няма да останат сомове..Е аз вече мой те си ги хванах за тази година там жалко ,че не можах да мина границата от над 30кг
Ей тъй са пише.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”