Коя от двете лодки е по-добра?

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
Шморхи
Мнения: 1273
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2009 20:58
Риболов: морски
Местоположение: Бургас
получил Браво: 2 пъти

Re: Коя от двете лодки е по-добра?

Мнение от Шморхи »

boababa написа:каза.....
Ти ги разбираш нещата. :lol: Олимпик е Олимпик, а Компас е Компас, Един Самсунг може да е ксерокс, но Ксерокс не е Самсунг.
Обясни сега на човека как се лови сом с попченски такъм, та да разбере кой НЕ трябва да слуша за каквото и да било.
А, и иди малко на морето и тогава обяснявай кое е по-добро и кое не. :lol:

Всички предложени лодки са преди всичко рибарски и чак след това за разходка, ама нейсе. Не на моят гъз се пече яйцето. ;)
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Коя от двете лодки е по-добра?

Мнение от boababa »

Да бе,верно имало две гръцки фирми за лодки и кво от това? :mrgreen: А дали стават за риболов ще го кажа АЗ,а не ТИ! :evil: :mrgreen:http://www.olympic-boats.com/images/400 ... en.jpgwink" onclick="window.open(this.href);return false;: :mrgreen: Господ да Го прости,чак не е за вярване,че се е удавил по Божията Воля! :cry: Тая година все се върти около Варна,та и при лодките сигурно е така! :roll: Не карам водни ски,кога одя за риба! :mrgreen:

Виж кво са ти турили в Олимпик-400СС! :oops: :roll: :shock: Ма за теб не носи инфо,щот знаеш само да зяеш! :cry:

Изображение
Шморхи
Мнения: 1273
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2009 20:58
Риболов: морски
Местоположение: Бургас
получил Браво: 2 пъти

Re: Коя от двете лодки е по-добра?

Мнение от Шморхи »

Значи ако сложа велосипед в лодката, тя става колоездачна по твоята логика. :lol:
Много просто разсъждаваш, но за сметка на това голямо самочувствие вадиш. Буря в локва, това ти си. :lol:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Коя от двете лодки е по-добра?

Мнение от boababa »

Дадох мнение по темата,защото и пред мен имаше такава дилема преди години за комбинирана лодка,за риболов в язовир и море!Имам огромен опит с малка лодка във всякакви метеорологични условия в затворени водоеми,но ми трябва лодка за Гърция!За това няма да си продавам малката,тя е идеална за нашите гьолове а за море спретвам нещо около 4-рите метра с висок борд,защото вълните са доста по-високи в морето!Не виждам смисъл от лодка с възможност за оборудване с 30-50конски сили,които изобщо не ми трябват и не използувам в риболова!Това е Форум за Риболов от лодка,а не за Водни спортове от които не разбирам и не практикувам!Куиксилвъра е реномирана световна марка производител на лодки,а гръцките и турските лодки са нишов пълнеж!Шморхи се опита да критикува Куиксилвъра заради конструкцията на дъното,което е типично балканска черта,да не разбираш а да даваш оценка!Ако Шморхи разбираше от лодки,никога нямаше да избира своята цяла година и да накрая да се набие на Варан,който не е лодка с двоен корпус а само коруба=половин лодка!Та моля те,недей повече да ръсиш съвети от твоя Окоп,когато давам мнение от моята Камбанария! :mrgreen: Къде истина,къде майтап! :wink:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Коя от двете лодки е по-добра?

Мнение от boababa »

itodorov написа:По принцип обмислям варианта за куика с 15 кс. Меркюри, че с 20 кс вече ми идва доста над лимита.
п.п.На куика и дават максимален двигател 20 кс.
Шморхи,по принцип човека явно си е избрал лодката и двигателя без "нашето компетентно мнение"! :wink: Явно търси само подкрепа за правилното си решение! :wink:Не може да има две мнения по въпроса,коя лодка е "по-добра" за РИБОЛОВ и коя за ВОДНИ СКИ! :mrgreen: Надявам се и други да го потвърдят!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Коя от двете лодки е по-добра?

Мнение от boababa »

Рекламата обяснява най-добре нещата за даден продукт! :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Едната фирма рекламира продукта си така:

Изображение

Другата фирма рекламира продукта си така:

Изображение

Трябва да си малоумен за да не разбереш посланието! :cry: :cry: :cry:
Шморхи
Мнения: 1273
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2009 20:58
Риболов: морски
Местоположение: Бургас
получил Браво: 2 пъти

Re: Коя от двете лодки е по-добра?

Мнение от Шморхи »

Как да тълкуваме това тогава?
Изображение
Изображение

И двете снимки са на една и съща лодка. Интересно, че не излиза от завода с три путета на борда, но за сметка на това има 6 стойки за въдици и вграден живарник с помпа. Маркетинг отдела им направо трябва да се застрелят по твоите стандарти.
Тъпчо, комби автомобилите са за товар нали? Значи по твоята логика, едно комби няма право да се движи освен ако няма пералня в багажника си.
Ами...Ауди RS6 само с касетки с домати ли да го караме по Нюрбургринг?

Пак ще ти го кажа, дано ти влезе нещо в чутурата. Лодка, която може да вози хора, да дърпа ски, банани и прочие, вероятно ще може да извади и риба.
Стига си дрънкотил глупости. Ама аз съм ебане, че ти се връзвам на гладкият мозък...
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Коя от двете лодки е по-добра?

Мнение от Мънцата »

Шморхи написа:Ама аз съм ебане, че ти се връзвам на гладкият мозък...
:wink:

Жалко само за автора на темата, ако попива "знания" от Г-н Професор Разбирачев :!:
Троли, що не си дрънкаш на тема тролинг, там поне ги разбираш нещата?! Нищо, че не хващаш последно време :mrgreen:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
nkolev
Мнения: 499
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 16:36
Местоположение: Бургас
дал Браво: 43 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Коя от двете лодки е по-добра?

Мнение от nkolev »

Не разбирам защо не го оставихте още поне 7 - 8 поста да си говори сам, както беше започнал.
НДК
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Коя от двете лодки е по-добра?

Мнение от kinder »

Приятел дето си пуснал темата лодките вземи и няма да сбъркаш КУЙКСИЛВЪРА не ги слушай щото после харакири с Губерка ще си правиш. Тел 060166352 ще ти кажа аз какви проблеми съм имал не с лодките а от друго естество.Имам лодка с колесара 600 кг. та на друго масто са проблемите.
Изображение
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Коя от двете лодки е по-добра?

Мнение от kinder »

itodorov написа:По принцип обмислям варианта за куика с 15 кс. Меркюри, че с 20 кс вече ми идва доста над лимита.
п.п.На куика и дават максимален двигател 20 кс.
Правилно се си насочил.И не скопявай лодката с 15коня и тук за 20 кс има какво да се каже.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Коя от двете лодки е по-добра?

Мнение от kinder »

Нека Николов ти отговори на следния въпрос защо 20кс. по-добре там в неговата тема .
Питай го следното:Г-н Николов ако взема 20кс. и карам не на пълни обороти това по добре ли е? Естествено за мотора става въпрос.А и Меркурий вземеш ли вече си пълно 6.Не питай старило а питай патило.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Коя от двете лодки е по-добра?

Мнение от boababa »

Подминавам селските забележки и довършвам темата със следния факт,та да знаят хората за какво става въпрос,когато говорим за маркови лодки! :idea: Отворете долния линк на Брунсуик и ще видите всички най-яки марки лодки по света под една шапка!Куиксилвър е част от това портфолио наред с Бостън-Уолер и Байлайнер!Приятно гледане или мечтане,поне да се образоваме малко на тема лодки! :wink:

http://www.brunswick-marine.com/en/brands.aspx
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Коя от двете лодки е по-добра?

Мнение от kinder »

Боабаб уточни за кого иде реч относно "селските забележки:за мен ли са?
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Коя от двете лодки е по-добра?

Мнение от boababa »

А на феновете на гръцките и турските гемийки,кво да им кажа? :roll: Купете си на дървена цена,по-калпав продукт от марковия и си трайте,защото не знаете много за лодките които се използуват по света,но са твърде малко все още у нас! :mrgreen: :cry:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”