Издирвам нещо за лодка !!!

Минава, големият кораб минава ...
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Издирвам нещо за лодка !!!

Мнение от LVitchev »

Имах три сонара Хюминбърд,единия го дадох,останаха ми два,така обаче и не намерих къде съм оставил стойките за инсталиране на конзолата :lol: :lol: :lol: Някъде ги заврях и нямат намиране.Намерих една от най-стария ми сонар,но за жалост някъде съм заврял една пластмасова плочка която се завива с два болта за да държи кабелите на място при монтирането да не се местят.ако някои има изгорял,стар и непотребен сонар,сега е момента да го отърва от стойката.макар че ми трябва само тази пластмасова плочка,ще взема цялата стоика.Ако някои има остатъци от Хюминбърд да казва цена !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
valkata34
Мнения: 312
Регистриран на: Нед Яну 30, 2011 10:49
Риболов: тролинг

Re: Издирвам нещо за лодка !!!

Мнение от valkata34 »

Тука има нова,ама гледам бая скъпа:http://www.gpsplovdiv.comfishfindersАксесоариhumminbird_ms_m.html
Последно промяна от valkata34 на Вто Юли 09, 2013 22:59, променено общо 1 път.
konsulov
Мнения: 307
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2008 12:15
Местоположение: Варна
дал Браво: 58 пъти
получил Браво: 100 пъти

Re: Издирвам нещо за лодка !!!

Мнение от konsulov »

Можеш ли да покажеш снимка на тази плочка. Имам някакви части за монтаж на Humminbird, които ни ми трябват.
Аватар
valkata34
Мнения: 312
Регистриран на: Нед Яну 30, 2011 10:49
Риболов: тролинг

Re: Издирвам нещо за лодка !!!

Мнение от valkata34 »

Нещо не ми става с линка!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Издирвам нещо за лодка !!!

Мнение от LVitchev »

Ето за това панелче говоря,което държи кабелите да не се местят !!!

Изображение
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
konsulov
Мнения: 307
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2008 12:15
Местоположение: Варна
дал Браво: 58 пъти
получил Браво: 100 пъти

Re: Издирвам нещо за лодка !!!

Мнение от konsulov »

Това го нямам. Имам някаква кръгла плочка с гумена гарнитура.
мечока
Мнения: 153
Регистриран на: Съб Мар 07, 2009 12:52
Местоположение: dobrich
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Издирвам нещо за лодка !!!

Мнение от мечока »

Любо ако отдавна не си монтирал такава конзола,може и да си забравил че зад това панелче има една планка от неръждавейка,която също е важна.Така че като издирваш,гледай да са и двете неща.Тази планка не позволява на буксите да слизат надолу.Успех.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Издирвам нещо за лодка !!!

Мнение от kinder »

Продават цяла стойка нямаш проблем,проблема ти е решен в Пловдив.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Издирвам нещо за лодка !!!

Мнение от LVitchev »

мечока написа:Любо ако отдавна не си монтирал такава конзола,може и да си забравил че зад това панелче има една планка от неръждавейка,която също е важна.Така че като издирваш,гледай да са и двете неща.Тази планка не позволява на буксите да слизат надолу.Успех.

Мечок,имам я тази ламаринка - планка и цялата стоика,само панела го няма дето съм го посочил,това е проблема.

Киндер,знам бе човек че ги има но срещу 70 лв, а аз я имам цялата без панела отпред.Трябва да имам още една напълно комплектована,но и нея не мога да намеря и ще излезе от някъде,но е въпроса кога,а на мене сега ми трябва :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Издирвам нещо за лодка !!!

Мнение от kinder »

"Изкуството иска ЖЕРТВИ а и на сърбела ЧЕСАНЕТО му е?бава майката."

Аз съм си купувал такава стойка майта я отнесе един клон та ако изчакаш следващата ще ти я харижем.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Издирвам нещо за лодка !!!

Мнение от LVitchev »

Виж сега,ако намеря такова панелче от някои дето има непотребна стоика,ще е добре,ако не,тогава ще купувам нова.За пет минути съм я взел,но ако намеря другата цяла стоика или самия панел,в задника ли ще си ги навирам после ??? Ще изчакам,някои може да има и да се обади,така че бърза работа нямам :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Издирвам нещо за лодка !!!

Мнение от kinder »

LVitchev написа:Виж сега,ако намеря такова панелче от някои дето има непотребна стоика,ще е добре,ако не,тогава ще купувам нова.За пет минути съм я взел,но ако намеря другата цяла стоика или самия панел,в задника ли ще си ги навирам после ??? Ще изчакам,някои може да има и да се обади,така че бърза работа нямам :idea:
Нали и Аз това ти казвам по-горе за харизването.Там по един друг въпрос да продължим живо се интересувам да ИЗЯСНИМ ПРОБЛЕМА.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Издирвам нещо за лодка !!!

Мнение от LVitchev »

kinder написа:
LVitchev написа:Виж сега,ако намеря такова панелче от някои дето има непотребна стоика,ще е добре,ако не,тогава ще купувам нова.За пет минути съм я взел,но ако намеря другата цяла стоика или самия панел,в задника ли ще си ги навирам после ??? Ще изчакам,някои може да има и да се обади,така че бърза работа нямам :idea:
Нали и Аз това ти казвам по-горе за харизването.Там по един друг въпрос да продължим живо се интересувам да ИЗЯСНИМ ПРОБЛЕМА.
Свиря отбой,стоиката е намерена и сега ми я карат към мене.Заебал съм я в офиса в Пловдив и добре че се сетих да накарам да преровят че я намериха.Това панелче обаче го имам и тук но къде съм го заврял,няма намиране в тоя гараж :mrgreen:

Киндер,заеби го ония проблем,аз на тебе ти имам вяра,въпроса е че това което написах го прочетох в онази тема и нали разбираш че не съм Ванга да знам кои лъже и кои не !!! Щом казваш че не взимаш маломерки - добре,и стига си мрънкалясвал,да ме поканиш като организираш Тича Оупън,да доида да те опъна :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”